Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема X

  • 15 253
  • 750
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 36 197
И аз няма да гледам филмите. Имам предвид МВ и всичко супергеройско. Но може да погледна някои от сериалите.

# 571
  • Мнения: 47 902
Аз нещо не схващам какво се случва с Дисни. Не само МВ, ами по принцип
Някакъв техен канал, някакви такива неща
Но защо

# 572
  • addicted
  • Мнения: 1 082
Алчни задници, сър.
Pardon my French. Blush

# 573
  • Мнения: 17 396
АЗ още като разбрах, че не са ползвали музиката на Стар Уърс - "В една далечна, далечна галактика...." категорично отказах да ги гледам, новите серии. От малкото което чувам от разни реклами не съжалявам, досега разбирам, че всичко е добре претоплена манджа.

Това не е само проблем с Дисни, това е проблем с ДС комикс и дори - с Марвел и въобще на големиет компании. прекалено алчни станаха, не искат да дават пари за сценаристи, а често - и за режисьори, не заълбават в сюжети, гонят само ефекти и търсят едно-две известни имена, за да има реклама и после се чудят, защо имат спад в приходите?

Аз като  се излъгах да гледах Прометей веднага прецених, че няма да гледам нито един от новите Пришълци.
Последните Х-мен като гледам - Несбъдналото се бъдеще и т.н. - тотално се отказах нататък, та те стават много зле нещата. Само ефекти, ефекти, ефекти. то поне да бяха ефекти, като ефекти, а то видяхме колко струват такива ефекти в епизода за Дългата нощ на Игра на тронове. Маса пари потрошени за нищо.

Иначе има доста евтини филми - най-вече ужаси, и психотрилъри,  но и не само  такива филми не само - които постигат значим успех. Такъв пример е Роки направен с 68 000 долара, а за времето си през 1991 жъне невероятен успех!

Последна редакция: чт, 26 сеп 2019, 13:02 от Лорд Сняг

# 574
  • Мнения: 36 197
Какво се случва с Дисни - вместо просто да правят филми, те прокарват джендър политика. И явно не само българите не си падат по такива неща.
И друго - компанията се разширява - непрекъснато купуват други компании и права - МВ, Марвел, Фокс и т.н. Освен това имат някакви връзки в сайта Гнили домати.
Инвестираха милиард долара в парк (разклонение на Дисниленд и Дисниуърд), посветен на техните МВ, който се проваля и в момента е на загуба.
Сега ще имат канал за стрийминг, наречен Дисни + и изтеглиха всички свои филми и сериали от Нетфликс, за да си ги дават на техния сайт. Ще има и някои нови, но кой знае дали ще са добри. Тези сайтове са новата мода в САЩ и от догодина ще са десетина. Завидяха на Нетфликс и сега всеки се опитва да печели от своите продукции.

# 575
  • Мнения: 36 197
Излязъл е трейлърът на Война на Световете, обаче бях заета предните дни и чак сега го видях:

# 576
  • Мнения: 17 396
Не очаквам нещо от този римейк, и определено не мисля да го гледам. Как по-горе казах (казах ли го) напоследък римейковете само ме дразнят и ги избягвам. Умишлено не гледах новият Луд Макс.

# 577
  • Мнения: 36 197
Обаче Война на световете май ще е точно по книгата. В трейлъра видях и Робърт Карлайл - харесвам го, но май в повечето си роли играе все по един и същи начин...

# 578
  • Мнения: 36 197
Ще има още един сериал Война на световете, който вече е съвременен и ще е свободна адаптация - рекламират го по Фокс.

Едно кратко интервю на Ейдън Гилън: https://www.webcafe.bg/filmcafe/seriali/id_1349185983_Eydan_Gila … TC9iz21XPB--ta5Zw

# 579
  • Мнения: 11 306
Гледам, че снимат в момента кросоувер на Супергърл със Супермен отново.
Следя Елизабет Тълоч в инстаграм и оттам видях, че пак ще играе Лоис Лейн

# 580
  • Мнения: 36 197
Вече не следя тези сериали, но това не беше ли за големия кросоувър на Светкавицата?

# 581
  • Мнения: 195
Да, снимат кросоувъра между петте сериала, старите четири плюс новия Batwoman. И аз не ги гледам, но смятам като миналата година да си пусна епизодите като свърши и петия. Миналата година беше като минисериал и предполагам, че и сега ще е така.

# 582
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Кросовърите ще е със всички сериали пак, аз пуснах инфо, че супермен ще е Том Уелинг от Smallville , който си беше суперменът

# 583
  • Мнения: 11 306

Споменах Супвргърл, защото тска пишеше на фургоните. Том Уелинг също е там.

# 584
  • Мнения: 4 181

Споменах Супвргърл, защото тска пишеше на фургоните. Том Уелинг също е там.

Ако може и Майкъл Розенбаум като Лекс, ще е супер.

Общи условия

Активация на акаунт