Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 29 тема

  • 59 851
  • 804
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 7 352
Трендафилова.

# 526
  • Мнения: 8 749


Мариета, има такъв естествен резултат от микроблейдинг и той е при жената, която ходя. А имам база за сравнение, защото преди нея съм ходила и на други места.
https://www.facebook.com/Daffy-Marinova-%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D1%80 … 1483991331894990/

Има такъв ефект, защото работи по метода Phi brows.
Моята във Варна {Mariya Andonova}} също и съм много доволна.
Преди бях само на микроблейдинг, но резултата не беше толкова добър.

# 527
  • Мнения: 466
Аз много харесвам Преслава още от началото на кариерата и, носът и отиваше много на лицето, имаше индивидуалност. Тя вече е правила една ринопластика преди години, беше намален размерът, но същата форма и изглеждаше страхотно.
Бях шокирана като видях новата операция. Не разбирам защо... Чак ми стана жал за нея, явно има проблем със самочувствието си. Хубава жена, талантлива, успешна. Жалко.

# 528
  • Мнения: 366
На нейното лице стои неестествено малък,не че не е красива,просто разликата е осезаема и трудно се свиква с това. В крайна сметка всеки да прави,което го кара да се чувства щастлив,аз съм решила за ринопластика и родителите ми виждат,че няма накъде да избягам и дори и баща ми се съгласи. Друг е въпроса,че тук идва моментът със страха за себевъзприемане и харесване от самата мен.

# 529
  • Мнения: 96
Разгледайте този профил за перманентен грим и ми кажете в България някой работи ли с толкова естествен финален резултат ?


Привет, мисля Мария Андонова пак в инстаграм ще я намерите.
phibrows_mariyaandonova

Но в Русия има невероятни специалисти.. 
Поздрави,
Мила

# 530
  • Мнения: 1 737
Аз, пък, много харесвам малки и кукленски носове и ми допада новата визия на Преслава. Прави я по-нежна и женствена. Но, разликата с преди е огромна. Според мен, не само носа е поправен, защото физиономията е различна, все едно е друг човек. Четох, че и името си е променила, така че, явно не се е харесвала и у търсила цялостна промяна.
Иначе, заради пустите натяквания, и аз искам малко носле, на ме е страх, че може да не ми то направи хирурга. Нямам смелост, за в момента да отида в Турция и ще разчитам на български лекар, но още ще проучвам.
В тази връзка, искам да питам има ли някоя от вас, която е претърпяла лека корекция и е била само с местна упойка?

# 531
  • Мнения: 1 725
Чесно казано, специално за нос не бих се доверила на български лекар. Единственото място си е Турция а и промените са най-съществени. Имат поглед към естетичното.

# 532
  • Мнения: 366
Аз също харесвам малки,кукленски тесни носове,но е факт,че не на всеки му отива. Не казвам,че не и отива,просто на мен още ми е трудно да свикна с нея. Аз ще ходя в Турция. И да попитам някой да е пробвал e-matrix за белези?

# 533
  • Мнения: 22 521
Преслава...ми друг човек направо, не одобрявам аз..беше си хубава жена, разпознаваема,сега се чудя понякога тя ли е,не е ли?
Мен ме плаши желанието за унифициране у съвременните жени..

# 534
  • Мнения: X
Аз също харесвам малки,кукленски тесни носове,но е факт,че не на всеки му отива. Не казвам,че не и отива,просто на мен още ми е трудно да свикна с нея. Аз ще ходя в Турция. И да попитам някой да е пробвал e-matrix за белези?
Обаче на всеки пък му отива голям, гърбав, грозен нос... Така си "разпознаваем"... Смятам, че всичко направено в рамките на нормалното ще отива на всеки! Тоест нищо прекалено.
При нея промяната е драстична и смятам, че има намеса и при скули/брадичка, но не мога и да си изкривя душата, че предишният й нос ми е харесвал повече, защото не е така...

# 535
  • Мнения: 366
Аз също харесвам малки,кукленски тесни носове,но е факт,че не на всеки му отива. Не казвам,че не и отива,просто на мен още ми е трудно да свикна с нея. Аз ще ходя в Турция. И да попитам някой да е пробвал e-matrix за белези?
Обаче на всеки пък му отива голям, гърбав, грозен нос... Така си "разпознаваем"... Смятам, че всичко направено в рамките на нормалното ще отива на всеки! Тоест нищо прекалено.
При нея промяната е драстична и смятам, че има намеса и при скули/брадичка, но не мога и да си изкривя душата, че предишният й нос ми е харесвал повече, защото не е така...

Не ме разбирате,аз също не харесвам голямо изглеждащи носове,което много зависи също от чело,брадичка,кое колко е изпъкнало. Аз вече като видя човек не виждам лицето,виждам като че ли само носа първо. И под не на всеки му отива малък кукленски нос имам предвид вирнат нос,каквито аз харесвам,защото има много прави малки нослета,които в никакъв случай не са грозни. Пример за мен е Алисия,след ринопластика има прав нос,който е малък и и отива.

# 536
  • Пловдив
  • Мнения: 1 349
След толкова писане за носа на Преслава тук във форума, реших да я потърся в нета и да го видя и аз Simple Smile. Харесва ми как е станал. Долавя се маниера на работа на турските хирурзи, техните нослета повечето изглеждат така. По тази причина и аз съм се насочила към Турция за ринопластика. И цената ме устройва 2100 Е, ми казаха, след като ме видя доктора.

# 537
  • Мнения: 1 713
След толкова писане за носа на Преслава тук във форума, реших да я потърся в нета и да го видя и аз Simple Smile. Харесва ми как е станал. Долавя се маниера на работа на турските хирурзи, техните нослета повечето изглеждат така. По тази причина и аз съм се насочила към Турция за ринопластика. И цената ме устройва 2100 Е, ми казаха, след като ме видя доктора.

При кого ще се оперираш?

# 538
  • София
  • Мнения: 385
Относно микроблейдинга
https://www.facebook.com/MiglenaMarinovaEstet/

# 539
  • Мнения: 1 793
Момичета, това е светлосенки, не микроблейдинг. А устните пигмент. Затова попитах кой работи така в България.

Общи условия

Активация на акаунт