Отговори
# 90
  • Мнения: 11 818
Реших да подновя темата, защото много харесвам сериала.. Ще ви изчета назад като го изгледам, в момента съм до средата на 3-ти сезон..

# 91
  • София
  • Мнения: 10 561
Направо го прескочи 3 сезон. Много шизофреничен и нищо общо със сериала.

# 92
  • Мнения: 11 818
Има нещо такова, но още малко.. Ядосах се, че
Скрит текст:
Алисън пак спа и с двамата едновременно, надявам се да не е отново бременна и този път да се окаже, че детето е от Ноа. Simple Smile

Харесвам много Коул.

Последна редакция: сб, 02 май 2020, 12:26 от Сиси ♥♥

# 93
  • Мнения: 1 673
Последния сезон е най-измислен и смотан и няма нищо общо с началната история. Трети сезон пак си беше добре.

# 94
  • Мнения: 11 818
Изгледах 4-ти сезон, явно идеята на сериала е централни фигури да останат Ноа и Хелън! Жалко!
Скрит текст:
Яд ме е, че убиха Алисън! И че не разкриха убийството й, а и че излезе самоубийство. Въобще не очаквах и не подозирах до последно, че изчезването й ще се окаже смърт. Sad Още повече бях шокирана, защото докато се усмихвах как Коул и Ноа се правят на гей двойка, в следващия момент Али се оказва мъртва! До последно не исках да повярвам, надявах се, че Ноа не я е разпознал и че не е тя, че ще я намерят, но.. Толкова исках и вярвах, че ще се съберат с Коул. Уау, направо ме смазаха! Страхотно показаха мъката и обичта, просто финалът беше..
Мъчно ми е и за Вик! Изключително много го харесвах!
Но явно Алисън, Вик, че и Макс.. всички тези ярки и прекрасни образи бяха допълнение, част от историята и живота на Хелън и Ноа.. Но ще ми липсват много!!!!!!!

# 95
  • Мнения: 1 673
Да и аз се бях шокирала, когато
Скрит текст:
убиха Алисън. И ме беше яд как Коул я загуби завинаги. Като си пуснеш пети сезон няма да ти е толкова мъчно за Вик. Като цяло финалния сезон беше много глупав, измислен и излишен, но все пак имаше и хубави сцени. За мен специално сериала изгуби смисъл след смъртта на Алисън.

# 96
  • Мнения: 11 818
Изгледах го.. Чудя се защо в imdb стои още с "-" след първата година на излизане, обикновено е така когато не е финализиран сериалът и предстои нов сезон. Обаче не намерих информация.. Но все пак ме човърка защо не пише 2014-2019, а 2014-... Явно просто много ми се иска да има още един сезон, но едва ли. Хем съм доволна от 5-ти сезон, хем не много..
Скрит текст:
Радвам се, че Хелън и Ноа са остарели заедно, така беше логично! Но ми се искаше да разберем повече, а също и за децата.. Преди това не съм доволна, че не разбрахме повече за Коул, но поне е бил убеден, че Бен е убил Алисън, а в същото време друго е говорил на Джоуни - тъпо. Въобще не е доизпипана връзката на Джоуни и Коул (особено Коул!) и ненавременните й въпроси.
Цялостно за сериала смятам, че покрай стремежа си да покажат всякакви проблеми на обществото, ограбиха основните герои, можеха да развият тях повече.. Поплаках си много на последната серия.
Ще ми липсва! Красив сериал, различно поднесен и заснет, провокативен на много нива..

# 97
  • София
  • Мнения: 10 561
Според мен, и това, което ме задържа докрай, е, че е много реалистичен. Точно обратите в живота. Много рядко е, почти никога, в живия живот да се случат нещата, както си ги представяме.
Тук точно се представяше нелогичната природа на човека, често противоречива.
Само 3и сезон ми е трън в очите.

# 98
  • Мнения: 11 818
Според мен, и това, което ме задържа докрай, е, че е много реалистичен. Точно обратите в живота. Много рядко е, почти никога, в живия живот да се случат нещата, както си ги представяме.
Тук точно се представяше нелогичната природа на човека, често противоречива.
Най-ценното беше, че показваха различните гледни точки, преживявания, усещания на всеки от героите! И беше заснето и показано много добре дори и чрез малките детайли като напр. различните дрехи, с които са облечени. Имаше и страхотни диалози и като визия беше приятен и красив за гледане.. Страхотен актьорски състав почти без изключения!

Ще се утеша с края му, гледайки Little Fires Everywhere с Джошуа Джаксън (Коул)!

# 99
  • София
  • Мнения: 27 142
Абе превъзходно шоу си беше. Като замисъл, като философия, като актьорска игра и като реализъм. Simple Smile

# 100
  • Мнения: 11 818
Абе превъзходно шоу си беше. Като замисъл, като философия, като актьорска игра и като реализъм. Simple Smile
Казано от мъж е доста висока оценка! Браво!

# 101
  • Мнения: 1 404
Каква е тази политкоректност, за която се споменава в темата, относно напускането на Алисън?
Изгледах всички сезони , много ми хареса сериала.

# 102
  • София
  • Мнения: 27 142
хъх, политкоректност?

# 103
  • Мнения: 1 404
Скрит текст:
Имаше един нахалник, който я накара да легне с него, един рус перверзен, но готин тип. Май беше барман, враг на Коул и семейството му. Мисля, че имаше и поне още един, но не се сещам. Ако превъртиш сериите ще видиш.

Скрит текст:
Ааа, да, Оскар, друг нямаше. Обаче Оскар също не се брои, защото тя беше спала с него преди да се омъжи за Коул. Сега се сетих за него, права си. Е, какво да кажа - Алисън никога не е била светица. Все пак, тя също изигра роля Ноа да остави жена си и четирите си деца. Жена-вамп. Точно това ми харесва в този сериал, героите не са само черни или само бели. Никой не е съвършен. Само четвърти сезон яко го развалиха с тая полит-коректност. Обаче...тва е. Тя актрисата, Рут, която играе Алисън, затова си е тръгнала. Естествено, няма да седне да ги говори тези неща, обаче когато политиката влезе през вратата, изкуството изхвърча през прозореца. Сега гледам последния епизод на 4-ти сезон и минавам на последния. Много ми е приятно да си говоря с теб, явно и ти си фен на шоуто. Simple Smile
Ето за тук говорих Simple Smile.

# 104
  • Мнения: 3
Здравейте!

Намирам сериала единствено в http://DMCA-removal-from-Google/, но с почти никакъв сийд след 2-ри сезон.
Някой има ли на идея къде може да бъде изтеглен/гледан онлайн?

Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт