2 АЕГ "Томас Джеферсън" - тема 2

  • 59 465
  • 773
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 688
И аз имам въпрос....
Класния ръководител води класа от началото до 12ти клас или в някакъв момент класните се сменят?

# 61
  • София
  • Мнения: 11 855
Някой знае ли дали децата седят по номера и дали се учи на кабинетна система?

На кабинетна система са, да. А седенето по номера искрено ме развесели. Joy Случва ли се някъде след първи клас? Това е гимназия, бе, хора - както си искат, така седят.

По принцип класният е един от 8-ми до 12-ти.

# 62
  • София
  • Мнения: 3 688
В училището,от което идва сина ми ( 51СУ) си седаха по номера Grinning няма това онова....свобода

sanaka благодаря за отговора Simple Smile
Отново с въпрос към родителите,на деца в по-горен клас...може ли да ми кажете ориентировъчно колко сантиметра а голямо логото върху тениската и само логото ли е или и насписа отдолу?
Предварително благодаря!

Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 08:39 от AnMary

# 63
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
А, на нас пък ни казаха, че няма по-малък номер от S  Confused И на нас са ни огромни, но се надявах да се посвият... Отдавна е ясно, че е бизнес ..., та ако можем да си направим поръчка ще е супер...
Иначе, на този етап, няма актулни проблеми, които да обсъждаме , но дано през годината сме си от полза.

Децата са вече по групите в месинджъра... В нашия клас са около 24 деца и са май все на групички от по няколко деца от околните училища и се познават..

Ние сме на морето и сме зарязали телефони и компютри.
Знаеш ли дали има група на 8В, за да може да се включи момъка? Прибираме се в понеделник и ще иска да се запознае с новите съученици.

# 64
  • Мнения: 722
Би трябвало да има .. Има една обща група на всички осмокласници, където се пишат общо взето глупости ... през нея може да го включат в групата на съответния клас. Нашата не е от най-активните.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 157
Здравейте дами,
Най-сетне имам данни за фирмата, която ни направи лого на тениските. Давам телефон: 0878 787873 - Илона. Намира се в Люлин 1. Звъннете, за да се уточните за колко бройки искат да е минимално и съответно каква ще е цената.

# 66
  • Мнения: 722
Сърдечно благодарим!  bouquet Тази жена бродира върху тениски, които трябва да занесем или изработва самите емблеми?
Редактирам се   Blush  Видях, че се бродират тениските. Може ли повече инфо за сайта, от който сте ги поръчали? Видях, че доставят до България. Доволни ли сте от качеството и цветовете близки ли са до тези на гимназията? Аз обачене успях да намеря точно такива тениски за момчета   Thinking  малка подсказка?

Или да изчакаме да получим поръчаните тениски и като имаме база за сравнение да търсим по българските магазини  newsm78

Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 13:18 от 6tiplio

# 67
  • София
  • Мнения: 2 157
Ето линк към момчешките модели
https://direct.asda.com/george/boys-school-polo-shirts/D10M1G1C2,default,sc.html
Има слим модел - от тях поръчах за момиче, то моделът стои унисекс. Иначе на момичешките якичката стои като накъдрена покрая - не е като поръчаните от училището. Една майка взе от момичешките и после ги даде на шивачка да подгъне 1/2 см от якичката и пак стана добре.

# 68
  • Мнения: 722
Много добро предложение! Чудесна цена, има разнообразие от цветове и нямат никакво лого/емблема, и това ги прави идеални за бродиране. Grinning Слим моделът чудесно ще пасне на по-слабите деца, не се намира навсякъде

Благодаря!

# 69
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета,
galia_mi е създала група във фейсбук на родителите на "зайци" в 2Аег през учебната 2019-2020година.
Ако някой иска да се присъедини нека да й пише на нея или на мен Simple Smile

# 70
# 71
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Привет!
Пуснах заявка за групата. Благодаря galia_mi!
Прибрах се вчера от морето и е някакъв ед... вкъщи пералня след пералня... в офиса сто задачи, които естествено чакат само мен.
Ще наваксам с четенето, само да си взема въздух.

# 72
# 73
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Чудесна новина!
В старото училище на младежа имаше такъв проект. Беше определена неговата паралелка за тестова, но... не се случи.

# 74
  • Мнения: 722
Интересно на какъв принцип и по какви критерии ще бъде определен класът Simple Smile И в нашето досегашно училище децата работеха с тази (или подобна) платформа, като ползваха телефоните си. За знанията на децата най-важни си остават учителят и средата. Като цяло обаче е хубаво да чуеш, че училището, в което ще учи детето ти се развива и въвежда нови методи. 

Последна редакция: чт, 15 авг 2019, 09:34 от 6tiplio

Общи условия

Активация на акаунт