Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мнения за Азуро Гарден, Витоша, София

• 4 281
  • 45
  •   1
Отговори
Здравейте. Харесала съм тристаен апартамент на зелено в комплекса Азуро Гарден, кв. Витоша, София. Следващата седмица ще ходим до агенцията, но дали има накой който вече е закупил апартамент, или има някъкво мнение за строителя?
https://m.imot.bg/details/1c156174634083705

https://azurro.bg/en/azurro-garden/

Строител е Стрпйинвест трейдинг.

# 1
Здравейте. Харесала съм тристаен апартамент на зелено в комплекса Азуро Гарден, кв. Витоша, София. Следващата седмица ще ходим до агенцията, но дали има накой който вече е закупил апартамент, или има някъкво мнение за строителя?

Ех, тоз' квартал Витоша! То не беше Модена, то не беше Азуро... Един от друг се палят!

# 2
Здравейте, как премина срещата, какви са Ви впечатленията?
Питам, тъй като и аз проявявам интерес към този комплекс.

# 3
Резервирахме един тристаен апартамент. Строежа още не е започнал, последно когато говорих с брокера каза че има голяма възможност да започне в септемви / краен срок за започване е декември/ Ние малко избързахме, понеже взехме чрез брокер, а мисля че има възможност директно от инвеститора.

# 4
  • София
Резервирахме един тристаен апартамент. Строежа още не е започнал, последно когато говорих с брокера каза че има голяма възможност да започне в септемви / краен срок за започване е декември/ Ние малко избързахме, понеже взехме чрез брокер, а мисля че има възможност директно от инвеститора.
Аз звънях директно от сайта на азуро на телефона. Надявам се да не е брокер. И аз имам среща другата седмица. Още не съм наясно къде точно ще се намира, казаха зад Домко..надявам се не е много забито.. каква цена ще има за потдръжка? Това само мепритеснява..

# 5
Те тези да започват, че ако ги хване кризата, няма и да завършат.

# 6
Има ли други които са резервирали апартамент в Азуро Гарден?

# 7
Някой знае ли кога ще се започва да се строи, че за сега няма никакво развитие.

Има ли други които са резервирали апартамент в Азуро Гарден?

# 8
Имате ли някаква информация кога ще започне строителството?

# 9
Имате ли някаква информация кога ще започне строителството?
И аз искам да знам ,кога ще започне строежа?

# 10
Здравейте, надявам се да започне в март.. все още има някъкви проблеми в опщината с разрешението..

# 11
Здравейте,
аз също съм запазил тристаен апартамент и гараж в този комплекс. В началото ми бяха казали че строителството може да започне ноември, после беше за декември, януари. След обаждане ми казаха, че вероятно средата на февруари или най-късно края ще започне. По последна информация от строителя знам, че би трябвало да започне март месец, дано. Интересното е че е продал на зелено почти всички апартаменти, което би трябвало да говори, че проекта ще се изпълни, но докато не видя багерите да копаят си оставам само с надеждата Grinning

# 12
Здравейте,
аз също съм запазил тристаен апартамент и гараж в този комплекс. В началото ми бяха казали че строителството може да започне ноември, после беше за декември, януари. След обаждане ми казаха, че вероятно средата на февруари или най-късно края ще започне. По последна информация от строителя знам, че би трябвало да започне март месец, дано. Интересното е че е продал на зелено почти всички апартаменти, което би трябвало да говори, че проекта ще се изпълни, но докато не видя багерите да копаят си оставам само с надеждата Grinning
Срещу какъв процент?

# 13
Дано започнат вече... аз ще измакам още месеЦ два най-много, ако не ще търя нещо друго, но за съжаление на такава цена няма никаде другаде....

# 14
Здравейте,
Срещу какъв процент?
Ако ме питаш за брокера, 3%.

# 15
Здравейте,
Срещу какъв процент?
Ако ме питаш за брокера, 3%.
Питам какво е платено дотук за самото жилище? на инвеститора?

# 16
Аз ще ви кажа при мен как е, платихме само резервацията - 2к за апартамента и 1к за гараж. Не плащам нито една стотинка повече докато и аз не видя багерите.

# 17

Има наченки за започване на строителството. Насипали са пътя с трошен камък и май са направили нещо като първа копка пред входа на строежа, но не съм сигурен. Дерзайте! Grinning

# 18
Развитие Има ли ? Някой с повече информация  дали знае?

# 19
Здравейте,
радвам се , че има такава тема, тъй като ще можем бъдещите собственици да следим процеса на строителство. Аз  запазих двустаен апартамент в този комплекс и съм много доволна от цената. Не съм от София и не мога да следя строителството, но знам , че през март са започнали строежа. Дано тази криза не се отрази съществено на строителството и инвеститора.

# 20
Засега стройтелство не е почнало .. дано не се отрази този вирус на стройтеля .. права сте някой платил ли е цялостно?

# 21
Вчера минах до мястото.... развитие няма... интересното е че строителството не се влияе много от случващата ситуация в момента, защото масово бетоновози се разкарват из София. Виждал съм и на други сгради хората да си работят.... предполагам строителя в момента си довършва сградата в кв. Малинова долина и използва ситуация за да може да вкара после всичко в строежа на кв. Витоша. По договор е записано, че срока за строеж ще се удължи при форсмажорни обстоятелства, каквито са и в момента. Преди две седмици брокера ми каза, че строителя ще се справи на време, но мен лично колкото и да не ми се вярва това да се случи, толкова и ме притеснява. Бързото строителство не води до нищо хубаво....

# 22
Надявам се да запознат все пак ... някога някой чувал ли се е с инвеститора ?

# 23
Преди кризата се чух с него и тогава ми каза, че ще започне началото на март, но в предвид ситуацията, ако почнат лятото ще е добре..... (строител и инвеститор в конкретния строеж е един и същ човек)

# 24
Здравейте,
аз се свързах с моята брокерка, която ме увери, че строителството няма причина да спира и се работи по план.  Интересно, на мен ми казаха, че вече се строи...

# 25
Не са почнали още. Утре ще се обадя да питам .

# 26
Не се строи все още нищо. Ние се отказахме от апартамента.

# 27
Върнаха ли ти капарото? (предполагам, че не са)

# 28
[/quote - защо се отказахте

# 29
Да върнаха капарото.
Определено не ми се рискува да инвестираме в този период нещо което чака за едно разрешение за строеж повече от половин година.

# 30
Да върнаха капарото.
Определено не ми се рискува да инвестираме в този период нещо което чака за едно разрешение за строеж повече от половин година.
а какво ви отговориха кога ще почват знае ли се?

# 31
Да върнаха капарото.
ако не е тайна с коя брокерска фирма работите?

# 32
На 07.04.2020 се чух  с инвеститора и той ме увери ,че от 06.04.2020 са започнали  строителството

# 33
Azuro.Owners е група във Facebook на бъдещите собственици. Там се качва информация и снимки.

# 34
Azuro.Owners е група във Facebook на бъдещите собственици. Там се качва информация и снимки.

# 35
  • до морето
Здравейте! Гледам апартаменти в този комплекс. Строителството започнало ли е? От Бургас съм и няма как да видя все още на място. Иска ми се да изнера няколко неща преди да дойда до София

# 36
Да. Започнало е. Пишете ми в Facebook, профил Azurro Owners, ще ви изпратя снимки и ще ви кажа каквото ви интересува.

# 37
  • София
Здравейте,

Ние обмисляме резервация на тристаен апартамент в другия им проект Azzuro Park в Манастирски ливади - изток, но ме интересува какви са вашите впечатления от строителя? Как се движи строежа на Гарден, тъй като и при нас строителството още не е започнало и се очаква в края на м.Юли, а като информация нищо особено не открих в пространството за самия изпълнител и инвеститор. Правихме проверки с юрист до колкото можахме, срещахме се неколкократно с инвеститора, но ми се иска отзив и от потребител все пак.... Благодаря предварително! Simple Smile

# 38
  • София
Здравейте! Гледам апартаменти в този комплекс. Строителството започнало ли е? От Бургас съм и няма как да видя все още на място. Иска ми се да изнера няколко неща преди да дойда до София
По-добре е да се самокомандировате и да прекарате време в гледане на място.
Кофти е така директно от друг град. Кварталите имат плюсове и минуси, отделно локацията в самия квартал и тн.
Купуването на имот е достатъчно сериозно занимание, за да отделите 15ина дена в обикаляне.

# 39
  • София
За Азуро Гардън има изкоп, работи се, преди няколко дни бях на обекта. Обаче почти никакви апартаменти не са останали за продажба.

# 40
Здравейте.
Има ли развитие със строежа на Azurro Garden?
Силно се интересувам, тъй като сме пред резервиране на апартамент в Azurro Park, а мисля, че едва ли Парка ще приключи преди Гардън.
И какъв срок са ообявили за завършване ако вече е зпочнат.
Благодаря

# 41
Здравейте,
Имам капариран апартамент в Азуро парк,  живея съвсем наблизо и почти всеки ден минавам оттам. На 7ми все още нямаше машини и ограда, но багер е влизал няколко пъти и по малко разчиства терена. След 2 седмици имаме среща с инвеститора за подписване на предварителния договор, явно старта на строителната площадка наближава.
Поздрави

# 42
Привет дами.
Позволих си да направя тема за Азуро Парк в манастирски Ливади - изток, тъй като датата за разрешителното наближава и няма да е лошо там да си обменяме инфо за въпросния проект и да не спамим в темата за Азуро Гардън.
Прилагам линк и ще се радвам бъдещите собственици да се запознаем и да обменяме инфо по всички въпроси Simple Smile
Приятна вечер.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1243593.new#new

# 43
  • София
Здравейте.
Има ли развитие със строежа на Azurro Garden?
Силно се интересувам, тъй като сме пред резервиране на апартамент в Azurro Park, а мисля, че едва ли Парка ще приключи преди Гардън.
И какъв срок са ообявили за завършване ако вече е зпочнат.
Благодаря

По Азуро Гардън се работи. Инвеститорът иска да напредне първо с Гардън, преди да започне с Парка, така че при всички случаи Гардън би трябвало да приключи първо. Има забавяне в издаване на разрешителните за строеж, при Гардън са се забавили с близо година, затова някои хора са се отказали.

# 44
Дано започнат вече... аз ще измакам още месеЦ два най-много, ако не ще търя нещо друго, но за съжаление на такава цена няма никаде другаде....
Някой може ли да каже какво стана с Азуро Гарден,аз също резервирах апартамент и никакви новини

# 45
  • София
Някой може ли да каже какво стана с Азуро Гарден,аз също резервирах апартамент и никакви новини

Азуро Гардън се строи. Най-добре се свържете с инвеститора.

Общи условия

Активация на акаунт