9ФЕГ- 3

  • 25 835
  • 745
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 686
Косите на Вероника, ще му звънят евентуално за места ли? Помня, че писа, че се навил синът ти, даже бях останала с впечатление, че сте се записали.

Мен за лагера най ме е яд, че няма да мога да се запозная с майчетата от тук а, но здраве да е, може преди/след и на родителската среща Simple Smile - всяка бг мама да носи горящ вестник да се познаем Simple Smile

И да питам нещо - нали не се знае още децата как са разпределени по класове, или се знае? Понеже като я записвах бях с всичко готово и само ми дадоха входящ номер и си тръгнах.
Ако попълвах там можеше и да се сетя да попитам.


# 91
  • Мнения: 1 812
    Ама дайте да си спретнем една среща да се запознаем, с деца , без деца, може даже заедно. И моето момиче , както съм писала пропуска лагера, ние се прибираме на 27-ми август от море.
   За това как ще формират класовете явно и от ФЕГ още не знаят, защото предишни години всеки клас си е имал профил още с кандидтастването и класовете са били ясни. Ние питахме дали може дъщеря ми да е в един клас с дъщерята на Сиси и други форумски деца, както се оказа, че и нейна приятелка е приета също ФЕ/ИЕ, и приятелско момче, но не ни дадоха никакъв отговор как ще се формират класовете, за да са заедно.

# 92
  • София
  • Мнения: 2 686
Rady, моята ще ходи, но най-вероятно ще я закараме там от морето и от там към морето ще си я вземем...
нямам против да се видим и преди другите събития, но моето време е доста ограничено - отпуски тепърва следват. Но ако се организирате повече налични ще видя дали пък не мога някак да се включа.

# 93
  • Мнения: 81
Ехоо, мацки, добро ви утро!
Получих фактурата за лагера, всичко е уредено Simple Smile
Тийна каза, че ще ходи, ама с едно такова хайде- от- нея- да- мине отношение, та чак се дразня.
Не може ли ние на лагер Simple Smile

# 94
  • София
  • Мнения: 6 094
...Не може ли ние на лагер Simple Smile
Не може. Angry
Ти видя ли какви какви вкуснотии са там? Няма да си удържим обиколките.

# 95
  • Мнения: 47 981
Къде ще е лагера?

# 96
# 97
  • Мнения: 47 981
Ааа и нашия там беше, много е хубаво
На фона на вкусотиите, половината деца бяха вегетарианци и вегани Joy и не близнаха ни млекце, ни месце

# 98
  • София
  • Мнения: 6 094
Викаш, да се жертваме и да отсрамваме децата. Joy

# 99
  • Мнения: 35 961
аз съм била на детски лагер с моите кифли по друг повод, мястото много ни хареса

# 100
  • София
  • Мнения: 5 362
Ох, и ми се ходи, и ми се купонясва.
А ако има и някой с китара, така да разтегли някоя струна! Ех, младост!
Иначе групичката във фейса май е бая активна.На лагера вече всички ще се познават.

# 101
  • София
  • Мнения: 6 094
Във ФБ има родителска група, но никак не е голяма.
https://www.facebook.com/groups/2138866183088978/

# 102
  • Мнения: 1 812
Ох, и ми се ходи, и ми се купонясва.
А ако има и някой с китара, така да разтегли някоя струна! Ех, младост!
Иначе групичката във фейса май е бая активна.На лагера вече всички ще се познават.
Отделна група ли имат във фейса или е тази, в която пишат на месинджър?Simple Smile

# 103
  • Мнения: 81
Ааа и нашия там беше, много е хубаво
На фона на вкусотиите, половината деца бяха вегетарианци и вегани Joy и не близнаха ни млекце, ни месце

Ох.... мислех, че само моето се изживява като веджи. Но от лагера бяха много мили и ми потвърдиха веджи меню Simple Smile
А кога се заформя родителската сбирка?

# 104
  • София
  • Мнения: 5 362
Тази, в която пишат. Няма друга.
Моят син ще бъде с двама свои съученици на лагера и ще помолят да бъдат настанени заедно. Претенции към менюто нямаме.

Общи условия

Активация на акаунт