9ФЕГ- 3

  • 25 838
  • 745
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 6 094
Получих имейл за лагера. Мястото и часът на тръгване не се променят.
Може да се провери прогнозата за времето. Не очаквах да са толкова ниски дневните температури.

Последна редакция: пт, 23 авг 2019, 09:39 от Спунк

# 166
  • София
  • Мнения: 2 686
Здравейте, имам уведомителен мейл и меню за лагера.
Ако някой си няма - мога да го публикувам тук.
Моля ви, ако случайно забравят, че няма да пътуваме с тях и питат за Ивайла - напомнете им, че сме със собствен транспорт..
Хубав ден

# 167
  • Мнения: 264
Уведомителният имейл се беше "скрил" в spam-папката на моята поща. Менюто изглежда вкусно Wink
Сложната програма на нашата девойка налага да я вземем от лагера в петък, така че ще пропуснем посрещането в събота. Приятна подготовка и до понеделник Simple Smile

# 168
  • Мнения: 672
Нямам мейл за лагера. И в спам-а не е.
Юнаците от фирмата подличко са си изключили и двата телефона. Колко пък да са прекалили родителите? Joy
Има ли и други без мейл?
А в мейла нещо съществено пише ли?

# 169
  • София
  • Мнения: 5 362
Аз съм без имейл.

# 170
  • Мнения: 11 818
Заповядайте:
Скрит текст:
Здравейте,

Тръгването за езиковия лагер  е както е обявено: В 9:30 ч. от паркинга пред главния вход на стадион "Васил Левски". Сив автобус марка BOVA с рег. № PВ 6791 PC. Сборен час на тръгване: 9:15 ч.

Тук <http://www.hotelzdravetz.com/weather_bg.html> може да проверите прогнозата за времето в района на еко хотел "Здравец", за да прецените какви дрехи да приготвите. Джобни пари (по желание): не повече от 20-30 лв. за безалкохолни напитки и захарни изделия. Могат да се носят топки, китари и др. приспособления за забавление от такъв тип.

В приложения файл е примерното меню за хранене.

# 171
  • Мнения: 672
Сиси ♥♥, много благодаря!

Хубаво, че обръщат внимание на температурите, при тази немалка разлика.
Надявам се, че липсата на мейл не е индикация за декласиране.

# 172
  • София
  • Мнения: 5 362
И моят имейл светна:laughing:
А има ли вариант да видя температурите за цялата седмица? Изумена съм от разликата.

# 173
  • Мнения: 4 070
Божее, чак сега видях тази прогноза. 20 градуса макс? Толкова нависоко ли е това място? Някъде бях видяла, че е на 20 км от Пловдив, което в съзнанието ми е равнозначно на жега.

# 174
  • Мнения: 672
И аз получих Simple Smile
1300м надморска височина, и борова гора Simple Smile
Има червен бутон прогноза
Скрит текст:

# 175
  • Мнения: 47 981
В хотела доказано не им продават алкохол и цигари. Храната е месно производство. В гора е , чак много студено не знам дали стаеа

# 176
  • Мнения: 672
По миналогодишните снимки децата са предимно с дълги панталони и якета. По обяд моржуващите остават по къс ръкав.

# 177
  • Мнения: 11
И аз нямам мейл.
Ще дойдем с девойката по-раничко в понеделник за кафе. Само кажете къде. За най-наблизо се сещам Старбъкс на ъгъла стещу спортната палата. Някой ако има ли други предложения?
Нямам мейл за лагера. И в спам-а не е.
Юнаците от фирмата подличко са си изключили и двата телефона. Колко пък да са прекалили родителите? Joy
Има ли и други без мейл?
А в мейла нещо съществено пише ли?

# 178
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Може всеки да си е взел кафето предварително и ако успеем да дойдем по- ранко ще може да се съберем та сладки приказки Simple Smile

# 179
  • София
  • Мнения: 6 094
Е хайде сега "по-ранко". Нечовешко е това. Аз предлагам да пием кафето след като заминат децата.

Общи условия

Активация на акаунт