9ФЕГ- 3

  • 25 847
  • 745
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2
Някой от по-големите ще ми разясни ли,кои предмети са на френски и уч.имат ли и бг вариант?тестовете на френски ли са,или по-точно нещо от кухнята на по-големите класове.За тези,които ще са 9 кл.дали нещо се знае за класните,или още е рано?.В нашия клас,комуникацията е на групички,без много взаимна връзка за жалост.Ще се види тази година дано има промяна.
Здравейте, аз ще съм 9 клас. От 9 клад до 12 предметите ще са не френски, освен български, математика, физическо рисуване и музика. В 8 клас всички предмети са на български, а в часовете по френски се говори само на френски, освен ако не се обяснява нов мътериял.Тесъовете в осми клас са на български.

# 226
  • Мнения: 47 981
А, по едно време физическото беше на френски Hug Едната госпожа е възпитаник на фег и им казваше едно друго на френски. Трябваше и те да разгряват на френски Simple Smile Купон.

# 227
  • София
  • Мнения: 1 109
Аз малко се съмнявам,че имат преподаватели за всички разказвателни на френски.

# 228
  • София
  • Мнения: 2 686
Разбрахме се във фейса, който може - утре, преди родителската среща, към пет в градинката на НДК (входът откъм Фритьф Нансен и Патриарх Евтимий, срещу Кравай).
Там точно в алеята за влизане в градинката има едно кафене на открито.

И още една опция - след срещата да се чакаме пред училище, евентуално да седнем някъде за по-дълго.

# 229
  • София
  • Мнения: 5 362
Да знаете евентуално утре срещата на децата от колко часа е?

# 230
  • Мнения: 1 812
Да знаете евентуално утре срещата на децата от колко часа е?
Май има 2 часа, за среща. Първо в 12,30 и после отново към 15,00-15,30 и на който, когато му е удобно да отиде. Ще питам дъщеря ми по-късно и ще ти пиша ако има промяна някаква.

# 231
  • София
  • Мнения: 5 362
И днес само момчета са в Парадайс. Много са активни😜

# 232
  • Мнения: X
Мен ме хванаха, че пиша тук, и вече не се питаме за подробности. Не знаех, че са само момчета.
И не знаех за Парадайз, а за друго място. Simple Smile

# 233
  • Мнения: 1 812
Чакайте, може да са две срещите, защото определено не съм с момче, а тя е на среща Stuck Out Tongue Closed Eyes  Smile Thinking

# 234
  • Мнения: 4 073
Може и повече да са Simple Smile И моята е на среща, ама с деца от лагера май. Не е в Парадайс. Всъщност не знам точно, може и с повече деца да е срещата. Каза само, че отива на среща с приятели от Френската Simple Smile

# 235
  • Мнения: 672
И мойта Simple Smile
Не е в мол.
Ама май е с децата, които не бяха на лагер Thinking
Както ни четат, има да ни се смеят...

# 236
  • Мнения: 1 812
Ами да ни четат  Simple Smile  Поне да ги похвалим, че са много социални, комуникативни и бързо се ориентират в обстановката. Ако са така усърдни и с френския, хич няма да ги мисля! Не зная дали и в другите училища осмокласниците си правят срещи в поредни дни, че някои дни и по няколко Two Hearts Simple Smile

# 237
  • София
  • Мнения: 5 362
Ради, няма срещи.
Питах го за други срещи от други гимназии, каза че не е чувал. Имайте предвид и че нашите все пак разчупиха покрай лагера, освен това са с френско мислене🤪

# 238
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Ааа, и нашите много се срещат Wink Вече е имало 4 срещи, а предстои една много масова в неделя на 15.09. (надничам ви аз, че много сте ми мили Revolving Hearts) Преди 2 вечери бях на маса с родители на младеж, който тази година е завършил ФЕГ и вече от 3 седмици е в Гренобъл. Беше ми много интересно да ми разкажат подробности.

# 239
  • Мнения: 4 073
Беше ми много интересно да ми разкажат подробности.
Разкажи, разкажи! За ФЕГ, де, другото си е лично.

Общи условия

Активация на акаунт