9ФЕГ- 3

  • 25 827
  • 745
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 069
Така. Малко по-подробно. Класната ни е Катерина Костова. Много приятна млада жена. Струва ми се, че ще е взискателна, въпреки възрастта си. Ако някой от старшите има преки впечатления, би ли споделил?
Родителската беше изключително приятна. Много се радвам, че се събрахме такава готина голяма компания от симпатични майки. С нетърпение чакам следващата.

# 256
  • Мнения: X
И ние при Коцев.

# 257
  • Мнения: 1 812
    Да, на нас ще води ЗИП френски, т.е. 2 часа. Иначе класна и основна преподавателка по френски ще е Чиликова.
На мен ми направи много добро впечатление, дано да е така наистина.

   Родителската среща много ми хареса, ще стане традиция май да продължаваме родителските срещи и извън училище. И се чудим защо децата са толкова социални  и комуникативни, да се погледнем нас самите Relaxed

# 258
  • София
  • Мнения: 3
Така. Малко по-подробно. Класната ни е Катерина Костова. Много приятна млада жена. Струва ми се, че ще е взискателна, въпреки възрастта си. Ако някой от старшите има преки впечатления, би ли споделил?
Родителската беше изключително приятна. Много се радвам, че се събрахме такава готина голяма компания от симпатични майки. С нетърпение чакам следващата.

Здравейте, миналата година синът ми беше при тази класна и като цяло сме много доволни. Наистина е много взискателна и амбициозна, не ги отпусна нито за момент цялата година, нямаше прошка за ненаписани домашни. От друга страна пък измисляше много приятни начини за представяне на материала - игри, музика и др. Е, имаше и известна доза субективизъм при оценявнето, но нищо краайно.  Желая много здраве и успех на зайчетата и да се почустват наистина на мястото си.

# 259
  • Мнения: 47 973
Със смесени чувства съм към него
Вие ще си прецените сами
Hug

# 260
  • Мнения: 4 069
Така. Малко по-подробно. Класната ни е Катерина Костова. Много приятна млада жена. Струва ми се, че ще е взискателна, въпреки възрастта си. Ако някой от старшите има преки впечатления, би ли споделил?
Родителската беше изключително приятна. Много се радвам, че се събрахме такава готина голяма компания от симпатични майки. С нетърпение чакам следващата.

Здравейте, миналата година синът ми беше при тази класна и като цяло сме много доволни. Наистина е много взискателна и амбициозна, не ги отпусна нито за момент цялата година, нямаше прошка за ненаписани домашни. От друга страна пък измисляше много приятни начини за представяне на материала - игри, музика и др. Е, имаше и известна доза субективизъм при оценявнето, но нищо краайно.  Желая много здраве и успех на зайчетата и да се почустват наистина на мястото си.

Много благодаря за споделеното мнение.
Отговаря на първото ми впечатление, колкото и бегло да е за момента.

# 261
  • София
  • Мнения: 5 362
Аз ще споделя тук, пък дано повече хора от 8 Е клас четат.
Има обща група на гимназията във фейсбук. Който иска да се включи нека пише. За да може да направим обща група на класа, тъй като на родителската среща не се организирахме.

# 262
  • Мнения: 11
Здравейте,а някой може ли да сподели мнение на Аксиния Иванова?

# 263
  • София
  • Мнения: 222
Здравейте и успешен старт на новата учебна година на всички ученици на 9 ФЕГ.

И аз с молба за отзиви за г-н Вихрийски (история), г-н Игнатов (БЕЛ) и г-жа Топлийска (ФЕ). Може и на лични Simple Smile

# 264
  • Мнения: 976
Здравейте,а някой може ли да сподели мнение на Аксиния Иванова?
   Прекалено мека и дисциплината куца. Ще трябва да упражнявате контрол в къщи.
Костова и Коцев преподават много добре. Учат наизуст, което е много полезно.

# 265
  • Мнения: 47 973
Ученето на изуст беше огромна мъка за дъщеря ми. Тя има афинитет към езиците, имаше нужда от други занимания, това направо я убиваше от скука. За по слаби ученици може би беше полезно, затова казвам, че съм със смесени чувства към Коцев.
Любимка й е Маринова, аз също съм с прекрасни впечатления от нея. Simple Smile

# 266
  • София
  • Мнения: 5 362
Добро утро, прекрасни! Може ли да се преброим за 16? Аз се чудя дали да ходя. Ще имате ли време след откриването да седнем на едно бързо кафе?
Чудя се, защото нашият класен иска децата да са вътре в стаята и после да излязат за официалната част. През това време аз трябва да стоя навън, пък не ми се виси сама.

# 267
  • Мнения: 47 973
Аз май никога не съм ходила на 1 учебен ден във фег Joy
Все ходя с малкото дете
А тая година се чудя да не пропусна ли и двете Joy

# 268
  • Мнения: 264
Здравейте в чудесния съботен ден! Да се преброя за 16-ти Simple Smile Там съм! Получих "официално" разрешение Grinning
Използвам случая да популяризирам родителската група на 8А във фб Simple Smile, както и да пожелая на всички успешна учебна година и на добър час!

# 269
  • Мнения: 4 069
Аз на 16ти някак само ще намина. До 11 трябва да съм си тръгнала, така че каквото видя дотогава, това ще е. После ще тичам към малката, организирали са някаква почерка. Класната ни иска децата в 9:15 на двора. Сигурно ще я заведем ние, а после до 10 ще се мотаем наоколо. Та който успее, да се видим и тогава. Къде ще чакате, ако сте със същата програма? Някъде на малката уличка зад двора? Време за кафе в този промеждутък май няма да има, освен нещо на крак.

Общи условия

Активация на акаунт