9ФЕГ- 3

  • 25 830
  • 745
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 5 362
За речник ние не сме говорили.

# 286
  • София
  • Мнения: 6 094
Чудя се дали изобщо ще ползват речник на хартиен носител?

# 287
  • Мнения: 47 981
Ми мислех да кажа, че не ползваме, ама не знам. Преподавателите и децата са различни, не е съвсем излишно...

# 288
  • София
  • Мнения: 6 094
Няма да купувам, докато не видя реална нужда. Има 2-3 стари у дома, има нет на телефона, би трябвало да се справи.

# 289
  • Мнения: 976
Има чудно приложение, доста изчерпателно, и в двете посоки, в едни балончета двете знамена Simple Smile.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.msvdevelopment.bgfr.free
   И други "french verbs" например, ще имат и значени3то им.

# 290
  • Мнения: 11 818
Точно се чудех и за онлайн варианти. Доста по-бързо и удобно е от хартиените тухли, които няма как да са винаги под ръка.. Благодаря! Пишете за още, ако сетите..

# 291
  • София
  • Мнения: 6 094
Както казах, няма да купувам. Ще ползва наличния.
Скрит текст:
От прабаба ѝ. Grinning
Скрит текст:

# 292
  • София
  • Мнения: 1 109
Разбрах,че тази година ще сме с школо. А токущо получих мейл от стария електронен дневник. Знаете ли нещо подобно или само моят е проспал нещо.

# 293
  • София
  • Мнения: 6 094
И аз зная, че сме с Школо.

# 294
  • Мнения: 253
Днес се опитах да се регистрирам в школото, но като стигнах до избор на училище ФЕГ не присъстваше в списъка с училища. Явно още не е добавено.

# 295
  • София
  • Мнения: 6 094
Аз имам регистрация. Сутринта ми излезе съобщение, че по сайта се работи и мога да ползвам мобилната версия.

# 296
  • София
  • Мнения: 1 109
Аз се регистрирах и с изненада открих старият профил от 7 клас с оценките. JoyJoy

# 297
  • София
  • Мнения: 5 362
Аз също имам регистрация и се чудех дали важи? Да не забравя да споделя, че по БЕЛ госпожата е искала учебник на Просвета? Някой друг да е купил вече? Не знам на кои автори да бъде.

Последна редакция: ср, 18 сеп 2019, 22:41 от Игривата слива

# 298
  • Мнения: 35 961
нашата класна каза, че важи
и аз имам, но не я знам и никога не съм я ползвала

# 299
  • Мнения: 47 981
Ако имам и друго дете, как да имам две регистрации?

Общи условия

Активация на акаунт