9ФЕГ- 3

  • 25 833
  • 745
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 6 094
Гимназията се появи в Школо, но явно още не са въвели всички данни. При подаването на заявка ми изписа, че няма такъв ученик.

# 361
  • Мнения: 47 981
А, супер Simple Smile

# 362
  • Мнения: X
Момичета, школо щял да тръгне чак края на октомври Simple Smile Няма директор и секретарка в момента,за картите.
Това от канцеларията ли го научи? Ако няма секретарка /в канцеларията/, кой пуска въпросните служебни бележки? Изобщооо - обърках се.
Под 'картите' какво имате предвид - лични карти, банкови карти или карти за достъп...? JoyJoyJoy

# 363
  • Мнения: 47 981
Хах, имам предвид великата ученическа карта, че ми трябва да заверя великата транспортна карта Simple Smile
Инфото е от ученичката ми, ама пък тя не е виждала класната от първия учебен ден, та не знам доколко е вярно Simple Smile Иначе директорката им преподава по математика, та често имаме информация от първа ръка Wink

# 364
  • Мнения: 1 812
Личната карта и аз я очаквам с нетърпение, защото миналата година учеше в Божурище, а Божурище не се води София-град и нямат право на карта за транспорт, нищо, че има градски автобуси до там и децата ходят на всякакви дейности и спорт в София, но това е друга тема. Ще се повози още малко с билетчета и дневни карти, но все пак дано е скоро, че тя доста пътувания има.
Вчера контролното е минало горе-долу по нейни думи, едни неща е направила, други е пооплескала. Продължава да ходи с удоволствие на училище. Харесва и учителката по френски и класа.

# 365
  • Мнения: 4 070
Писах по-горе, но пак да пиша. На малката ми дъщеря съм правила карта за градски транспорт със служебна бележка от училището. Питайте в СКГТ дали няма да ви я направят така. Ваденето на служебна бележка отнема няколко минути на детето в училище. Ако не в междучасието, то преди/след часовете.
В канцеларията не знам дали има секретарка, но си има човек, който се занимава с текущите неща. Дъщеря ми в момента си оправя документите за стипендията, два дена подред е там и си действа.

Eupraxia dArmature, кой клас е детето ви в момента? Интересно ми е дали разочарованието от гимназията, което демонстрирате в темата, е прясно или с натрупване и дали касае само организационните дела или е като цяло.

# 366
  • Мнения: 1 812
мартеа, ние бележка имаме, но какво правим със снимката, как ще удостоверим , че е тя, а не случайно дете. Какво ти искаха на дъщеря ти?

# 367
  • Мнения: X
Моят днес пак не си попълни документите за стипендията, негова си работа, ако ще.
Мартеа, какво искат освен документа от сайта и декларация от родител за IBAN? Тези са ни кажи-речи готови.

# 368
  • Мнения: 4 070
мартеа, ние бележка имаме, но какво правим със снимката, как ще удостоверим , че е тя, а не случайно дете. Какво ти искаха на дъщеря ти?

Дъщеря ми тогава беше между детската и първи клас, но на навършени 7 години. Отидох с акт за раждане, снимка и служебната бележка от училище. Издадоха ми карта без проблем. Ползвам най-често пункта на СКГТ в подлеза на НДК, срещала съм разбиране при подобни ситуации. Ако ти е наблизо, просто мини и ги попитай дали става със служебна бележка, поради забавяне на личните карти. Така или иначе до издаване на нова лична карта, старата се води документ, покажете нея заедно с новата служебна бележка.

# 369
  • Мнения: 1 812
мартеа, благодаря,ще пробвам все пак, но няма стара лична карта от софийско училище и това е проблема, личната и карта е от училището в Божурище, а ако детето учи извън София няма право на карта за транспорт.

# 370
  • Мнения: 47 981
Понеже и аз зареждам на едно и също място, и аз се надявам да нямам проблем специално за картата

# 371
  • София
  • Мнения: 5 362
Ради, пробвай с бележника.
Сигурна съм, че до средата на октомври изваждат нови карти със старата ти лична карта от училище и евентуално бележник.
Може и да ти откажат с бележника, ама пък нищо не пречи да пробваш и да си нахална.

# 372
  • Мнения: 47 981
Ради, в твоя случай отиди до училище или поискай съдействие от класен, но по добре иди на място до канцеларията и вземи удостоверение

# 373
  • Мнения: 4 070
мартеа, благодаря,ще пробвам все пак, но няма стара лична карта от софийско училище и това е проблема, личната и карта е от училището в Божурище, а ако детето учи извън София няма право на карта за транспорт.

Ради, с личната карта доказваш самоличност. Със служебната бележка - къде учи в момента. И обясняваш, че им се бавят картите. Не трябва да има проблем.

# 374
  • София
  • Мнения: 6 094
Ради, паспорт няма ли дъщеря ти?

Общи условия

Активация на акаунт