Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 юли 2019, 20:59 ч.

9ФЕГ- 3

• 17 377
  • 633
  •   1
Отговори
# 630
  • София
Здравейте,
Моето дете е седми клас и първото му желание е да учи във фег. Искам да питам нещо, което много ме дразни в сегашното й училище, та да съм подготвена ако се пребори за фег: учителите връщат ли проверените контролни на децата, за да могат вкъщи на спокойствие да си прегледат грешките?

Връщат ги и ги изискват с подпис от родителя.

Математика и български добре, виждам грешките и помагам, но за френския само виждам червеното и я карам да попише сгрешени думички и да преговори граматиката. Там съм безмълвна като риба. Иначе с кеф изслушвам какво ми обяснява и посричва като първолак и ако хвана някоя и друга дума покрай езиците дето съм учила добре, ако не, просто кимам с глава и и се радвам на ентусиазма Simple Smile

# 631
Ужас! Явно навсякъде е това безумие и неспазване на наредба. Какво да дискутирам аз по бел, като не съм компетентна...
А по френски поне връщат ли, особено в 8-ми клас?

При нас всичките тестове по ФЕ се връщат и имам възможност да се запозная с тях.

# 632
  • вече в Гурмазово
Мама от класа вече писа, но да кажа и аз. Освен, че по френски правят контролно всяка седмица и всичко се връща за подпис от родителя, този процес се случва много бързо. на следващия ден след контролното вече има нанесена оценка в Школо. По БЕЛ също теста и го върнаха, по математика не съм виждала, но им ги връщат, защото тя си беше видяла грешно сметнати точки и учителката и коригира оценката. Нямам оплаквания от учителите за момента.

# 633
Още една от същия клас съм. Ради - аз пък видях математиката, а не видях БЕЛ-а.
Мария, като цяло връщат контролните. За мен е важно, че моят синко още го побутвам оттук оттам.

Общи условия

Активация на акаунт