Трудно общувам с хората

  • 20 272
  • 686
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 18 365
Милата тя...

# 676
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Фейчо има приятелка, няма нужда от трето лице .А ти си вземи изпитите, зашото фантазиите не помагат в реалния живот.

# 677
  • Мнения: X
Фейчо има приятелка, няма нужда от трето лице .А ти си вземи изпитите, зашото фантазиите не помагат в реалния живот.
Това трябва да се каже и на тази новата мениджърка Rage

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Много ли ще е злобно да кажа, че невзетите изпити тъкмо ще отворят  пътя към мечтата бариста в "Старбъкс"?

# 679
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Кристина, ще се появят още няколко кандидатки. Затова се съсредоточи върху личния си живот и ще срещнеш някой свободен "принц". За домашно гледай по Нова тв предаването "Ничия земя", от 29.09. Интересна, случайна и полезна среща на двама влюбени. Wink

# 680
  • Мнения: X
Много ли ще е злобно да кажа, че невзетите изпити тъкмо ще отворят  пътя към мечтата бариста в "Старбъкс"?
И аз това казвам, но ако не успея да запиша тази година, майка ми ще иска следващата..и през цялата тази година ще иска от мен да се подготвя хубаво за всички изпити, които не съм взела през двете години и да ги взема по възможност още тази зимна и лятна сесия...
Ако поема по пътя, по който аз искам мозъкът ми съвсем ще изключи всякакво учене вече.Ще съм съсредоточена само към фейчо и към това как да се справя със съперничката.
Между другото дори избягвах всякакъв контакт с хора, които са близки на фейчо или го познават само и само за да се опитам да го забравя и нищо да не ми напомня за него но уви..едноввеменно някои пък го приеха лично и помислиха , че съм ги забравила.
Абе не е така лесно да ми утихнат чувствата, особено като се сещам за лицето му...

# 681
  • Мнения: 11 558
Ако бях на тебе, досега да съм се запознала, изч...ла и забравила.
Много си зле. ooooh!

# 682
  • Мнения: 3 743
Криси, добре дошла или по-точно заварила пак. 😄Сядай си на д-то и си взимай изпитите, да не трябва ти на 30 години да работиш в Старбъкс. Хубаво ти е било предното намерение да го забравиш. Няма ли някой елф от колегите да те стимулира да ходиш на лекции и да учиш? Аз натам бих се ориентирала. 😉

# 683
  • Мнения: X
Криси, добре дошла или по-точно заварила пак. 😄Сядай си на д-то и си взимай изпитите, да не трябва ти на 30 години да работиш в Старбъкс. Хубаво ти е било предното намерение да го забравиш. Няма ли някой елф от колегите да те стимулира да ходиш на лекции и да учиш? Аз натам бих се ориентирала. 😉
Ами това се и опитвах, поради което избягвах да пиша на хора, които го познават, за да не ми напомня нищо на него и малко ми е тъпо даже, че така направих.
Иначе не ме кефят момчетата от моя курс, всички някак си са едни и същи, докато във фейчо бях почувствала нещо уникално.. Grinning

# 684
  • Мнения: 142
Какво става, авторке? Почна ли работа в Старбъкс?

# 685
  • Мнения: 9 825
Ей, бях забравила за темата Wink

# 686
  • Мнения: 730
Криси, има ли развитие по случая? Още влюбена ли си в него, запознахте ли се, забрави ли го?

Общи условия

Активация на акаунт