Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 480
  • Варна
Интересно. Ако тази изглежда като соц общежитие след 5г, как ли ще изглежда Симфония в бриз, която ще е в същите сиво бели цветове?!

# 481
Интересно. Ако тази изглежда като соц общежитие след 5г, как ли ще изглежда Симфония в бриз, която ще е в същите сиво бели цветове?!

Абсолютно по същия начин. Аз затова нямам никакъв интерес към такива високи сгради.

# 482
  • Varna
http://www.komfortbrokers.com/bg/tyrsq/jilishtna-sgrada-k55--v-kv-chayka
Сградата в Чайка на мястото на бензиностанция Петрол.

Тази сграда е ужасна. След има няма 5 години ще изглежда като соц. общежитие
Kaто гледам не липсва интерес, там има доста продажби.  Laughing

# 483
http://www.komfortbrokers.com/bg/tyrsq/jilishtna-sgrada-k55--v-kv-chayka
Сградата в Чайка на мястото на бензиностанция Петрол.

Тази сграда е ужасна. След има няма 5 години ще изглежда като соц. общежитие
Kaто гледам не липсва интерес, там има доста продажби.  Laughing

Няма спор. Те по принцип бяха обявили 15% отстъпка като пуснаха сградата в продажба. Даже в страницата им на Facebook имаше около 60 запитвания до няколко дни след като обявиха сградата. Това не променя моето лично мнение че сградата е грозна днес и че след няколко години ще изглежда като гробница.

# 484
прочетох мнения че квартала не хубав за живеене и на лисицата и било кисело гроздето щото неможела да го стигне.На тези господа ще кажа едно живейте си по кварталите и събирайте подписки да  ви санират панелките вместо да пишете коментари неподготвени

# 485
  • Varna
Никъде не съм чела, лошо за Чайка.

# 486
не за победа пишат малоумници

# 487
  • Varna
не за победа пишат малоумници
А-аа...
За Победа и аз бях предубедена, ама ето там купувам. Laughing Само да разкарат Сава Ганчев и си става супер, като локация.
Принципно всеки си има мнение, базирано на опита си, според къде е свикнал. Има хора обичат си Колхозен, прекрасно било, други ги е страх да замръкнат там...различни сме, и по добре.

# 488
  • Варна
ivo i - можеше повече да се постараеш с първото мнение. Поне да беше грамотно написано. И моля, въздържай се от определения, нападки и други такива!

# 489
живея в най централния район,е ще ви кажа ужасно е.Победа ми харесва страшно много

# 490
Ти недей ми казва какво да пиша,So lucky  си капарирала апартамент  вместо да и честитят те  и обесняват колко било гадно за живеене

# 491
  • Варна
Още един примат,дошъл от центъра ама на Ребърково...

# 492
И аз не разбрах за кой квартал става дума. Помислих, че е Чайка. После разбрах, че е Победа. А в крайна сметка научих и къде е Победа. Образовам се да ми се не види. Иначе Комфорт връщат ценова листа, презентация и начин на плащане след запитване. Аз тия нещо даже не ги разбрах кога са почнали да продават. Строежа хем го знам от сума ти време.

# 493
  • Варна
So Lucky, да го премахнат, но дано не го застроят. Зелените зони от оазис ще стават мираж.

# 494
  • Варна
В Чайка, където ще бъде екстравагантната сграда, вече се работи в парцела.

Общи условия

Активация на акаунт