Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 22 945
  • 748
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 560
И аз постоянно сънувам някакви кошмари, най-разнообразни - че никой не е дошъл; има буря; отменена сватба;  даже вече не си ги спомням всичките Grinning Обаче ме казаха, че щом ги сънувам - няма да се случат Grinning

Остават ми на мен по-малко от 4 седмици и вече яко ме тресе треска Grinning

# 466
  • Мнения: 4 941
За изследванията май няма как да минете без психо и васерман, освен ако общината не ви ги изисква. Иначе минава се през личната, после кожен и още един кабинет беше. Там са само печати. Но взимат кръв, поне при нас беше така, при сестра ми също. Бяхме и зо психото, там се попълва един тест, минава се през доктора, два-три въпроса, подпечатва и готово. Много е важен някакъв номер в медицинското, да не го объркат, че може да ви върнат, заради него.

# 467
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Момичета, имам снимки от украсата Flowers Lemon Flowers Herb

Започвам с букета ми, който исках да изглежда като,че ли сега съм си набрала цветята от някоя градина. Небрежен и неподреден с бели и зелени цветя и маслинови кллонки:
Скрит текст:

Таблото, кутиите и всики неща, които изготвих (които сте виждали), но вече финално украсени и сложени в ресторанта:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

Родителските маси и украсата по тях:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

Масите на останалите гости (имаше и кръгли и правоъгълни):
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

Младоженската маса:
Скрит текст:
Скрит текст:
Всъщност нашата маса, беше много впечатляваща, но тук е още светло и не се вижда. Гърба и и воала отпред имат преплетени лампички, които тук все още не са пуснати, пък и е светло, но после като се здрачи, цялата маса светеше. Много ме е яд,че нямам такава снимка, да ви покажа.

Арката Simple Smile
Скрит текст:
Скрит текст:

Мечатата ми за лятна, небрежна, плажна сватба и украса беше напълно изпълнена Heart. Наистина беше много нетипична украсата, но подхождаше страшно много на мястото и на нас като хора. Може би това мога да дам като съвет. Да се съобразите изцяло с настроението, което искате да предадете и мястото на което ще празнувате. Много харесвам и се прехласвам по свещници, рози, правилно подредени кръгли маси, покривки и прочие, но това не съм аз! Не сме ние с мъжа ми Simple Smile Затова се радвам много,че изразихме себе си,чрез сватбата и всички са много доволни и впечатлени Heart

# 468
  • Мнения: 8 728
Номерът е този,с който е заведено медицинското в книгата на личния лекар,или там,откъдето ви го издават.Т.е. задължителни и необходими атрибути-подпис,печат,номер.
   

# 469
  • Мнения: 574
И аз сънувах разни кошмари преди няколко седмици, но сега някак ме е обзело едно спокойствие смесено с малко вълнение (не притеснение!), така че може и при вас така да стане Simple Smile то човек не може непрекъснато да се притеснява.

Рали всичко е страхотно и в комбинация с морето прекрасно! И моят екус е по-скоро по-небрежен, иска ми се всичко от букет през украса до прическа да е така Simple Smile нашите маси са дълги и украсата е подобна, дано стане както сме поръчали. И таблото ни по този начин ще закачаме листчетата. А за кутиите да те питам ти ли ряза дупките, аз се чудя моята дали ще успея да й изрежа дупка без да се прецака.

# 470
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Рязах ги да. Моите кутии са от Джъмбо. Бяха едни цветни на фламингота и разни листа. Първо им обелих картинките, после им направих отгоре отворите. След като ги обелих, картона стана много мек и не ми беше тридно. После ги облепях в кухненска хартия за печене (хаха просто като цвят ми хареса и затова я използвах) и после ги увивах в зебло.
Това върху твоята кутия плат ли е? Смисъл ако е някакъв опънат текстил, може и да я прецакаш.

# 471
  • Мнения: 574
О ти доста си се постарала Simple Smile Ами тя отвътре е картонена, дебел картон, но отгоре е мрежест твърд плат и се чудя дали няма да се разпреде. Иначе ако я изрежа мога самия отвор да го облепя с панделка. Ще задействам кумата, че тя е по-сръчна.

# 472
  • Мнения: 1 560
Рали, страшно много ми харесва всичко! Всеки детайл е пипнат и съобразен, поздравления! Дано и нашата сватба изглежда поне наполовина толкова добре!

# 473
  • Мнения: 978
Рали, уникална украса! Всичко се е получило перфектно. Личи си че е правено с внимание и любов! Браво!

# 474
  • Мнения: 299
И аз сънувах разни кошмари преди няколко седмици, но сега някак ме е обзело едно спокойствие смесено с малко вълнение (не притеснение!), така че може и при вас така да стане Simple Smile то човек не може непрекъснато да се притеснява.

Рали всичко е страхотно и в комбинация с морето прекрасно! И моят екус е по-скоро по-небрежен, иска ми се всичко от букет през украса до прическа да е така Simple Smile нашите маси са дълги и украсата е подобна, дано стане както сме поръчали. И таблото ни по този начин ще закачаме листчетата. А за кутиите да те питам ти ли ряза дупките, аз се чудя моята дали ще успея да й изрежа дупка без да се прецака.



Ние ще сме с подобна кутия от ИКЕА. Мисля да и открехна капака, вместо да го режа. Тъкмо няма да прилича на урна Simple Smile и всички пликове ще минават,дори и тези с огромните панделки. Според мен рискуваш да я съсипеш ако я режеш.

# 475
  • Мнения: 45
Рали, много приятно и красиво е било всичко. Не знам дали си обърнала внимание, но дори шезлонгите (на една от снимките се виждат) са ти в цвета на сватбата. Wink Къде е била сватбата? Сигурно си писала, но не съм прочела всичко.

# 476
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373

Взех си кутията, но не помня колко беше 25-30 там някъде.

За колата взех

И чашите
П. С няма ме много по снимките
Взех и късметчета за хвърляне. Общо взето напредвам вече и аз Simple Smile

# 477
  • Мнения: 978
Хахах, тия надписи са много готини, откъде са Grinning

# 478
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Хахах, тия надписи са много готини, откъде са Grinning
Сватбени аксесоари Съни гр. Хасково, аз почти всичко от там купувам за сватбата на едно място е и ми харесват, а жената е уникален търговец 😂😂😂 Иначе са 10 лв и двата

# 479
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Забелязах ги (шезлонгите) чак сега. Grinning Искам да ви кажа,че аз бях в такава еуфория и в толкова приповдигнато настроение,че едва на втория час забелязах всичко. Украси, маси, лампички, арки...МОже би подсъсзнателно съм забелязала и отразила,че всичко е красиво и добре направено и затова изобщо не мислех за това. После вече като седнах за малко на нашата маса имах едни 3 минути в които направо се просълзих. Гледах ресоранта,хората, украсата и осъзнах,че всичките ми нерви и старание са си стрували! Флористките много се бяха постарали да го направят така както им бях обяснила,че искам да е!
 Много от нещата дори не съм ги видяла на живо! Масата с кетъринга и лимонадите,например. Гледам снимки и изобщо не си го спомням това, а съм минавала покрай тях сигурно 10-тина пъти. Не знам при другите булки дали е така, но аз наистина не ги помня тези неща.
Мястото е един ресторант на плажа в Кранево. Казва се first line. Ако отидеш през деня и го видиш изобщо не можеш да си представиш,че може да се получи сватба там. Смислъл, голямо е, красиво е, но е прекалено плажно заведение. Пясък, хора по бански и т.н. Хубавото е,че до 18 часа, нямаше толкова много хора на плажа, пък и от самото заведение отцепват линията на плажа,който е непосредствено пред заведението и така  става малко по-уединено. Мислех си,че много ще ме дразнят плажуващите хора и голите им тела,все пак ние сме младоженци, арка, украса и т.н. и в един момент някой излегнал се на шезлонга и се препича, но и това не го забелязах. Тези снимки са правени още през деня, когато са украсявали момичетата, но реално вечерта шезлонзите ги нямаше, бяха прибрани. Препоръчвам мястото за такъв тип плажна сватба!
Спомням си само,че на изнесения ритуал в далечината на плажа (на около 20 метра от нас) имаше една компания плажуващи, които гледаха изнесения ритуал, видах,че плачат и пляскат и снимат и после, понеже преди да влезем в ресторанта си правихме фотосесия на пясъка и едното момиче дойде при мен и ми се извинява,че са останали ,но им било много интересно.  Абе плажа си е плаж -има повече плюсове, отколкото недостатъци Wink

Общи условия

Активация на акаунт