Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 юли 2019, 17:08 ч.

Йога с Марлене: Заземяване. Част 1

• 3 283
  • 6
  •   1
Отговори
Бъдете с Марлене и нейната йога практика, чрез която ще бъдете потопени в тайните на заземяването. Ще упражните дишането си (Пранаяма), а накрая ще завършите с медитация.

Гледайте всички епизоди от поредицата ТУК.

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 00:28 от Йога с Марлене

# 1
Коя е Марлене? Какъв вид Йога преподава? Като е част 1, кога са другите части? Онлайн става ли, някъде записани ли са упражненията?

# 2
Ама че реклама... И аз искам да знам коя е Марлене. Освен че е най-кръглата йогиня, която съм виждала...

# 3
  • София
Навремето беше главен редактор на женско списание, май Elle, преди 10+ години. Със смесен българо-холандски произход, това е, което си спомням за нея.

# 4
  • София
Йога-практиките, които тя води по ТВ са ми любими. Ще се радвам, ако ги има качени видеата някъде в интернет.

# 5
  • Пловдив
Аз колкото пъти я мервам по тв, тя само седи и диша. Иначе е симпатична.

# 6
Всяка сряда ще се публикува по един нов епизод от поредицата. Втора част от "Заземяване" ще можете да гледате след броени минути.
Следващата седмица ще бъде създадена и сборна тема, в която ще се събират всички качени епизоди, за да можете по-лесно да следите.

Общи условия

Активация на акаунт