Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав - бъдещи проекти & Vuslat ~120~ тема

  • 36 664
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 016
Не е истина това, родните журналя са на лов, ама все неразбрали и все закъснели.
Иво е качил тази снимка, с такъв приблизителен коментар, но не, че му е гадже, а демек за такава жена би умрял.
Мелиса си има гадже, някакъв футболист, не ми се рови сега за името му.

# 31
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Мелиса не скъса ли с гаджето си?

Тя не ходеше ли с един, дето игра в Чукур?

Ей тоя:



И се бяха разделили и я спрягаха с Алперен.


Иначе, това за Иво принципно го не вярвам. Но нали жаждата за нЕкоя клюка в тая суша ...

Последна редакция: пн, 29 юли 2019, 22:29 от Eleonora_27

# 32
  • Мнения: 22 016
Ели, този е бившия, да. Веднага след като скъса с него, Мелиса се загаджи с някакво футболистче - Огузхан Озиакуп или нещо такова

# 33
  • София
  • Мнения: 13 612
Ели, този е бившия, да. Веднага след като скъса с него, Мелиса се загаджи с някакво футболистче - Огузхан Озиакуп или нещо такова


Лелеее, ма този футболист хич не е хубав  ooooh!
Тази Мелиса, ако е с него, направо ми падна в очите. По-добре ще стои до наш Иво  newsm08

# 34
  • Мнения: 10 486
Скрит текст:
Ели, този е бившия, да. Веднага след като скъса с него, Мелиса се загаджи с някакво футболистче - Огузхан Озиакуп или нещо такова


Лелеее, ма този футболист хич не е хубав  ooooh!
Тази Мелиса, ако е с него, направо ми падна в очите. По-добре ще стои до наш Иво  newsm08

Линде, че кво му е на момчето Laughing екстра си е за нея... този даже е по-хубав от Месут Йозил на Аминето и е от същата категория известни футболисти. Бившата му е Демет.



Привет, момичета Hug Hug Hug


# 35
  • Дубай
  • Мнения: 3 720
Привет, момичета.Да Ви зарадвам,Бирсен пусна туйт,че Несли е станала партньорка на Енгин за Дъщерята на посланика.
На хайр да е , въпреки,че на Несли щеше да ходи някой на нейната възраст.

# 36
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Казвайте сега ... сигурно ли е?

За какъв точно сериал става въпрос?

Аз исках Несли в нещо по-така.

# 37
  • Мнения: 22 016
Хора, Бирсен писа преди малко, че Неслихан е станала партньорка на Енгин Аккюрек в Дъщерята на посланика.
Направо съм супер доволна и чок хейджанла хахахаха


birsenaltuntas
@birsenaltuntas1
·
33 min
#EmreKabakuşak'ın yöneteceği #SefirinKızı dizisinde #EnginAkyürek'in partneri #NeslihanAtagül oldu.

Туит от фен

Birsen Hanım, Allah aşkına ekrana yaklaşın, size sarılıp halay çekeceğim.🥰🥰🥰🥰

Resmen mutluluk çığlığı attım!!! 😍😍🤩🤩

#SefirinKızı

#EnginAkyürek ve #NeslihanAtagül bu ikili MUHTEŞEM VE ÖTESİ OLUR!!!

Бирсен ханъм, за Бога,  приближете се до екрана, ще ви прегърна и ще изиграя халай.
Направо крещя от щастие.
Енгин Акюрек и Неслихан Атагюл, тези двамата са великолепни и извън рамки /така да се каже/

този като мен е откачил хахаха

Иве, от вълнение не видях, че си писала вече.
Ели, няма подробности засега, освен имената на главните герои, аз друго не знам.
Героинята на Несли ще се казва Наре. Снимките ще са в Мугла, това знам аз.

Последна редакция: вт, 30 юли 2019, 21:46 от Еванджелин

# 38
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
И аз се радвам, въпреки че не ми на сърце тоя Енгин. Но пък знам, че е номер 1 при комшиите. В класациите се води най-красив мъж.

Има много чаровна усмивка Енгин.

Дано сценарият да е интересен.

Айде, момичета, Hug Hug Hug, дано да е за добро, както се казва.

# 39
  • Мнения: 9 524
Дружкиииииии , много се радвам , ДАНО е истина !
Не харесвам Енгин като визия , но определено е със статут на актьор от А-листата в Турция .С Фефа претърпяха фиаско не без помощта на СЦ .Дано сега всичко е наред и Несли , и Енгин да разгърнат таланта си !

Последна редакция: ср, 31 юли 2019, 00:08 от Phillipine

# 40
  • София
  • Мнения: 13 612
Хайде да ни е честито момичета  smile3508 smile3508
Прекрасна новина, сега можем да спим спокойно. Нашето красиво и талантливо момиче се включва в проект с един от най-добрите турски артисти. Нека и пожелаем успешен проект. Вярвам, че тя ще се справи прекрасно с ролята си. Доказала го е не един път. В партньорство с такъв актьор като Енгин сигурно ще извади всичко от себе си и ще ни представи един  запомнящ се образ. На есен ни очаква много натоварена програма, но нали за това се молехме  smile3501 love001 newsm51

https://vk.com/video-76350204_456247205



Последна редакция: вт, 30 юли 2019, 22:47 от БлагаВест

# 41
  • Мнения: 10 486

този като мен е откачил хахаха


Еве Joy Joy Joy Joy

В последно време имах предчувствие, че ще е с Енгин Laughing Айде, дано е на късмет.


Последна редакция: вт, 30 юли 2019, 22:57 от savovas

# 42
  • София
  • Мнения: 13 612
Една от сценаристките на сериала Айше Ферда Ерилмаз е качила първа страница от първи епизод на "Дъщерята на посланика". Тя споменава, че всеки епизод ще носи отделно име. Първият епизод ще се казва:
"Ако умреш ставаш епичен, ако живееш - лъжеш"


# 43
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
"Ако умреш ставаш епичен, ако живееш - лъжеш"

Харесва ми!

Но още не мога да си представя, какво ще представлява сериалът. Иска ми се да е нещо като Фи Чи Пи и Дъно.

# 44
  • Мнения: 22 016
От Ранини

http://www.ranini.tv/haber/37292/1/sefirin-kizi-dizisinin-kadin- … uncusu-belli-oldu

Октомври-ноември по Стар тв ще започне, продължава набиране на каста. Името на сериала вероятно ще е друго.

Таман си мислех, оня ден писа Ранини, че не вярва да е Айча Айшин Туран, щото била много млада за ролята, пък те с Неслихан са набори.

И едно колажче Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт