Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 367
  • 748
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 200
Благодаря ви от сърце момичета!
За съжаление мен не искаха да ме хоспитализират, въпреки че кървях като фонтан. Нито пък ми изписаха нещо.
Единствено по препоръка на няколко от вас сега взимам витамин С, единственото нещо което можеш да си купиш без рецепта тук. Освен това слагам две инжекции пролутекс на ден вместо една, по препоръка на др. Тургут.
Не ставам от леглото. Не знам колко е добре за кринон гела само да не се върви, че нали не се абсорбирал иначе.
Лежа и не ставам от леглото и се моля, всичко да завърши добре.
Благодаря отново на всички момичета които се включиха да помагат с инфо и с морална подкрепа. Нямате си представя колко ми помага това в момента.


# 136
  • Мнения: 685
MoCherie, аз съвет не мога да ти дам, но нека Бог е с теб и да се задържи бебчето. Успех!

# 137
  • Мнения: 234
MoCherie, искрено се надявам всичко да е наред с бебенцето ти! Стискам палци и ти желая спокойствие и кураж, доколкото е възможно 🌹
Момичета, аз имам друг въпрос- колко време относително чакахте резултат от ПИД? Някой знае ли, дали на всяка се изпраща след плащане, или се чака примерно да се съберат няколко и тогава изпращат? За нас в неделя ще е третата седмица, освен това понеделник и вторник били почти почивни за клиниката ( само дежурен екип) и не зная какво да очаквам. Всеки ден е вече изпитание, опитвам се да не мисля, опитвам се да мисля позитивно, ама не ми се получава. 😢 Споделете опит

# 138
  • Мнения: 217
Здравейте отновор. Преди няколко дни писах на Хафизе, дали не трябва да пусна допълнителни изследвания преди стартиране на процедурата, която по мои изчисления трябва да започне 20-25-септември. От говорът и беше “не”. Въпреки това реших да пиша на Карликая и неговия отговор е следния: “да трябва катиотип, и един месец преди процедурата пий противозачатъчни”.
Обаче няма никаква конкретика какви да пия. Другото, което е сега съм 19ти ден от цикъла, средна продължителност 30дни. Това означава ли че трябва да ги пия като ми дойде, и след това започва процедурата или е хубаво да пия 1 цикъл, пауза и старт на процедурата.
Много съм обърката, а те не ми отговарят, защото са почивка.

# 139
  • Мнения: 222
Здравейте отновор. Преди няколко дни писах на Хафизе, дали не трябва да пусна допълнителни изследвания преди стартиране на процедурата, която по мои изчисления трябва да започне 20-25-септември. От говорът и беше “не”. Въпреки това реших да пиша на Карликая и неговия отговор е следния: “да трябва катиотип, и един месец преди процедурата пий противозачатъчни”.
Обаче няма никаква конкретика какви да пия. Другото, което е сега съм 19ти ден от цикъла, средна продължителност 30дни. Това означава ли че трябва да ги пия като ми дойде, и след това започва процедурата или е хубаво да пия 1 цикъл, пауза и старт на процедурата.
Много съм обърката, а те не ми отговарят, защото са почивка.
На втори ден от цикъла почваш противозачатъчните, и на следващ цикъл отиваш!

# 140
  • Мнения: 217
Много благодаря, а какви да си купя. Нищо не разбирам от противозачатъчни. Ще ми се да са някои по-изчистени Simple Smile

# 141
  • Мнения: 210
Много благодаря, а какви да си купя. Нищо не разбирам от противозачатъчни. Ще ми се да са някои по-изчистени Simple Smile
Аз пих Ясмин,ниско дозирани са,по препоръка на д-р Е. Тургут,има ги и в бг.

# 142
  • Мнения: 685
И на мен д-р Карликая ми е изписвал Ясмин. Аз го питах може ли да пия вместо него Циклопрогинова и той каза Ок. Но аз съм с ИЯР и целта беше да сваля ФСХ, та ако може да имам някой фоликул повече. Иначе обикновено се пие Ясмин. Щом е казал противозачатъчни той според мен е най-добрия вариант. Успех!

# 143
  • Мнения: 217
Добре, ще купя ясмин Simple Smile и като го спра до няколко дни ще ми дойде, и отивам към Турция за страртиране Simple Smile

# 144
  • Мнения: 222
Много благодаря, а какви да си купя. Нищо не разбирам от противозачатъчни. Ще ми се да са някои по-изчистени Simple Smile
На мен изписа ясмин

# 145
  • Мнения: 10
Момичета знаете ли актуални цени на тези лекарства в Турция:

1. Кринон гел
2. Пролутекс 25 ( 1 опаковка от 7 инжекции)
3. Естрофем 2мг

 И знаете ли дали са лесно достъпни извън Истанбул. Мои близки ще пътуват до Къркларели, но за жалост няма да ходят в Истанбул. Надявам се да успеят да ми вземат.
Някоя от вас купувала ли е от другаде лекарства и имало ли е проблем с намирането изобщо?

Благодаря предварително

# 146
  • Мнения: 726
Момичета знаете ли актуални цени на тези лекарства в Турция:

1. Кринон гел
2. Пролутекс 25 ( 1 опаковка от 7 инжекции)
3. Естрофем 2мг

 И знаете ли дали са лесно достъпни извън Истанбул. Мои близки ще пътуват до Къркларели, но за жалост няма да ходят в Истанбул. Надявам се да успеят да ми вземат.
Някоя от вас купувала ли е от другаде лекарства и имало ли е проблем с намирането изобщо?

Благодаря предварително

Естрофем можеш и от България да си вземеш. Аз съм купувала кринон от Одрин. Имах  проблем до толкова, че нямаха в аптеката. Трябваше да ги предплатя и да ида да ги взема след 2 часа.

# 147
  • Мнения: 47
Здравейте, момичета. Има ли някоя, която в момента е в Истанбул или скоро ще ходи и контактува със Севда? Ако има нека да ми пише на лично, моля.

# 148
  • Мнения: 222
Момичета знаете ли актуални цени на тези лекарства в Турция:

1. Кринон гел
2. Пролутекс 25 ( 1 опаковка от 7 инжекции)
3. Естрофем 2мг

 И знаете ли дали са лесно достъпни извън Истанбул. Мои близки ще пътуват до Къркларели, но за жалост няма да ходят в Истанбул. Надявам се да успеят да ми вземат.
Някоя от вас купувала ли е от другаде лекарства и имало ли е проблем с намирането изобщо?

Благодаря предварително
Няма ги във всяка аптека, все пак са специфични изделия, както и у нас, но със заявка предварително, може. Цените няма да са същите обаче,според мен, по добре поръчай по някое момиче там

# 149
  • Мнения: 251
LalaLu , цените на лекарствата в Къркларели са същите, като в Истанбул!Има ги в повечето аптеки.Разликата е че в някои аптеки с които работят клиниките може и да ти направят отстъпка.

Общи условия

Активация на акаунт