Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 371
  • 748
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 18
Здравейте момичета, бихте ли ми при поръчали квартирата около Бахчеджи
През airbnb може да се намерят различни апартаменти. За около 30 - 40 Евро на пешеходно разстояние. Общо взето в Турция и за хотелите и за квартирите, гледаш снимките и не им вярваш много. Уж е същото, ама някак е друго 🙂. Все пак за целите на нощувка, две, се намират места ок за тези пари.

# 316
  • Мнения: 68
Привет, дами Simple Smile Имам питане към момичетата от София. Когато започнахте лечението в Турция имахте ли гинеколог в София, който прояви разбиране за избора ви и се допитвахте до него/нея за рутинни въпроси, изследвания, микробиология и т.н. ? Турция беше избор след много разочарования и в момента нямам идея, ако се наложи, към кого да се обърна, пак казвам, за основни неща. Ще бъда благодарна, ако споделите опит и мнение, може и на лично съобщение, по ваша преценка Simple SmileПредварително благодаря Heart

# 317
  • Мнения: 2 417
Задавам съшият въпрос като Christy_
Само че въпросът ми е за Варна.

Последна редакция: нд, 29 сеп 2019, 18:22 от Кris_80

# 318
  • Мнения: 100
Здравей Chisty
Ние стигнахме до Турция тази година края на април, стимулацията ни беше май, а трансферът началото на юли. Сега съм бременна и да чукна на дърво всичко си е както трябва. За съжаление и аз като теб бях обикаляла по доста докроти и бях загубил всякакво доверие във всички тях. Не бях ходила на гинеколог през цялото това време, нямаше нижда. Ако нещо излезеше като питане пишех мейли на др Тургут. На 2 пъти си правих изследвания в Пролаб и директно ги пуснах по мейл за следващи стъпки и мнение.
Не знам дали съм ти била полезна, но така бяха нещата при нас Simple Smile
Привет, дами Simple Smile Имам питане към момичетата от София. Когато започнахте лечението в Турция имахте ли гинеколог в София, който прояви разбиране за избора ви и се допитвахте до него/нея за рутинни въпроси, изследвания, микробиология и т.н. ? Турция беше избор след много разочарования и в момента нямам идея, ако се наложи, към кого да се обърна, пак казвам, за основни неща. Ще бъда благодарна, ако споделите опит и мнение, може и на лично съобщение, по ваша преценка Simple SmileПредварително благодаря Heart

# 319
  • Мнения: 556
Привет, дами Simple Smile Имам питане към момичетата от София. Когато започнахте лечението в Турция имахте ли гинеколог в София, който прояви разбиране за избора ви и се допитвахте до него/нея за рутинни въпроси, изследвания, микробиология и т.н. ? Турция беше избор след много разочарования и в момента нямам идея, ако се наложи, към кого да се обърна, пак казвам, за основни неща. Ще бъда благодарна, ако споделите опит и мнение, може и на лично съобщение, по ваша преценка Simple SmileПредварително благодаря Heart
Здравей!
Аз ходя при д-р Мария Атанасова. Никога не е оспорила решенията на д-р Карликая, дори напротив. Наложи ми се миналото лято да отида на преглед тук в Бг и бях в същата ситуация като теб. Сетих се, че д-р Тургут имаше прегледи в нейния кабинет и мои близки бяха ходили, та разпитах и те ми намериха телефона ѝ от Севда. Доволна съм, тя води и раждането ми, винаги ми отговаря като я търся за нещо, може да се забави, но важното е, че го прави. Ако искаш ще ти дам координати.

# 320
  • Мнения: 134
Привет, дами Simple Smile Имам питане към момичетата от София. Когато започнахте лечението в Турция имахте ли гинеколог в София, който прояви разбиране за избора ви и се допитвахте до него/нея за рутинни въпроси, изследвания, микробиология и т.н. ? Турция беше избор след много разочарования и в момента нямам идея, ако се наложи, към кого да се обърна, пак казвам, за основни неща. Ще бъда благодарна, ако споделите опит и мнение, може и на лично съобщение, по ваша преценка Simple SmileПредварително благодаря Heart
Здравей!
Аз ходя при д-р Мария Атанасова. Никога не е оспорила решенията на д-р Карликая, дори напротив. Наложи ми се миналото лято да отида на преглед тук в Бг и бях в същата ситуация като теб. Сетих се, че д-р Тургут имаше прегледи в нейния кабинет и мои близки бяха ходили, та разпитах и те ми намериха телефона ѝ от Севда. Доволна съм, тя води и раждането ми, винаги ми отговаря като я търся за нещо, може да се забави, но важното е, че го прави. Ако искаш ще ти дам координати.
Аз също съм много доволна от др.Мария Атанасова.

# 321
  • Мнения: 1 221
Честито на всички успели момичета! Най-накрая след толкова време успях да вляза и съм изключително щастлива, че познати имена са вече щастливи мамчета 😘❤
Сега се моля и чакам да прочета заветната новина за Сиси и дъщерята на Ваня! Сигурна съм че ще успеете и ви мисля, макар и да не успявам да пиша Simple Smile
Завинаги ще съм благодарна на Карликая и Фатме за подкрепата и помощта да станем родители. Близнаците ни взимат душата, но никога не съм била по-щастлива и цяла! Само като ме погледнат и се усмихнат и целия свят спира, така че момичета борба до дупка!

# 322
  • Мнения: 556
Не, планирано секцио.

# 323
  • Мнения: 34
Здравейте момичета. Бих искала да помоля, ако някоя от вас в момента е в Турция или скоро и предстои пътуване да ми пише на лично съобщение. Благодаря и успех на всички!

# 324
  • Мнения: 217
Аз съм тук, утре си тръгваме

# 325
  • Мнения: X
момичета здравейте , Тъй като на нас за момента инвитрото отпадна . ( но не и всички останали глупости ) искам ако мога да помоля някой който ще ходи скоро в турция ако може  да ми купи витамин Д на спрей който се предлага само в Турция .

# 326
  • Мнения: 2 673
Dundiu86, mileneira, благодаря ви сърдечно за подкрепата!
Непременно ще кажа, като има развитие! Blush
Dundiu86, много се радвам, че писа! Често се сещам и аз за теб!
Да са ти живи и здрави слънчицата! Силно ви прегръщам!
Много късмет желая на всички от сърце! Flowers Four Leaf Clover

# 327
  • София
  • Мнения: 147
Здравейте, момичета.
Ще ви бъда благодарна, ако ми помогнете да отговоря на въпросите си. Искам да направя на този етап САМО първичен преглед в Бахчеджи и ми е нужно да си направя план и списък на нещата, които трябва да подготвя за него.Въпросите са ми следните:
1. В кой ден от цикъла е препоръчително да направя цветна снимка в Ехомар?
2. Колко дена ще са ми необходими да мина всичко (цветна снимка, първичен преглед, спермограма)- предполагам минимум 3 дена.
3. Какъв период от време отнема да излезе резултата от спермограмата?
4. Кой лекар е подходящ за нас? д-р Карликая или д-р Тургут(на база изброените неща за нас).На този етап знаем, че аз съм с тубарен фактор (двете ми тръби са напълно непроходими, не са премахнати); имам Хашимото (в рамките на нормата си е сега); АМХ ми е 1,6; на 35 години сме. Съпругът ми има добра спермограма. Правен ни е кариотип - само аз имам отклонение (хетерозиготна полиморфна инверсия на 9-та хромозома).
5. Ориентировъчно какъв период от време отнема от запазването на час до  първичен преглед?
За списък на лабораторните изследвания, които трябва да подготвим няма да ви питам, тъй като ги намерих в предна тема.

Общо взето това, което очаквам от този преглед е да чуя второ мнение и евнтуално, ако нещо в България не са видели и открили да стане явно за нас.

# 328
  • Мнения: 685
Момичета, имаме глоба от 140 лири за пътуване без стикер по магистралата. Някой пътувал без да плаща тол такса може ли да ми каже при следващо влизане само това ли ще се заплати или глобата е много по-голяма? Някой който скоро е ходил?

# 329
  • Мнения: 421
Здравейте, момичета.
Ще ви бъда благодарна, ако ми помогнете да отговоря на въпросите си. Искам да направя на този етап САМО първичен преглед в Бахчеджи и ми е нужно да си направя план и списък на нещата, които трябва да подготвя за него.Въпросите са ми следните:
1. В кой ден от цикъла е препоръчително да направя цветна снимка в Ехомар?
2. Колко дена ще са ми необходими да мина всичко (цветна снимка, първичен преглед, спермограма)- предполагам минимум 3 дена.
3. Какъв период от време отнема да излезе резултата от спермограмата?
4. Кой лекар е подходящ за нас? д-р Карликая или д-р Тургут(на база изброените неща за нас).На този етап знаем, че аз съм с тубарен фактор (двете ми тръби са напълно непроходими, не са премахнати); имам Хашимото (в рамките на нормата си е сега); АМХ ми е 1,6; на 35 години сме. Съпругът ми има добра спермограма. Правен ни е кариотип - само аз имам отклонение (хетерозиготна полиморфна инверсия на 9-та хромозома).
5. Ориентировъчно какъв период от време отнема от запазването на час до  първичен преглед?
За списък на лабораторните изследвания, които трябва да подготвим няма да ви питам, тъй като ги намерих в предна тема.

Общо взето това, което очаквам от този преглед е да чуя второ мнение и евнтуално, ако нещо в България не са видели и открили да стане явно за нас.


Здравейте,моето мнение е д-е Карликая. Можете да си запишете час и за след една седмица. Обикновено когато сз питах за цветна снимка,която не направих,по преценка на дойтора,защото сме само с мъжки фактор може да се направи на същия ден или на следващия зависи от това в колко часа е прегледа. Обикновено всичко може да се направи и за един ден. Цветната снимка казаха,че не боли,спермограмата излиза за 3,4 дни.

Общи условия

Активация на акаунт