Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 422
  • 748
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 134
Момичета, имаме глоба от 140 лири за пътуване без стикер по магистралата. Някой пътувал без да плаща тол такса може ли да ми каже при следващо влизане само това ли ще се заплати или глобата е много по-голяма? Някой който скоро е ходил?
След изтичане на гратисния период за плащане на дължимата сума, глобата става по 4. Преди 2 месеца го играхме този филм.

# 331
  • Мнения: 685
Благодаря ти много Prettywoman. По това което разбрах нашата умножена по 4 е толкова.

# 332
  • Мнения: 134
Благодаря ти много Prettywoman. По това което разбрах нашата умножена по 4 е толкова.
Вероятно да.Нашата беше към 180 лири.

# 333
  • Varna
  • Мнения: 483
Задавам съшият въпрос като Christy_
Само че въпросът ми е за Варна.
[/quote
Красимира Желязкова е доста адекватна. Аз правих инвитро в София и след това се следях и при нея. Обръща внимание на витамини и тромбофилии, ако и това те интересува.

# 334
  • Мнения: X
Здравейте, момичета.
Ще ви бъда благодарна, ако ми помогнете да отговоря на въпросите си. Искам да направя на този етап САМО първичен преглед в Бахчеджи и ми е нужно да си направя план и списък на нещата, които трябва да подготвя за него.Въпросите са ми следните:
1. В кой ден от цикъла е препоръчително да направя цветна снимка в Ехомар?
2. Колко дена ще са ми необходими да мина всичко (цветна снимка, първичен преглед, спермограма)- предполагам минимум 3 дена.
3. Какъв период от време отнема да излезе резултата от спермограмата?
4. Кой лекар е подходящ за нас? д-р Карликая или д-р Тургут(на база изброените неща за нас).На този етап знаем, че аз съм с тубарен фактор (двете ми тръби са напълно непроходими, не са премахнати); имам Хашимото (в рамките на нормата си е сега); АМХ ми е 1,6; на 35 години сме. Съпругът ми има добра спермограма. Правен ни е кариотип - само аз имам отклонение (хетерозиготна полиморфна инверсия на 9-та хромозома).
5. Ориентировъчно какъв период от време отнема от запазването на час до  първичен преглед?
За списък на лабораторните изследвания, които трябва да подготвим няма да ви питам, тъй като ги намерих в предна тема.

Общо взето това, което очаквам от този преглед е да чуя второ мнение и евнтуално, ако нещо в България не са видели и открили да стане явно за нас.




Здравейте и от мен! Аз също бих се включила с подобно питане. Вече бях на консултация в Бахчеджи при д-р Тургут и ще се радвам да споделите мнения за него,тъй като информацията,на която се натъквам е доста противоречива. Ще съм благодарна и за съвет Мемориал или Бахчеджи е по- надеждна по отношение на ПИД,защото проблемът ни е един и той е генетичен.

# 335
  • Мнения: 234
Здравейте, въпроса ми е към тези, на които са възстановявали предплатена сума от Бахчеджи за неосъществен трансфер и липса на ембриони за замразяване. За колко време се случи това и попълвахте ли някакво искане и изобщо как стоят формално нещата?
Благодаря предварително!

# 336
  • Мнения: 685
Аз имах случай в Бахчеджи, в който яйцеклетката се беше спукала. На момента ми върнаха сумата, но бях там.
Иначе в Мемориал при неосъществен трансфер ми ги преведоха по банкова сметка. Мисля, че и в Бахчеджи така правят. Дано се включи някой запознат. Може да питаш и координатор. Аз знам за случаи, които оставят парите за следващ опит. Ако разбира се правиш следващ такъв при тях.

# 337
  • Мнения: 9
Здравейте момичета искам да питам знае ли някой, дали Турският мерионал 75 по състав е като българският мериоферт 75?

# 338
  • Мнения: 73
на мен при неосъществен трансфер ми предложиха да ми възстановят около 400. 430euro или да ги оставим за следващият опит.

# 339
  • Мнения: 217
Здравейте и от мен. Много съм доволна от Бахчеджи и стимулацията, която направи Карликая. От 18 фоликула имаме 15 зрели яйцеклетки, от които 14 оплодени. Никога до сега не съм имала такава бройка. И добро качество. Но за мое много голямо разочарование днес на 3ти ден всички ембриони се развиват бавно... и казаха, че до 5ти дем ако имаме бластоцит, ще го замразят. Дали да се надявам, или няма смисъл да се самонавивам и да се заблуждавам, че нещатата ще се получат...

# 340
  • Мнения: X
А те имат ли обяснение защо така по - бавно се развиват, имате ли мъжки фактор или твоя възраст? При нас също бяха бавни, поради тези причини.

# 341
  • Мнения: 217
Не ни казаха защо. Аз съм на 29, мъжът ми на 35, но сме с мъжки фактор. Въпреки, че казаха, че са извадили хубав материал. Даже ни предложиха да го замразим

# 342
  • Мнения: X
Значи не е възраст, щом и мъжкия не е толкова сериозен.. Ние на 3 ден замразихме, след размразяване съвсем забавиха, но ние сме далеч по-възрастни. Дано да наваксат вашите, след 3 ден вече ще си проличи наистина, винаги има шанс. Пожелавам ти много късмет!

# 343
  • Мнения: 217
Значи не е възраст, щом и мъжкия не е толкова сериозен.. Ние на 3 ден замразихме, след размразяване съвсем забавиха, но ние сме далеч по-възрастни. Дано да наваксат вашите, след 3 ден вече ще си проличи наистина, винаги има шанс. Пожелавам ти много късмет!

Благодаря ти Simple Smile

# 344
  • Мнения: 2 673
Flower_fly, успех! Стискам палци! Hug Heart

Общи условия

Активация на акаунт