Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 251
  • 748
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 394
Момичета, имаме глоба от 140 лири за пътуване без стикер по магистралата. Някой пътувал без да плаща тол такса може ли да ми каже при следващо влизане само това ли ще се заплати или глобата е много по-голяма? Някой който скоро е ходил?

 Току що и ние се прибрахме от Истанбул. И ние не можахме да си купим въпросният стикер въпреки, че наши близки ни бяха казали, че е нужен.
 Първо на границата ни казаха, че нямат и да си го закупим преди магистралата. Обаче като стигнахме до нея нямаше никаква "бутка" в ляво на изхода имаше сграда, но на нея нямаше никакви надписи, а и нямаше отбивка къде да спрем . Продължихме до първата бензиностанция и там след като ни видяха документите, че не сме турски граждани ни казаха, че имаме две седмици гратис и не ни продадоха въпросният стикер. Понеже нали инфото ни беше, че трябва да си купим спряхме и на следващата ... същият отговор. На връщане същата работа. На границата не сме плащали глоба.
 Стана дълъг поста ми ..., но да ви питам вие как разбрахте, че имате глоба. Ние влязохме на 01 Окт през Малко Търново и се прибрахме днес през Малко Търново.

# 346
  • София
  • Мнения: 562
При влизане от Капъкуле, точно преди бариерите, че навлизате по магистрала има бяла сграда в ляво. Спирате си на самият път, пресичате пеша през пътя и влизате вътре в сградата. Винетката с таксата за ползване на магистралата е 70 лири. Залепвате стикера зад огледалата на стъклото. УСПЕХ!

# 347
  • Мнения: 222
Здравейте и от мен. Много съм доволна от Бахчеджи и стимулацията, която направи Карликая. От 18 фоликула имаме 15 зрели яйцеклетки, от които 14 оплодени. Никога до сега не съм имала такава бройка. И добро качество. Но за мое много голямо разочарование днес на 3ти ден всички ембриони се развиват бавно... и казаха, че до 5ти дем ако имаме бластоцит, ще го замразят. Дали да се надявам, или няма смисъл да се самонавивам и да се заблуждавам, че нещатата ще се получат...
Аз бих настоявала изрично, при следваща стимулация да не чакат 5 дни. Това, че не са стигнали до там, не значи, че са били увредени! Моят беше замразен на 2 ри ден, и вече е на година и 2 месеца. Докторът обясни, че в ест. среда се надява да се развие по добре, затова избързахме, и беше прав. В случая, след като за 13 цикъла имах една единствена оплодена яйцеклетка, реши да не рискува да чака. И слава Богу... Късмет ти пожелавам, все пак, дано не се наложи да правиш нова стимулация!

# 348
  • Мнения: 91
Jare, благодаря ти че сподели. Много ме обнадежди. При Карликая ли беше

# 349
  • Мнения: 217
Flower_fly, успех! Стискам палци! Hug Heart
Благодаря Simple Smile

# 350
  • Мнения: 222
Jare, благодаря ти че сподели. Много ме обнадежди. При Карликая ли беше
Да! Портретът в ъгловия му кабинет, на стената, с бебето, е от мен! ☺️

# 351
  • Мнения: 2 394
Момичета, по повод магистралните такси. Снощи мъжът ми се рови по разни сайтове и намери такъв в който може да въведете регистрационният номер и да се провери има ли глоба . На нас ни изписа, че дължим пари,а защо тогава на границата нищо не ни казаха за плащане... риторичен въпрос. Много неприятно Sad

# 352
  • Мнения: 134
Момичета, по повод магистралните такси. Снощи мъжът ми се рови по разни сайтове и намери такъв в който може да въведете регистрационният номер и да се провери има ли глоба . На нас ни изписа, че дължим пари,а защо тогава на границата нищо не ни казаха за плащане... риторичен въпрос. Много неприятно Sad
На границата нямат отношение за неплатените такси за стикера.Там ще ви кажат,ако напр.камера ви е снимала в Истанбул или имате някакво друго нарушение.
По отношение на стикерите,само пътна полиция в града ако ви спре може да провери дали имате нещо неплатено и да създадат проблем.Нас така ни спряха и ни провериха.Добре, че предния ден всичко бяхме платили😊

# 353
  • Мнения: 217
Момичета, по повод магистралните такси. Снощи мъжът ми се рови по разни сайтове и намери такъв в който може да въведете регистрационният номер и да се провери има ли глоба . На нас ни изписа, че дължим пари,а защо тогава на границата нищо не ни казаха за плащане... риторичен въпрос. Много неприятно Sad

Може ли да споделиш този сайт Simple Smile

# 354
  • Мнения: 2 394
Скрит текст:
Момичета, по повод магистралните такси. Снощи мъжът ми се рови по разни сайтове и намери такъв в който може да въведете регистрационният номер и да се провери има ли глоба . На нас ни изписа, че дължим пари,а защо тогава на границата нищо не ни казаха за плащане... риторичен въпрос. Много неприятно Sad
Може ли да споделиш този сайт Simple Smile

Да, само ММ да ми го прати и ще го споделя тук.

prettywoman18, а знаете ли от БГ може ли да се плати? Или в Турция къде да платим на влизане. Притеснява ни, че чак края на Ноември ще имаме ходене до там.

# 355
  • Мнения: 15
На този адрес се проверява за всички глоби по автомобила в Турция.
Въвежда се рег.номер на автомобила (PLAKA) и кода.
https://webihlaltakip.kgm.gov.tr/WebIhlalSorgulama/Sayfalar/Sorgulama

Другият адрес е : https://hgs.ptt.gov.tr/hgs.jsf

# 356
  • Мнения: 134
Скрит текст:
Момичета, по повод магистралните такси. Снощи мъжът ми се рови по разни сайтове и намери такъв в който може да въведете регистрационният номер и да се провери има ли глоба . На нас ни изписа, че дължим пари,а защо тогава на границата нищо не ни казаха за плащане... риторичен въпрос. Много неприятно Sad
Може ли да споделиш този сайт Simple Smile

Да, само ММ да ми го прати и ще го споделя тук.

prettywoman18, а знаете ли от БГ може ли да се плати? Или в Турция къде да платим на влизане. Притеснява ни, че чак края на Ноември ще имаме ходене до там.

Честно казано незнам дали от БГ може да се плаща Иначе до колкото знам в турските пощи (PTT) стават плащанията. Ние имаме приятелка, която живее в Истанбул и разбира езика, та тя ни направи оналйн плащането през турския им сайт и с нейната кредитна карта. Та спасихме ситуацията Simple Smile

# 357
  • Мнения: 330
От гугл плей може да изтеглите HGS приложение. Там проверявам сумата и правя плащания. Имаме закупен стикер преди това.

# 358
  • Мнения: 2 394
Скрит текст:
Момичета, по повод магистралните такси. Снощи мъжът ми се рови по разни сайтове и намери такъв в който може да въведете регистрационният номер и да се провери има ли глоба . На нас ни изписа, че дължим пари,а защо тогава на границата нищо не ни казаха за плащане... риторичен въпрос. Много неприятно Sad

Може ли да споделиш този сайт Simple Smile

На първият линк ни излезе, който omega27 е споделила .
https://webihlaltakip.kgm.gov.tr/WebIhlalSorgulama/Sayfalar/Sorgulama
На вторият не ни намери колата.

# 359
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен. Много съм доволна от Бахчеджи и стимулацията, която направи Карликая. От 18 фоликула имаме 15 зрели яйцеклетки, от които 14 оплодени. Никога до сега не съм имала такава бройка. И добро качество. Но за мое много голямо разочарование днес на 3ти ден всички ембриони се развиват бавно... и казаха, че до 5ти дем ако имаме бластоцит, ще го замразят. Дали да се надявам, или няма смисъл да се самонавивам и да се заблуждавам, че нещатата ще се получат...


На каква стимулация бяхте...

Общи условия

Активация на акаунт