Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 355
  • 748
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 83
Здравейте. Аз също съм от неуспелите в Бахчеджи. За първи път ни се случва ембрионите да не се оплодят. Мина повече от месец и все още чакаме коментар от доктора.

# 421
  • Мнения: 610
Здравейте. Аз също съм от неуспелите в Бахчеджи. За първи път ни се случва ембрионите да не се оплодят. Мина повече от месец и все още чакаме коментар от доктора.
Съжалявам много.
Аз коментар, адекватен и професионален имам предвид, така и не получих. Писаха ми се по две изречения, колкото да се отбие номера. И да съм опитала пак Simple Smile
И в България можех да го получа това "отношение".

# 422
  • Мнения: 505
Пункцията е равна на овулацията,не би трябвало да ти дойде след пункция на 3-4 ден.

При мен точно на 14 ден си ми дойде.Попитай все пак доктора,сподели после какво е каэал Тедина.

# 423
  • Мнения: 89
Момичета какво става с тази нашата темичка, защо никой не пише , че има положителни тестове, а само отрицателни в последно време. Възможно ли е някъде да има някакви пропуски, в клиниката, в доктори? Да не би да са занижили качеството и да е станал същият конвейнр като в БГ? При толкова много двойки, които са там направо се учудвам как никой не споделя хубавите новини (ако има такива)?!
Труден е пътят на инвитрото. Положителния тест не е повод за голяма радост. Има още много дълги 40 седмици с препятствия и постоянно търсене на правилните доктори. Единствено ние сами трябва да се интересуваме за себе си. И накрая всичко е Божа работа. Дано на всички които искаме ни е писано да гушкаме здрави рожби.

# 424
  • Мнения: 210
И аз родих скоро моите маймунки,обаче в 33 седмица +3 дни,хем се радвам,хем съм със свито сърце всеки път като ги оставям. Целите са в кабелчета и жички и даже ме е страх като ги гушкам да не им причиня болка. Борят се мъничките ми душички,светът ми се преобърна и чакам деня ,в който ще си ги взема в къщи живички и здравички. Пожелавам на всички да сбъднат мечтата си! Молете се за моите буболечки! Прегръдки на неуспелите момичета,борете се,понякога трябват много опити преди да се случи.😍😘

# 425
  • Мнения: 1 554
И аз родих скоро моите маймунки,обаче в 33 седмица +3 дни,хем се радвам,хем съм със свито сърце всеки път като ги оставям. Целите са в кабелчета и жички и даже ме е страх като ги гушкам да не им причиня болка. Борят се мъничките ми душички,светът ми се преобърна и чакам деня ,в който ще си ги взема в къщи живички и здравички. Пожелавам на всички да сбъднат мечтата си! Молете се за моите буболечки! Прегръдки на неуспелите момичета,борете се,понякога трябват много опити преди да се случи.😍😘

Много близнаци са така, не се притеснявай, скоро ще си ги гушкаш, не са се родили чак толкова рано :*

# 426
  • Мнения: 106
El1t00 честито и от мен,да са ви живи и здрави и много да ви радват.

# 427
  • Мнения: 610
Момичета, след пункция кога ви идва цикълът?
На мен пункцията ми беше във вторник и днес нещо ми процапва. Преди 12 дена ми беше първият ден от последния цикъл, може ли толкова скоро пак. На мен пункцията ми беше на 9-ти ден.
Би следвало да имаш цикъл след 14 дни, да не би зацапването да е от пункцията? Понякога така се получава, все пак тия яйчници ги "дупчат" лекичко, когато вадят я.

# 428
  • Мнения: 329
Здравейте. Аз също съм от неуспелите в Бахчеджи. За първи път ни се случва ембрионите да не се оплодят. Мина повече от месец и все още чакаме коментар от доктора.
Съжалявам много.
Аз коментар, адекватен и професионален имам предвид, така и не получих. Писаха ми се по две изречения, колкото да се отбие номера. И да съм опитала пак Simple Smile
И в България можех да го получа това "отношение".

Опитахте ли пак? Бихте ли споделила как продължихте, може и на лични.

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 96
Здравейте. Аз съм при доктор Карлъкая. След пункцията имах 18 оплодени, на  5 ден до бластицит стигнаха 3, който изпратих ме за PGD,. от тях 1 ембриони беше нормален. Имах бременност, която приключи в края на 7 гестационна седмица. И сега пак всичко от началото. В България имам 2 опита инвитро , за първи път в Турция стигнах до бременност . Успех на всички!

# 430
  • Мнения: 421
Аз също съм при Карликая и от 12 яйцеклетки  всички 12 оплодени до 5 зет останаха 11 като върнахме един и както съм писала по-горе забременях от първия път но и аз до 7 седмица и няколко дни . Но живот и здраве следващия път,в който стане в Турция след това директно в София при док Сигридов,за следене поне докато мине някакъв определен период,защото смятам,че в града който съм са много некомпетентни.

# 431
  • Пловдив
  • Мнения: 96
Здравей от кой град си? Може и на лично съобщение да ми пишете.                   
 
 
Аз също съм при Карликая и от 12 яйцеклетки  всички 12 оплодени до 5 зет останаха 11 като върнахме един и както съм писала по-горе забременях от първия път но и аз до 7 седмица и няколко дни . Но живот и здраве следващия път,в който стане в Турция след това директно в София при док Сигридов,за следене поне докато мине някакъв определен период,защото смятам,че в града който съм са много некомпетентни.

# 432
  • Мнения: 234
Здравейте, аз съм пациентка на д-р Тургут. За жалост не стигнахме до трансфер.
Аз бих искала да повдигна темата за генетичните изследвания и най- вече въпросът ми е- колко важни са те и защо в Турция не само не ги препоръчват, но и не им обръщат много внимание. След консултация с андролог в БГ бяхме насочени към HALO test, както и У- микроделеция. Правил ли ги е някой и помогнаха ли ви при следващ опит? Четох малко по- напред в темата, че на някои от вас изобщо не им препоръчват ПИД ( предвид 40+ години), а при мен едва ли не без ПИД нямаше да се съгласят на трансфер. Объркана съм и не зная дали да се доверя отново и по кой път да поема.

Последна редакция: сб, 19 окт 2019, 14:05 от az_alexa

# 433
  • Мнения: 60
Момичета, след пункция кога ви идва цикълът?
На мен пункцията ми беше във вторник и днес нещо ми процапва. Преди 12 дена ми беше първият ден от последния цикъл, може ли толкова скоро пак. На мен пункцията ми беше на 9-ти ден.
Би следвало да имаш цикъл след 14 дни, да не би зацапването да е от пункцията? Понякога така се получава, все пак тия яйчници ги "дупчат" лекичко, когато вадят я.

Оказа се зацапване от пункцията.
Много благодаря за отговорите!

# 434
  • Мнения: 141
Здравейте на всички ,бих искала да попитам някой в подобна ситуация дали е имал,който не е стигнал до оплождане,съответно транфер замразяване ,връщат ли парите които си платил ,част от тях де,става въпрос за Бахчеджи клиника

Общи условия

Активация на акаунт