Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 юли 2019, 23:04 ч.

Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

• 39 388
  • 678
  •   2
Отговори
# 570
Липов чай, джинджифил и лимон. Също може и прополис. Може и хомеопатия също. По време на моята стимулация усетих че се разболявам, питах доктора дали мога да пия нещо по сериозно, питах го конкретно за рамантидин, каза не.

# 571
Благодаря Ви.Ще пиша сега и на Хафизето,дано не проваля нещата

# 572
Здравейте Simple Smile на кой ден ви беше трансфера, имах преглед на 2ри, изписаха ми естрофем, в понеделник съм на преглед ( 13ти ден). И се чудя кога ще е трансфера на 6 дневни.

# 573
Здравейте, давали ли са ви информация за качеството на ембрионите, ако не сте стигали до трансфер. Нашите не издържаха до 6 ден и нямахме трансфер (до 3 ден бяха 6, до 5- 3). Но не получих никаква информация. Питах новата координаторка- ембриолозите не давали много информация. А докторът само казал- ако искат, можем пак да опитаме.
Или да разчитам на дежурното- възраст и лоши яйцеклетки.

# 574
Repichca 123 , много съжалявам, Sad
,а защо се чака до 6 ден .Вече за пореден път чета за това, че не издържат до 6-ти ден?
 И нали уж ембриолозите са мн.добри а не се дава инфо Sad . Аз точно поради липса на информация избягах от БГ и дежурното "...ако искате да опитаме когато сте готови пак..."...

# 575
Здравейте, давали ли са ви информация за качеството на ембрионите, ако не сте стигали до трансфер. Нашите не издържаха до 6 ден и нямахме трансфер (до 3 ден бяха 6, до 5- 3). Но не получих никаква информация. Питах новата координаторка- ембриолозите не давали много информация. А докторът само казал- ако искат, можем пак да опитаме.
За пръв път чувам подобно нещо,че ембриолозите не давали информация. При мен ми даваха информация абсолютно всеки ден от деня след пункция до ден 5,като само на ден 2 не се гледат и няма информация.Иначе всеки ден- как вървят, на колко клетки са се разделили и какво им е качеството с буквите и цифрите.

# 576
За пръв път чувам подобно нещо,че ембриолозите не давали информация. При мен ми даваха информация абсолютно всеки ден от деня след пункция до ден 5,като само на ден 2 не се гледат и няма информация.Иначе всеки ден- как вървят, на колко клетки са се разделили и какво им е качеството с буквите и цифрите.

Радвам се за Вас! При мен за съжаление беше по друг начин. Желая успех на всички!

# 577
Явно даването на информация от ембриолозите зависи от координаторите.Едни имат късмет да получат,други не.Споделяли са ми и друг път, че в Бахчеджи информацията от ембриолозите или се бави, или не се получава навреме, в следствие недобра координация.Лоша работа 🤔 Нивото и реномето пада.
 Репичка много съжалявам, и с това "ако искат, да пробваме пак" и в България може да се получи като отговор. И тогава какъв смисълът от ходенето в Турция? Чудно ми е защо се чака до шести ден? Вие, защо не изискате отговор от доктора и ембриолозите, имате право на коментар, след като сте изсипали доволна сума от пари.Търсете си правата.
Пп.Тук, в Бг, получавах обаждане от ембриолога всеки ден.

# 578
Здравейте,момичета искам да попитам някоя от вас дали е правила повторен трансфер,понеже ние имаме замразени ембриони и ще ходим след няколко месеца,но въпроса ми е дали качеството на ембрионите може да лошо за това че приблизително година ще бъдат замразени

# 579
Джорджия, доколкото знам аз, качеството не се променя докато са замразени.

Момичета, аз имам един въпрос относно Прогестероновите инжекции.
Ще слагам Прогестан мускулно за първи път, но имам опит само с подкожните в корема.
Има ли някакви особености или тънкости при мускулните? Трябва ли да се инжектира бавно?

Последна редакция: нд, 10 ное 2019, 10:43 от AnMary

# 580
  • София
Здравейте, ще пътуваме във вторник към Истанбул. Към скоро ходилите момичета ....как е трафика и на митница пак ли е лудо чакане. Говоря за кола...не за рейсове Wink

# 581
Повече от задължително е да е бавно, мускулните прогестерони са доста болезнени, т. к е маслен разтвор. После си правете компрес мед. спирт и вода в съотношение 1:1

Ще слагам Прогестан мускулно за първи път, но имам опит само с подкожните в корема.
Има ли някакви особености или тънкости при мускулните? Трябва ли да се инжектира бавно?
[/quote]

# 582
Момичета, доктор Карликая кога спира Аспирина при ЗЕТ? До теста за бременност или по-късно?

# 583
Момичета, доктор Карликая кога спира Аспирина при ЗЕТ? До теста за бременност или по-късно?
До 34-35 г.с.

# 584
До 34-35та?? Не го очаквах. Не е ли вредно всеки ден аспирин за плода?

Общи условия

Активация на акаунт