Антисоциални, интровертни, темерутковци - 2

  • 54 160
  • 750
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 54 401
И аз така. Не обичам да говоря пред много хора, но успявам да давам вид, че изобщо не ме притеснява това.
А и наистина в последно време се налага да работя с ужасно елементарни хора и хич не се впечатлявам какво съм казала, те няма и да ме разберат правилно. Simple Smile

# 226
  • Мнения: 2 156
Ежедневно слушам и чета много врели-некипели, сътворени от колеги. На кой му пука, че и аз съм казала нещо и как звучи?

# 227
  • Мнения: 35 961
как ви се отразява доброволната карантина?
аз се чувствам непрекъснато като в неделя - подсъзнателно очаквам, че на следващия ден всеки ще хукне по задачи и ще остана поне за малко сама, а после и аз ще изляза да се пошляя на слънце

Последна редакция: ср, 18 мар 2020, 19:18 от bubanka

# 228
  • Мнения: 2 156
Надявам се, че няма да продължи дълго, като под домашен арест сме....

# 229
  • Мнения: 15 960
Тъкмо и аз се бях сетила за нашата темичка, как я караме вкъщи. Аз съм само от два дена хоумофис, така че засега нищо особено. Всъщност миналата седмица ми беше напрегнато на работа, понеже е движение, но сега вкъщи ми е спокойно.

# 230
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
И аз си мислех за темата днес:)

Не е приятно, но щом е нужно. Ако ежедневието ни протича по познатия начин сме в риск. Дните ми минават сравнително леко, защото излизам в двора, дишам си въздух на спокойствие, намирам с какво да се занимавам. Но ако живеех в апартамент и излизах единствено на терасата бих се чувствала като птиче в клетка.
В дни като тези имам нужда да разговарям и да не оставам задълго насаме с мислите си, защото те са насочени към случващото се. Правим нужното, осъзнавам сериозността на проблема, ама честно казано ми идва в повече това непрестанно предъвкване на случващото се по всички телевизии. Много ме напрягат новините. Гледам ги веднъж , само вечер, защото тогава дават в обобщен вид онова, което се е обсъждало и през деня.

# 231
  • Мнения: 35 961
какво излезе в нюзфийда ми във фб



първо ми стана смешно, после звъннах на една безкрайно говореща другарка

# 232
  • Мнения: 54 401
Аз продължавам да работя.
Но е точно по мой вкус инструкцията за разстояние от 1м в магазините. Simple Smile
Така мразя някой да е залепен за мен на опашката.

# 233
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
И аз работя, а щеше да ми е добре да съм си вкъщи, само с моите си хора. Но сме в намален състав, така че пак по-бива.

# 234
  • София
  • Мнения: 17 775
При мен се наслагва период, в който няма много за вършене, което ме потиска и държи в напрежение, с карантината. И противно на очакванията, се чувствам доста зле вкъщи.

# 235
  • Мнения: 47 981
Аз съм си добре вкъщи, но децата....това онлайн обучение и тийн настроения... направо ме убиват

# 236
  • Мнения: 15 960
Аз продължавам да работя.
Но е точно по мой вкус инструкцията за разстояние от 1м в магазините. Simple Smile
Така мразя някой да е залепен за мен на опашката.
Аз в понеделник направо се бях оградила на бюрото с два стола, че някои хора не разбират от дума и много учудени защо имам против да ми се залепят. Което не попречи после в кварталния магазин да ми се натресат двама пенсионери и да минат през мен, отърквайки се в дрехите ми, явно не разбрали защо навън чакахме на метър един от друг. Отнесоха гюрултията, ама и те ме гледаха учудени.

# 237
  • Мнения: 54 401
При нас са много дисциплинирани хората, никой не се бута по опашките, чак не е за вярване.

Хепи, има вероятност дъщеря ми да мине на работа от вкъщи и хич не се радвам. Обичам да съм вкъщи, но да съм сама. Разбирам те напълно.

# 238
  • Мнения: 15 960
При нас са много дисциплинирани хората, никой не се бута по опашките, чак не е за вярване.
Това е защото във вашия град още няма открити случаи. При нас пощуряха след първия обявен и всичко живо хукна навън да се бута и скупчва.

# 239
  • Мнения: 291
И аз продължавам да работя. Нищо не е по-различно за мен, защото така или иначе през зимата ежедневието ми е работа-магазин-вкъщи и не излизаме особено. Приятеля ми си е вкъщи и помага доста с домакинската работа, докато аз се прибера, така че съм доволна Smile Детето е на село при баба и дядо, реших, че така е най-добре за момента и мнооого ми липсва, но пък ми е по-спокойно за нея. Другата седмица ме пускат в отпуска, ще се редуваме с колегите през седмица, в намален състав. И честно казано нямам търпение да си спя колкото искам, да си седя вкъщи и да си домакинствам. Хич не ми пречи да не излизам Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт