Антисоциални, интровертни, темерутковци - 2

  • 54 184
  • 750
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 051
Благодаря за отговора! Да, и при мен го има това с "надутата пуйка", хаха, нищо нередно няма, просто предпазливост.

# 286
  • Мнения: X
Като малка бях срамежлива, да, после, се сблъсках с разни неща в живота и към днешна дата бих казала, че съм уверена в себе си, а най-вероятно идва и факта, че не помня какво е това срамежливост.
Във връзките си никога не съм подхождала аз първа, но когато нещо е писано да става, то става. В началото на връзката с мъжа ми, той беше по-активен, повече ме търсеше, пишеше, правеше изненади. След няколко години ми признава, че съм му изглеждала недостъпна и загубена кауза, ама ме бил харесал Grinning
И сигурно така изглеждам отстрани понеже рядко съм приказлива с хора, които почти не познавам.

# 287
# 288
  • Мнения: 54 408
И аз отговарям на амбиверт.

# 289
  • Мнения: 1 925
А, пълен интроверт съм си язе Grinning Преди бях амбиверт, но с напредването на възрастта все повече навлизам в режим "не ме занимавай" Grinning

# 290
  • Мнения: 54 408
Аз съм интроверт според хората. За някои съм амбиверт. Simple Smile

# 291
  • София
  • Мнения: 17 775
Според мен амбивертността противоречи на всякакви архетипи и обяснения за човешкото поведение. Simple Smile
Мисля, че е просто поредният модерен термин, за да не се поставят етикети и да няма разделение.

# 292
  • Мнения: 4 403
Ами, аз се хващам, че отговарям на описаното в статията.
Както днес искам дискотека, компания, разговори.. така утре искам сама в къщи с книга или лаптоп...
И по един тест (от учебник), който правих, ми даде същия резултат Simple Smile

# 293
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Ехо, как сте?

Аз смея да се похваля или оплача не знам, но твърдо вървя към социализация. Явно когато колективът ти допада е доста по-лесно. Пак се насилвам, но вече знам защо. Joy

# 294
  • Мнения: X
Предателка!😂

Аз съм си все така- правя се на заета и избягвам контакти. Последно една приятелка ми звънна за да ми разказва надълго и нашироко за нейна свалка на работа, чак снимки от чатовете им ми праща. Наложи се да й затворя след половин час слушане на разкази, тя вика- ок, обади се като имаш време... е така вече 2 дена нямам време. Досадно ми е хора, не ми се слуша... преди години повече търпях. Започват да повтарят едни и същи неща, търсят съвет, аз се мъча да измисля нещо за ситуация, която изобщо не ме интересува...

Последна редакция: ср, 01 юли 2020, 03:42 от Анонимен

# 295
  • Мнения: 54 408
Аз съм на нова работа, за съжаление имаше много съкращения в предишната, заради ситуацията с вируса и световните пазари. Тъкмо вече бях свикнала с всичко.
Тук пак съм подложена на принудително социализиране, нямам никакво лично пространство и много страдам от това. Sad
Едната колежка е тип латерна, не спира да ми говори за неща, които изобщо не ме интересуват, даже и като говоря по телефона. Ужас! Sad Толкова несъвземати хора?! Тази дума баба я ползваше, несъобразителни значи Simple Smile

# 296
  • Мнения: 7 913
Предателка съм и аз Grinning
Слънчево ми е, обичам хората Blush

# 297
  • Мнения: 47 981
Аз съм си хоум офис ...идеалка

# 298
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879

# 299
  • Мнения: X
Я, тема като за мен.

Амбиверти-нихилисти приемате ли? Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 13 юли 2020, 19:43 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт