Име за бебе момиче

  • 2 888
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 277
Страхотни имена ми давате ,Благодаря! Но ми се искаше повече идеи с две имена. Клоня повече съм имената започващи с М,К,А,С,П,Л и дори сложни не толкова традиционни.

Мария Каролина                       Констанца
Мария Кристина                       Летисия   
Мария Сесилия                          Мартина
Мария Паола                             Маринела
София Мадлен                           Савелия
Анна Микаела                           Патрисия
Лилиана Мадлен                       
Анна Карина


# 16
  • Мнения: 66
Мари-Изабел

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 374
Ана Клариса
Анна Силия
Ава Никол
Симонета
Еванджелина
Ива Мартина
София Летисия

# 18
  • Мнения: 469
Аз имах избрани няколко, но нашето бебче се оказа момченце . Като цяло за момичета има доста по-голям избор.
Аз си бях харесала малко по-различни имена и не типично български:
Изабела, Анабел, това ми бяха фаворитите
Иначе харесвам Виктория, Симона, Андреа, Никол.

# 19
  • Мнения: 5
Поликсения /гостоприемна/
Неделина /ако се роди в неделя😘/
Ариадна /светица/
Косара /като дъщерята на цар Самуил, божествена/
Пресияна /като последния български хан/

Емма -Селиа /Селиа - небесна/
Валерѝ-Никол

# 20
  • Германия
  • Мнения: 3 425
Мия Стефания
Мария Ана
Ана-Лена

Сиена
Фиона
Франциска

# 21
  • Мнения: X
Мария Магдалена

# 22
  • Мнения: 202
Аз лично бих предложила имената: Глория, Биляна, Сиела, Анастасия (Настя на галено), Деница, Веселина, Мария-Антоанета, Елеонора, Йожени, Антоанета, Антония, Виктория, Дея-Мария, Марая, Александрина, Сарида, Марианна, Мария-Магдалена, Леонора, Лена (не е дълго, но може да ви хареса), Александра, Цветелина, Цветина, Йоана (моето)Александрия, Мария, Хелена, Ясна, Вероника, Констанца, Константина, Мартина, Марина, Кремена, Камелия, Янислава, Яница, Любомира, Любослава, Линда, Мелинда, Емили, Мелани, Мелади, Леа, Емилия, Емануела/Емануила, Трендафила, Доротея, Селена, Селина, Серен, Сесилия, Магдалена, Магдалина, Алекса, Алексия, Денислава, Дениза, Дениз (турско е)Мирабел-Йоана, Теменуга, Теменуга-Далия, Мария-Василена, Вивиан, Гергана, Бибиана, Далия, Дария, Дарина/Дарена, Елис, Алиса, Алисия, Габриела, Мара, Сиена, Сиера, Елина, Алина, Мелинда, Лина, Юлияна, Юлия, Паолина/Паулина, Поля, Поликсена, Павла, Полина, Паола, Петя, Стефания, Стефани, Стефана, Стефка, Лила, Лиляна, Дара, Лилия, Теодория, Павлета, Пламена, Павлина, Даниела, Данаила, Исуса, Мериан, Мириам, Мериам, Мариам, Людмила, , Милена, Миранда, Маринета, Маринела, Мариела, Наталия, Мариета, Антоанет, София, Галатея, Галина/Галена, Траяна, Анелия, Амелия, Амели, Татяна, Тина, Чавдара, Мари, Ясмина, Ясика, Живка, Калина, Ралица, Карина, Катрин (на галено Кати), Станимира, Станислава, Анна, Ана, Ани, Бранимира, Бранислава, Анджелика, Анджелина, Анджела, Анжелина, Анжелика, Деляна, Диляна, Дана, Вирджиния, Вирджиния-Калина, Зара, Цезарина, Клаудия-София, Теодора-Клавдия, Яна-Виктория, Леа-Бояна, Поликсения, Нелина, Наделина, Владислава, Владимира, Стелиана, Надя, Алексндриана (доста дълго е, но е красиво и си е истинско име)Асена, Аксиния, Мина, Зарина, спирам, че станаха цяла камара 😖

Последна редакция: пт, 09 авг 2019, 08:32 от AnMary

# 23
  • САЩ
  • Мнения: 471
Анна Карина

Мери Елизабет

# 24
  • Мнения: 2 807
Мария Антоанета

Габриела Виктория

Мария Елена

# 25
  • Мнения: 202
Избра ли се име???

# 26
  • Мнения: 2 015
Мария Антоанета

Габриела Виктория

Мария Елена


Тая Мария Антоанета бая зловещо ми звучи в комбинация. Поотделно са си супер имената. Thinking

# 27
  • Мнения: 21

Даа спряхме се на Христианна и Катерина🥰

# 28
  • Мнения: 8 578
Христиана защо с двойно н?😃

# 29
  • Мнения: 18 551
Христиана защо с двойно н?😃

Много ми е интересно и на мен. Винаги съм се чудила за тези двойни букви каква е идеята да се сложат. Ни проумявам. Идеята,че по чужбински може така да се изписват и оттам на бг -еми не звучи. Щото тук това не е правилно и не звучи изобщо добре.

Общи условия

Активация на акаунт