Горещо слънце вече грее, парка зеленее, ЮНЧЕТО на мама гука и се смее №2

  • 16 810
  • 847
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 458
Аз ползвам пуфис, но сенситив и съм много доволна. Пробвах само пуфис, но не ми попиват хубаво и са ми дебели, а памперс ми пропускат така, че за сега съм най доволна от пуфис сенситив.
За плаж честно казано не бих го завела толкова малък.

# 301
  • София
  • Мнения: 888
За клеевата има без алкохол, подходяща за деца и разредена с физиологичен я капя.

# 302
  • Мнения: 262
И аз на пуфис само сенситив. Иначе на лидъл може да ги пробваме. Попринцип съм доволна от дрехите им.

# 303
  • Мнения: 887
За клеевата има без алкохол, подходяща за деца и разредена с физиологичен я капя.
Не знаех, че има и без алкохол, ще потърся. Иначе и аз имам еуфорбиум за баткото и два пъти му пръсках след него е по-добре ама казва, че му е гадно.
Аз памперси ползвам Памперс актив фит/лилавата опаковка/ много съм доволна. Още с баткото ги харесвам и след като той ми се обрина от един памперс Бейбилов други вече не купувам.
Ние тази година ще пропуснем морето, но задължително другата ще отидем. Забелязах, че като отидем и баткото не боледува толкова. Мисля догодина повече да ходим. И на Сандански и Велинград също. Като малка всяко лято ходехме и не съм боледувала.
Да питам има ли някоя да има от тези електрическите аспиратори за нос. Аз се чудя дали от Алито да поръчам ама чета, че били по-слаби и тези за прахосмукачката били най добри

# 304
  • Мнения: 135
За бебешките пелени аз съм доволна от памперс премиум - тънки и мекички и babylino сензитив също ми харесаха  . Пробвах иначе на Молфикс и на Пуфис сензинтив и не съм очарована , по-дебели са и пропускат и дупето често е мокро.

# 305
  • Мнения: 43
Аз съм доволна от Памперс премиум кеър, Бочко и Лупилу (памперсите на Лидл).

# 306
  • Мнения: 3 252
За памперси ние сме на лидълските,(като недостатък е, че като пишка и памперсите супер много миришат на на пишкано), иначе пробвахме дм-ските като качество са същите като на лидл със същия дизайн, но цената е по висока, памперс - дебели са ми, а и цената е по висока, пуфис имахме мострени 100-Тина броя имаше пропускащи, на някой не им работеше индикатора за мокро, хареса ми, че бяха шарени, но като качество лидл-ските са по добри. Взех турски памперс внос "прима", дотук използвахме 2-3 тънички, миришат на прах за пране, супер шарени с животинки са, излизат евтино, не са ми пропуснали, та ще видим дали няма на тях последно да се спрем. Пробвах и бочко, не попиват, пропускат, бебето реве като се изпишка веднъж.
А впрочем решихме проблема с непиенето на течности с чай от копър на хип, водата не я иска, слабителния чай к разбърква червата дори и малко да изпие, а чая на хип е добра алтернатива.

# 307
  • Мнения: 2 513
Боцнаха ни 6-валентната и ротарикса дадохме. Педи предписа шуслерови соли 2,3,4 по 2 в малко водичка, няколко дни след ваксина. Дано няма проблеми. Доволна съм, че ги разделихме.
Аз позвах Литъл Ейнджъл, но малката много акаше и те нещо не попиваха добре като че ли, .дупето й беше с рани. Смених ги с памперс премиум и мокри кърпи с вода бебо, мазане с бепантен
И се оправи. Сега ме е страхнда сменя памперсите.

# 308
  • Мнения: 501
Бебчо беше спрял да ака след АМ, после като мина запека и операцията пк спря да ака(беше на Молфикс), когато пак взех Памперс се изака веднага, а минах и през Пуфис и на Бочко, и на ДМ.. Та моя си има предпочитание къде ще ака 😂

# 309
  • Мнения: 861
За памперси ние сме на лидълските,(като недостатък е, че като пишка и памперсите супер много миришат на на пишкано), иначе пробвахме дм-ските като качество са същите като на лидл със същия дизайн, но цената е по висока, памперс - дебели са ми, а и цената е по висока, пуфис имахме мострени 100-Тина броя имаше пропускащи, на някой не им работеше индикатора за мокро, хареса ми, че бяха шарени, но като качество лидл-ските са по добри. Взех турски памперс внос "прима", дотук използвахме 2-3 тънички, миришат на прах за пране, супер шарени с животинки са, излизат евтино, не са ми пропуснали, та ще видим дали няма на тях последно да се спрем. Пробвах и бочко, не попиват, пропускат, бебето реве като се изпишка веднъж.
А впрочем решихме проблема с непиенето на течности с чай от копър на хип, водата не я иска, слабителния чай к разбърква червата дори и малко да изпие, а чая на хип е добра алтернатива.
От къде си ги купуваш тези турските на Памперс

# 310
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Ние сме на пуфис сенситив, ползвахме в началото Лупили и ми харесваха, но много бързо му ставаха малки и доста пропускаха като минеше минималните кг. Пуфиса не са пропускали и му стават много добре за сега. Имам още лидълски тройки та ще ги изхабя и мисля да продължим с Пуфис сенситив. Бочко не ми хареса, пробвахме го в болницата, а турските памперси Прима ми идват прекалено ароматизирани.

# 311
  • Мнения: 370
Elsi една по една ваксините ли ги сложихте. Моля да споделиш малко повече, че аз още се чудя. Смятах ги, че трябва 6 пъти да ходим за ваксини и не съм доволна + това в момента е доста горещо и се притеснявам от висока температура, да не говорим, че колата ни е без климатик.

Боцнаха ни 6-валентната и ротарикса дадохме. Педи предписа шуслерови соли 2,3,4 по 2 в малко водичка, няколко дни след ваксина. Дано няма проблеми. Доволна съм, че ги разделихме.
Аз позвах Литъл Ейнджъл, но малката много акаше и те нещо не попиваха добре като че ли, .дупето й беше с рани. Смених ги с памперс премиум и мокри кърпи с вода бебо, мазане с бепантен
И се оправи. Сега ме е страхнда сменя памперсите.


# 312
  • Мнения: 785
Мами, ние преди 2 дни освен 6 валентната сложихме на веднъж и бцж-то и пневмококовата - тоест три боцкания имахме. В Турция имунизационния календар е такъв. Притеснявах се много, но утре сутрин стават 72 часа и за сега температура не сме имали. Само първия ден Дуйгу беше по-раздразнителна. Следващата седмица ще сложим и рота ваксината. При нас следващите имунизации са на 4ти месец.

Памперси ползвам прима и молфикс от белия. Виждам, че има мами ползващи турски памперси, белия молфикс много ми допадна, ако някой се интересува прилагам снимка как изглежда.

Бебенцата на кърма до сега с какво наддаване са? През 1ви месец Дуйгу е +1200 гр, а през втория +750. Как ви се струват тези 750 гр? От 2/3 седмици съм със силна струя на млякото и от тогава започна да се храни по 5 минути, рядко 10 и явно си показа, защото от 30 до 45 ден бяхме +500 гр, а за следващите 2 седмици само 250 гр. Гледам да я кърмя често на 2 часа, но тя имам чувството, че никога не е гладна. Нощем също кърмя поне по 3 пъти между 10 и 6.

Нана, как е положението при вас?


# 313
  • Мнения: 3 252
Animimi90, от пазара в Люлин - 90 броя са 23 лв. Размер 2 (4 - 9 кг).
Tan4entze, и аз мисля да ги разделям, ротарикса дори отделно от другите. И да 6 пъти е ходенето (при мен Sunglasses, но поне бебка ще се чувства по добре. При мен педиатърката сама предложи да ги разделим.

# 314
  • Мнения: 370
Дано да е така. Ако обаче реве и се дере на всяко боцване не съм сигурна дали ще ѝ е добре. Да не говорим на мен как ще ми е :/
Голяма чуденка падна при мен. Педиатърът ни е във вакнция и се връща на 15-ти и иска тогава да слагаме. Ние обаче сме намислили да ходим малко на почивка, а тръгваме на 18-ти та се чудя дали да не сложим ваксината след като се върнем. Бебка ще е на 3 месеца вече.

Animimi90, от пазара в Люлин - 90 броя са 23 лв. Размер 2 (4 - 9 кг).
Tan4entze, и аз мисля да ги разделям, ротарикса дори отделно от другите. И да 6 пъти е ходенето (при мен Sunglasses, но поне бебка ще се чувства по добре. При мен педиатърката сама предложи да ги разделим.

Общи условия

Активация на акаунт