Горещо слънце вече грее, парка зеленее, ЮНЧЕТО на мама гука и се смее №2

  • 16 775
  • 847
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 262
Моят по корем спи само върху мен понякига. Иначе доколкото знам единственото притеснение е, че може да се задават или задушат по корем, затова не трябва да се оставят без наблюдение така.
Аз бях купила капки Коликинд ама не помогнаха, или не ги давах достатъчно дълго, не знам колко време трябва да се натрупа.

# 526
  • Мнения: 86
А пробвала ли си да даваш биба? Откакто давам преди да заспи се родих..бебо е много спокоен и не ме ползва вече мен като биба.. 🍀
Пробвам биба, предлагам и вода. Без успех. Понякога иска бибата. Смуче малко и я плюе. Пак я слагам, пак я плоюе и така по няколко пъти, когато вече съвсем не я иска и ако настоявам, се дави.

Хм,ясно,може да не й допада бибата,която и даваш...моят юнак не искаше и той биби,пробвах 6различни и накрая на фирмата bibs,веднага я пое и беше щастлив,тези bibs най-много наподобяват на мама зърното  и за това кърмачетата най добре ги приемали тези биби...🍀

# 527
  • Мнения: 886
А пробвала ли си да даваш биба? Откакто давам преди да заспи се родих..бебо е много спокоен и не ме ползва вече мен като биба.. 🍀
Пробвам биба, предлагам и вода. Без успех. Понякога иска бибата. Смуче малко и я плюе. Пак я слагам, пак я плоюе и така по няколко пъти, когато вече съвсем не я иска и ако настоявам, се дави.

Хм,ясно,може да не й допада бибата,която и даваш...моят юнак не искаше и той биби,пробвах 6различни и накрая на фирмата bibs,веднага я пое и беше щастлив,тези bibs най-много наподобяват на мама зърното  и за това кърмачетата най добре ги приемали тези биби...🍀
И при нас е така.Баткото беше само с НУК, а малката иска само на Авент пробвала съм и други фирми, но всяко дете си харесва различни. Бебка в началото не искаше биба, но започнах да й слагам по малко бочко и сега вече си я харесва, а като видя зор да мрънка пак й слагам бочко.
Хомеопатичните веднъж ги казах, но ще кажа пак. Давам гранулите на Боирон. Нукс вомика 15СН по 5 гранули преди хранене и Опиум 15СН 5 гранули 15-20мин след хранене. Разтварям ги в лъжичка с малко вода. Опиума се дава 3 пъти на ден, а нукс вомиката преди всяко хранене, но аз давам само през деня. Почнах ги заради запека,но пък подействаха за коликите.

# 528
  • Мнения: 3 250
Чаят Блевит Л май върши работа и при бебка. Пие го от 1 седмица и вече 5 дни подред си ака и не се напъва много и да реве.
сигурна ли си, че е от чая? Аз го дадох веднъж, много й куркаха червата след приема и реших да давам чай от копър. Оттогава всеки ден ака - близо седмица. Мисълта ми беше, че има вероятност да е от повече течности, а не толкова от чая.
Момичета, аз да ви се оплача, от снощи ми се обостри синузита. Бяха страхотни болки снощи, чак пих и упсарин и съответно днес и снощи цедя и хвърлям кърма. Добре, че се излъчва за 12 часа от организма.

# 529
  • Мнения: 285
Ние сме с Инфакол за коликите и минаваме доста леко за сега. Но ме притеснява, че долу крачетата и ръчичките ни са студени и винаги сме с чорапи.Някой с подобен проблем? Тук явно заради климата не изписват вит. Д, ако видя, че се поти повечко може да взема на своя глава да му давам

# 530
  • Мнения: 60
 И нашите ръчички и крачета са студени от няколко дни. Една вечер като станах да я проверя и ръцете и бяха ледени, а е добре облечена. Питах лл но не обърна никакво внимание. Та вечер и слагам ръкавички и си е добре.

# 531
  • София
  • Мнения: 4 010
По корем си спи постоянно моя мъник, вече месец. Нямам притеснения,защото си върти главата съвсем спокойно. От вчера официално се обръща сам от гръб по корем.

# 532
  • Мнения: 86
По корем си спи постоянно моя мъник, вече месец. Нямам притеснения,защото си върти главата съвсем спокойно. От вчера официално се обръща сам от гръб по корем.

Браво на твоя мъник,ditmade!!!Колко е голям💙🍀

# 533
  • Мнения: 886
Димитрова_87 мисля, че е от него понеже първоначално й давах малка доза от чая, но после започнах да слагам двойна доза от чая в същото количество вода и тя започна да ака. След няколко дни ще го спра да видим дали е от него.
ditmade браво на мъника. Нашата се опитва да се обръща ама аз не искам още да се учи понеже после не знам как ще я оставям сама. За сега ползвам от тези възглавнички с триъгълниците в кошарката за да не се преобръща. Като почната да се търкалят си е трудно. Надявам се още малко да се позабави желанието й да се обръща.

# 534
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Оо обръщането при нас не го виждам скоро, но пък моя мъник е един от най-малките юнчета.

# 535
  • София
  • Мнения: 4 010
По корем си спи постоянно моя мъник, вече месец. Нямам притеснения,защото си върти главата съвсем спокойно. От вчера официално се обръща сам от гръб по корем.

Браво на твоя мъник,ditmade!!!Колко е голям💙🍀
Три месеца направи. Той е от майските бебета.

# 536
  • Мнения: 232
Ние отдавна махнахме всичко, което я подпираше...само се изнервяше и ги местеше и се обръщаше по гръб и се отказах вече да ги слагам. На Монито и изписаха ШС за ваксините 2,3 и 4 ... 3 дни преди и 3 дни след ваксината ама не помня точно комбинацията ще ви я снимам ако някой го интересува. Ние през деня сме голямо спокойствие, но след 8 се почва едно мъркане, помрънкване и накрая рев почваме къпане към 9 , към 10 ядене.. и забелязах последните вечери ми заспива точно в 23:05 или 23:06  хахаха не знам как го прави. Тя няма колики, но аз давам Саб симплекс отвреме на време и съм много доволна, имам лефакс в излишък ако на някой му трябва.

# 537
  • Мнения: 1 694
Чаят Блевит Л май върши работа и при бебка. Пие го от 1 седмица и вече 5 дни подред си ака и не се напъва много и да реве.
сигурна ли си, че е от чая? Аз го дадох веднъж, много й куркаха червата след приема и реших да давам чай от копър. Оттогава всеки ден ака - близо седмица. Мисълта ми беше, че има вероятност да е от повече течности, а не толкова от чая.
Момичета, аз да ви се оплача, от снощи ми се обостри синузита. Бяха страхотни болки снощи, чак пих и упсарин и съответно днес и снощи цедя и хвърлям кърма. Добре, че се излъчва за 12 часа от организма.
На мен вече два пъти ми се обостря. Втория път направих и ангина зверска, ходих на УНГ и пих АБ, защото стана бактериална инфекция. Изписа ми Синупред форте и АЦЦ спрей за нос, които са съвместими с кърменето и може са се пие също парацетамол (2 часа след прием вече не се отделя в кърмата) и Нурофен 200 мг (след 3 ч спира да се отделя в кърмата). Пият се след кърмене, но и да попаднат в кърмата са съвместими. Много е коварен този синузит, при мен се обостря при спад в имунитета, а след раждане е сериозен спад.

# 538
  • Мнения: 560
Димитрова_87, имам много проблемен синузит. По време на бременността няколко пъти ми се възпалиха синусите и си взех Цинабсин - хомеопатично. Още в самото начало като усетя накъде отива работата, пия един ден и на другия съм пушка.
Аз пък си помислих, че Колийф не помага толкова много, понеже пак се свива и мрънка вечер, а имаме от време на време и критични моменти, та вчера реших да не давам. Резултатът не беше добър Grinning и днес си капя редовно на всяко хранене. Нема ли край, братче, 2,5 месеца става днес...

# 539
  • Мнения: 2 558
На Монито и изписаха ШС за ваксините 2,3 и 4 ... 3 дни преди и 3 дни след ваксината ама не помня точно комбинацията ще ви я снимам ако някой го интересува.
Снимай, моля те.

Общи условия

Активация на акаунт