Горещо слънце вече грее, парка зеленее, ЮНЧЕТО на мама гука и се смее №2

  • 16 793
  • 847
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 954
Мишето оня ден през нощта се събуди в тази позиция. 😂



Намирала съм я и на 180 градуса обърната, а днес докато я бях сложила настрани да и сложа лигавниче - тупна по коремче 😁 На 55 дена е. Много шава 😂

# 541
  • Мнения: 370
Ха, моята пък се буди все в 5:38 хихи😊

Да ви попитам мисля тази нощ да пробвам само едно хранене, че така или иначе към 5 като се буди не мисля, че е толкова гладна. Идеята ми е да дам водичка вие по колко глътки давате горе долу. Дайте съвет 😊
Ние отдавна махнахме всичко, което я подпираше...само се изнервяше и ги местеше и се обръщаше по гръб и се отказах вече да ги слагам. На Монито и изписаха ШС за ваксините 2,3 и 4 ... 3 дни преди и 3 дни след ваксината ама не помня точно комбинацията ще ви я снимам ако някой го интересува. Ние през деня сме голямо спокойствие, но след 8 се почва едно мъркане, помрънкване и накрая рев почваме къпане към 9 , към 10 ядене.. и забелязах последните вечери ми заспива точно в 23:05 или 23:06  хахаха не знам как го прави. Тя няма колики, но аз давам Саб симплекс отвреме на време и съм много доволна, имам лефакс в излишък ако на някой му трябва.

Последна редакция: чт, 15 авг 2019, 20:07 от Tan4entze

# 542
  • Мнения: 1 694
Хахаха тези краченца през решетката на кошарата са много сладки Simple Smile моят батко беше такъв шугав- с него много от рано започнах да слагам обиколници, защото по цяла нощ го слушах как си дрънчи по решетките на кошарата и ме беше страх да не се контузи. Спеше вечно отвит, после започнах в чувалче. Все още си е такъв, на 6 г още пада от леглото и го намирам във всевъзможни позиции.
Аз да питам слагате ли чорапки на бебетата? Моята педиатърка каза още от начало да не слагам ако не му се охлаждат крачетата, но като ги махна и на 5-така минута вече са студени и започва да киха, а като новородено направо посиняваха. В 30 градуса още е с чорапи, така искам да ги махам, ама не става.

# 543
  • Мнения: 861
Хахаха тези краченца през решетката на кошарата са много сладки Simple Smile моят батко беше такъв шугав- с него много от рано започнах да слагам обиколници, защото по цяла нощ го слушах как си дрънчи по решетките на кошарата и ме беше страх да не се контузи. Спеше вечно отвит, после започнах в чувалче. Все още си е такъв, на 6 г още пада от леглото и го намирам във всевъзможни позиции.
Аз да питам слагате ли чорапки на бебетата? Моята педиатърка каза още от начало да не слагам ако не му се охлаждат крачетата, но като ги махна и на 5-така минута вече са студени и започва да киха, а като новородено направо посиняваха. В 30 градуса още е с чорапи, така искам да ги махам, ама не става.
Аз слагам чорапки , макар ,че тя си ги събува. Понеже си изпатих преди двайсет дена като настина , стоим по боди но с чорапки.

# 544
  • Мнения: 785
И аз слагам чорапки, но общо взето половината ден е с половината без.
Има ли бебета хапващи нощем добре, а денем с големи паузи?

# 545
  • София
  • Мнения: 4 010
Чорапки и аз слагам. Баткото беше постоянно без, но на този му замръзват краката много бързо. Махам ги от време на време през деня, но рядко. А нощем спи без, защото е завит. Като спи по корем и не се отвива, та и крачетата са добре.

# 546
  • Мнения: 1 694
И аз слагам чорапки, но общо взето половината ден е с половината без.
Има ли бебета хапващи нощем добре, а денем с големи паузи?

Да, моят ако прави пауза, по-голяма от 3 ч, е сутрин след кърменето към 7 ч, но не винаги има такава, само ако го повия. Нощем е на 2- 2,5 ч

# 547
  • Мнения: 785
И аз слагам чорапки, но общо взето половината ден е с половината без.
Има ли бебета хапващи нощем добре, а денем с големи паузи?

Да, моят ако прави пауза, по-голяма от 3 ч, е сутрин след кърменето към 7 ч, но не винаги има такава, само ако го повия. Нощем е на 2- 2,5 ч

Моята бебка иска да яде понякога на 4 дори 5 часа. Не знам нормално ли е. Почти на два месеца и половина сме. Събират се 6/7/8 хранения на ден, но се притеснявам като прави такива паузи. Иначе памперсите са си мокри, изхождането е всеки ден по веднъж но обилно. Понякога и 2 пъти.

# 548
  • София
  • Мнения: 4 010
При нас имаше 6 хранения на ден с пауза цяла нощ. От няколко дни пропуска по едно дневно хранене, вече сме с пет. Паузата между храненията се увеличи. Само по часове още не сме ги регулирали. Веднъж пропуска пбяда веднъж следобедното. Време ни е за ваксини пак, но мисля да ги отложа,че баткото нещо покашля и не ми се рискува.

# 549
  • Мнения: 560
И на моята беба краченцата са ледени все. Постоянно е с чорапки, а като й ги махна - за 5 минути изстиват. Вероятно е несъвършенство на кръвообращението, което следва да се оправи с времето.
И ние сме в клуба на сумкащите и ритащите. Всяка сутрин към 4-5 часа започва едно гърчене, ритане, сумкане, придвижване из кошарата... предлагам биба - не ще и се усмихва и продължава... странна работа. Ако са колики и се мъчи и се свива, защо не плаче, а се усмихва?

# 550
  • Мнения: 232
И аз и слагам постоянно чорапки, понякога го махам навън понякога не Simple Smile)) аз и сега и давам 3 и 4ка ШС в 10 мл вода , 3 пъти на ден по 3 мл профилактично 1 2 седмици. Защото имам малки племенници, които са постоянно отгоре и и я гушкат.

# 551
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
И при нас крачетатанса студени напоследък и слагам чорапки. Ръчичките също понякога са студени, но не го мъча с ръкавички.

За храненията и при нас се увеличи паузата, но не пропуска хранене, просто вече хапва на около 3.5 - 4 часа.

# 552
  • Мнения: 86
А при нас е следна схемата,нощем спи 7-8часа, а през деня се храни на 1,5-2ч ...а към 19ч плаче,хем иска да сучи ,хем протестира,но си усещам и гърдите меки и все едно няма мляко,та мисля,че господина се нервира,че тече по малко мляко... много е стресиращо..през деня гледам да ям начесто,че иначе бързо ми намалява кърмата..общо взето стрес...но такава е...

# 553
  • Мнения: 501
А мен ми изпуска легенда вече. Някоя мама за разходки в Северен парк? Почнах да си говоря сама 😂

# 554
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Момичета, имаме проблем с млечницата. От един месец я боря с фунгостатин като педи каза да давам докато изчезнат налепите и още 2 дни. Аз така и правя, и зърната си мажа, ами изчистват се за 3 дни, давам още два дни, след това 2 - 3 дни няма и се появяват пак. Това се повтаря вече месец, че и повече. Някой успял ли е да я пребори тая пуста млечница?

Общи условия

Активация на акаунт