Горещо слънце вече грее, парка зеленее, ЮНЧЕТО на мама гука и се смее №2

  • 16 772
  • 847
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 4 010
Не е имал моя бебок. Само му побелява езика от кърмата, но това си е друго.

# 556
  • Мнения: 262
И аз и слагам постоянно чорапки, понякога го махам навън понякога не Simple Smile)) аз и сега и давам 3 и 4ка ШС в 10 мл вода , 3 пъти на ден по 3 мл профилактично 1 2 седмици. Защото имам малки племенници, които са постоянно отгоре и и я гушкат.


И ние по същата схема, само че на моето листче пише в 6 мл, 3 пъти по 2мл на ден. Не че толкова точно може да се измери.. А и не мисля, че има значение водата.

# 557
  • Мнения: 161
Извинявайте, че ще ви отклоня от темата, но как да се присъединя към фейсбук групата?

# 558
  • Мнения: 370
Здравейте, извинете, че питам така, но явно съм пропуснала постовете с инфото за това ШС.
От лекар ли ви е предписано и от къде се купува. Ако може малко да разкажете.
Благодаря предварително Simple Smile
И аз и слагам постоянно чорапки, понякога го махам навън понякога не Simple Smile)) аз и сега и давам 3 и 4ка ШС в 10 мл вода , 3 пъти на ден по 3 мл профилактично 1 2 седмици. Защото имам малки племенници, които са постоянно отгоре и и я гушкат.


И ние по същата схема, само че на моето листче пише в 6 мл, 3 пъти по 2мл на ден. Не че толкова точно може да се измери.. А и не мисля, че има значение водата.

# 559
  • Мнения: 71
Момичета, имаме проблем с млечницата. От един месец я боря с фунгостатин като педи каза да давам докато изчезнат налепите и още 2 дни. Аз така и правя, и зърната си мажа, ами изчистват се за 3 дни, давам още два дни, след това 2 - 3 дни няма и се появяват пак. Това се повтаря вече месец, че и повече. Някой успял ли е да я пребори тая пуста млечница?
Пробвай с Дактарин, на нас ни помогна мажеш след всяко ядене и за 2-3 дни изчезна.
Вчера на моето момче му сложихме пьрвите ваксини и днес е много сьнлив, меря температурата - нормална е. На вас как ви се отразиха ваксините?

# 560
  • Мнения: 314
Мили мами,ние с бебе Искрен сме си у дома от днес.Още официално не сме изписани понеже е хремав и накашля,но му изписаха антибиотик за в къщи и казаха да си ходим,че да не прихванем и други болести от болницата.Той е щастлив ,интересно му е.Чакаме генетичните от София...надяваме се че всичко ще е наред.Ацидоза все още има ,но с една единица под нормата.Казаха ако има нещо да се върнем в болницата иначе на 20 ти сме на контролен и тогава ще ни изпишат официално.Храним се с Нан противоалергичен и сучи когато поиска вече е 4,570 коренна разлика от преди дедет дни -като постъпиххме в терапията 3'300.Усмихнат ден от мен и Искрен

# 561
  • Мнения: 60
Мами днес ни биха всички ваксини наведнъж, а даже не сме говорили за тях. Аз ли нещо съм пропуснала не знам. Тук ( Англия) трябваше да отидете на преглед на 6 седмици. Като се обадих за час ми казаха ела направо за прегледа на 8 седмици. Днес отивам с весела бебка. Първо доктор всичко е наред и идва сестрата и вика айде ваксини. Щях да припадна. Дадоха Ротарикса и после 3 инжекции... Така плака милинката ми. А аз още си поплаквам.  Едвам я облякох. Поуспокои се и сега спинка. Дадох и Калпол. Казаха на 4-6 часа да видим дано минем леко. А аз имам нужда от вино...

Нана как сте. Дано всичко е наред при вас.

Поздрави на вас мами и малките бебоци. Поолекна ми малко.

# 562
  • Мнения: 370
Ей,Na_na,много се радвам. 😃Скоро всичко ще е само спомен.🌞🍀🌻

# 563
  • Мнения: 1 694
NA na, поздравления на теб за здравите нерви и на бебчо за издръжливостта и борбата! Даваш ли му пробиотик? Стискам палци всичко да е наред на контролния

# 564
  • София
  • Мнения: 888
Браво Na na! Чудесно е, че сте у дома, гушкайте се и се радвайте един на друг, герои сте и двамата!
Аз като ефект от първата ваксина отбелязах само, че плака много и следобеда беше неспокойна и не спа задоволително.
Някое бебче забелязвате ли да има хормонални пъпчици по ръцете и крачетата? По лицето знам, че е нормално, но има и по крачетата и ръцете и се зачудих....

# 565
  • Мнения: 785
Браво Na na! Чудесно е, че сте у дома, гушкайте се и се радвайте един на друг, герои сте и двамата!
Аз като ефект от първата ваксина отбелязах само, че плака много и следобеда беше неспокойна и не спа задоволително.
Някое бебче забелязвате ли да има хормонални пъпчици по ръцете и крачетата? По лицето знам, че е нормално, но има и по крачетата и ръцете и се зачудих....

Моето бебче имаше ситни пъпчици по крачетата и ръчичките. Почти отминаха.

# 566
  • Мнения: 262
Солите се дават преди и след ваксините, май да се засили имунитета и да ги понесе по добре. На нас педиатърката ни ги изписа. Купуват се от аптеките.

# 567
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
На На, герои сте! Браво, почивайте и се гушкайте. Много целувки ви пращам и много се радвам за вас.

Хормонални пъпчици и при нас има и по крачетата и ръчичките. На всичкото отгоре едната гърдичка тъкмо спадна и другата се наду. Поне не му създават дискомфорт на бебо.

Аз да споделя, че хомеопатията за сега не се справя с хемороида гаден (но имам още дни да я пия де), но пък кожата на лицето ми стана като бебешкото дупе на бебока - мека и гладка Sunglasses отдавам го на нея, защото нищо друго не съм променила последните дни.

# 568
  • Мнения: 314
Цитат на: Milk-choc link=topic=1132397.msgт39169299#msg39169299 date=1565958862
NA na, поздравления на теб за здравите нерви и на бебчо за издръжливостта и борбата! Даваш ли му пробиотик? Стискам палци всичко да е наред на контролния


Пробиотик давам омни панда заради гъбичките,а и на контролен се оказа,че в Шумен е изкарал ротавирус,а там резултата беше отрицателен.

# 569
  • Мнения: 370
Привет благодаря за информацията Simple Smile Вече ги купимхме солите 😊
Чудя се само дали 3-те таблетки се разтварят във водата едновременно както пише. Или 6-те? Веднъж през деня ли се дават или трите дена успоредно преди ваксината.
Солите се дават преди и след ваксините, май да се засили имунитета и да ги понесе по добре. На нас педиатърката ни ги изписа. Купуват се от аптеките.

Общи условия

Активация на акаунт