Любители на кучета - 96

  • 22 628
  • 756
  •   1
Отговори
# 315
  • sf
  • Мнения: 10 131
Ооооо, с какъв кеф бих отишла на почивка с Ней 😍 никъде не ме е страх да ходя сама с него.

# 316
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119

Привет.

# 317
  • Мнения: 3 044
Добреее, давате ми кураж. Мен изненадващо ми пропадна компанията за морето и останах сама с кучето и много се колебаех дали да си отида само с него, малко шубе ме хвана, а и се чудих дали не е странно да съм си сама..

# 318
  • София
  • Мнения: 8 348
Миииии
Сама не се налага да се съобразявам с графика на другите, които не стават като като мен, да разходят куче.
Не се налага да обяснявам защо не обичам да ходя на плаж по жегаво време.
Не се налага да обяснявам, защо не искам да излизам без кучето и го влача навсякъде с мен.

Разбира се, не всички се чустват добре сами. Което не е лошо, и аз през повечето време съм с компания.

# 319
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Аз също бих отишла сама с Тео, стига да не му е дискомфортно на чуждо място .
Изобщо не ми е странно, ако видя такива хора ми стават симпатични на мига 😄
Ама за мен обича ли животните даден човек, значи е читав .

Последна редакция: нд, 11 авг 2019, 11:04 от Нарцисчева

# 320
  • Мнения: 3 044
Рейн е окей навсякъде, където съм и аз, ама досега не съм ходила сама никъде, все с  компания, ама може би имам и аз нужда малко да си отида баш да си почина, дет Посс казва - без да се съобразявам с други хаха. Що пък не, човек трябва да пробва нови неща, а и винаги мога да запаля и да си се прибера, ако нещо не ми е комфортно. Него не го мисля, ние сами си живеем, та той си е свикнал да е само с мен, все ще си е добре, стига да съм там

# 321
  • Мнения: 2 266
Честито! Дай да го видим сладура, моля! За чужбина - паспорт с ваксини и обезпаразитяване - външно и вътрешно, чипиране и най-важната ваксина за бяс. Но не знам като е мъничко, дали може да му се сложи.


Може.Нашата беше на два месеца,когато й е сложиха.

# 322
  • под тепетата
  • Мнения: 9 271
 FlameV , хващам се на бас, че ще се завъртят покрай Рейн мачовци  Wink  Аз пък сам -сама не бих отишла. Виж с кучо е друга работа.

# 323
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Вярно, че покрай Рейн ще се завъртят, уж нали покрай Рейн... Stuck Out Tongue Winking Eye Grinning
Редовно ме заговарят мъже и жени покрай Ерос, ММ също. Ако някой е зле със социализирането, кучето е пръв помощник.

Преди няколко дни щях да ви показвам какви номера ми въртят тия двамцата още от сега.

И не го черпи с броколи, а с месо. Милия Ерос да не я обиди...

А понякога му размятква пред муцуната, той го облизва и тя си дърпа ръчичката и хоп в устата. Joy
Еххх, като порасне ще има да чакам да си изяде манджата, пък Еро ще качва непредвидени килограми.

# 324
  • под тепетата
  • Мнения: 9 271
Ще ги изям тия двамцата  Laughing Голяма са комбина отсега  Joy Следващ етап като проговори бузанка -" Не съм аз, Ерос беше, мамо!"

# 325
  • София
  • Мнения: 9 850
Ох, много са сладки тея двамата Simple Smile

И аз бих отишла на море само с Балу Simple Smile Така ще се стимулирам да потърся някакви нови, интересни диви места за разходка.

Косите на Вероника, дай повече инфо за хъскито, моля Simple Smile Откъде го взехте, на колко е, такива нещица Simple Smile Аз нали съм "хъскарка", та от "професионален" интерес питам хахах

# 326
  • под тепетата
  • Мнения: 9 271
Коте, кажи за читав ортопед по софийските клиники, моля!
И аз не разбрах - моФче ли и, момиче ли хъсито...

# 327
  • София
  • Мнения: 8 348
Доколкото знам в св Антим им е читав ортопеда. Но по слухове, не сме мали проблеми, че да потвърдим.
Там водих Рея за снимка за дисплазия, уредих да я снима и гледа ортопеда им, ама беше преди две години и не помня име.

Рея пропътува цяла София в метрото с намордник. Много и беше криво, но издържа.

# 328
  • София
  • Мнения: 9 850
Коте, кажи за читав ортопед по софийските клиники, моля!
И аз не разбрах - моФче ли и, момиче ли хъсито...
Билянка, хвалят д-р Златинов (май той беше) от ЦВК, но нямам лични впечатления. Ще питам и Гери.

Пос, браво. Аз им свалям намуцниците, като минем касите, че иначе почва една борба по свалянето с лапи и само се въртят. Иначе се кротват.

# 329
  • под тепетата
  • Мнения: 9 271
Благодаря,possessed! Браво на Рея! Дано да има климатици в метрото!
 И на теб, Коте, благодаря! Ще чакам какво ще каже Гери.

Общи условия

Активация на акаунт