Любители на кучета - 96

  • 22 657
  • 756
  •   1
Отговори
# 660
  • Бургас
  • Мнения: 6 012
Биляна, засега челюстите на крокодила са по-силни от опашката:) А защо дядо? Не сте ли мама и татко на вашия?
Имам въпрос към софиянки. Налага ми се еднодневна командировка. В случай, че няма кой да гледа крокодила вкъщи и пътува с мен, има ли вариант да го оставя в някоя кучешка детска градина в София, докато си свърша работата? Става дума за няколко часа през деня. Познавате ли такова място?

# 661
  • под тепетата
  • Мнения: 9 285
Когато взехме предишния си бяхме вече на възраст за дядо и баба. Така се случи, че първо дойде кучето, а после и внучето. Тамън си бяхме свикнали да си му викаме на дядо и на баба  Laughing така си и останахме и с второто. Пък сигурно още внуци ще имаме.

# 662
  • София
  • Мнения: 8 348
Кафето пуска нейната на кучешка градина, ама тя да каже кое как.

Аз изпуснах шанса, докато беше малка, сега не става да се пуска без надзор.
А щеше да и е олкова добре от време на време игри и тичане по гори. Редовно и обяснявам какво изпуска, ама не вдява.

# 663
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
О, Биляна-а-ааааа! Разлях се от кеф и лиготия от тази снимка. А сега кажи, че това в кошчето е същото, дето дърпаше Ози за опашката.

# 664
  • Мнения: X
Биляна, засега челюстите на крокодила са по-силни от опашката:) А защо дядо? Не сте ли мама и татко на вашия?
Имам въпрос към софиянки. Налага ми се еднодневна командировка. В случай, че няма кой да гледа крокодила вкъщи и пътува с мен, има ли вариант да го оставя в някоя кучешка детска градина в София, докато си свърша работата? Става дума за няколко часа през деня. Познавате ли такова място?
Познаваме, познаваме, на Дух къщата се вика Simple Smile)) сериозно, пиши ми кога и към колко и с удоволствие ще погушкам тоя плюшен дупар Simple Smile

Билянка и аз се размазах от кеф! А и като цяло ти си ми особено симпатична:stuck_out_tongue_winking_eye:

# 665
  • под тепетата
  • Мнения: 9 285
ТуиГ,личи ли му , че ще стане такъв дразнител от малък, а  Mr. Green Той и с Макс се пробваше, ама там хич не му минаваше номера. Опашката и макаричките бяха свещена зона!
Tintina,това намерих, но нямам мнение
 http://hubbahubbapets.bg/bg_BG/забавачка-за-кучета/
Духче, симпатиите са взаимни  Embarassed, пък нали хъски, таковата...

  

# 666
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

Tintina,това намерих, но нямам мнение
 http://hubbahubbapets.bg/bg_BG/забавачка-за-кучета/


  

Аз имам Blush. Това са нашите хора - имат хотел и дневна забавачка, както и транспорт от и до дома, ако е възможно. Страхотни са!

# 667
  • Мнения: 5 597
Напълни ми се душата с галерията на тази кучешка забавачка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

П.С. А хора приемат ли,ще си нося манджа,социална съм,неагресивна...

# 668
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Биляна, засега челюстите на крокодила са по-силни от опашката:) А защо дядо? Не сте ли мама и татко на вашия?
Имам въпрос към софиянки. Налага ми се еднодневна командировка. В случай, че няма кой да гледа крокодила вкъщи и пътува с мен, има ли вариант да го оставя в някоя кучешка детска градина в София, докато си свърша работата? Става дума за няколко часа през деня. Познавате ли такова място?
Познаваме, познаваме, на Дух къщата се вика Simple Smile)) сериозно, пиши ми кога и към колко и с удоволствие ще погушкам тоя плюшен дупар Simple Smile

Скрит текст:
Билянка и аз се размазах от кеф! А и като цяло ти си ми особено симпатична:stuck_out_tongue_winking_eye:

Дух, яко ме развесели! Grinning След съжителството с Аксел ни един лабрадор не моЙ ти сЪ опрЕ! Joy

Снимките от забавачката са разкошни!  Heart EyesБилянче, и твоята, бебе и куче...! Heart Eyes Hug

# 669
  • Мнения: X
Скрит текст:
Биляна, засега челюстите на крокодила са по-силни от опашката:) А защо дядо? Не сте ли мама и татко на вашия?
Имам въпрос към софиянки. Налага ми се еднодневна командировка. В случай, че няма кой да гледа крокодила вкъщи и пътува с мен, има ли вариант да го оставя в някоя кучешка детска градина в София, докато си свърша работата? Става дума за няколко часа през деня. Познавате ли такова място?
Познаваме, познаваме, на Дух къщата се вика Simple Smile)) сериозно, пиши ми кога и към колко и с удоволствие ще погушкам тоя плюшен дупар Simple Smile

Скрит текст:
Билянка и аз се размазах от кеф! А и като цяло ти си ми особено симпатична:stuck_out_tongue_winking_eye:

Дух, яко ме развесели! Grinning След съжителството с Аксел ни един лабрадор не моЙ ти сЪ опрЕ! Joy

Снимките от забавачката са разкошни!  Heart EyesБилянче, и твоята, бебе и куче...! Heart Eyes Hug
Ахахах ми той бебе бе, виж му сладкото дупе, ще го гушкам и играя с него на двора. Бих си платила даже за такъв кеф

# 670
  • Мнения: 22 867
А, ти Tintina хич не я слушай дет го нарича крокодил. То си е нежно момиченце на име Елза! Само ни плаши тя тук! Simple Smile

# 671
  • под тепетата
  • Мнения: 9 285
Кафе, да не би твоята мома да е на снимките?
labrex,
Скрит текст:
и майката на внука, няколко години преди той да се появи с една от дъщерите на Макс

# 672
  • Мнения: 22 867



Скрит текст:
Кафе, да не би твоята мома да е на снимките?
labrex,
Скрит текст:
и майката на внука, няколко години преди той да се появи с една от дъщерите на Макс
Ей такива мъничета са направо невероятни! Откъдето и да го погледнеш, точно като бебенца е, сладко, беззащитно, нежно и ти се иска да го изхрускаш! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 673
  • Варна
  • Мнения: 10 547
Няма по-хубаво от топло, сладко кученце ❤
Много са хубави всички келешчета ❤

# 674
  • Мнения: X
Аз днес не точно се порадвах на едно бебе, но помогнах да бъде спасено.  На тръгване към работата, точно извеждах Джина и видях птиче. Много безпомощно и се оказа бебе кос, което с помощта на дивите животни успя да стигне до добро хрумване. Дано има повече късмет от прилепчето Калин.

Общи условия

Активация на акаунт