Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 авг. 2019, 14:08 ч.

Липса на сексуално желание в мъжете.

• 22 569
  • 919
  •   2
Отговори
# 915
  • София
Кеч, продавачките на плът ли визираш 😁

Кафе с мед, не бързай с ритниците. Твоят модел с разпределение на ролите също работи, аз го подкрепям напълно, говорим за различни неща или аз не се изразих правилно. Щом си предоставила всички условия на мъжа ти да се развива професионално и той се е съгласил да поеме тази роля, и ти си заработваш нещо странично и си гледаш домакинството и децата, това е страхотно.

Последна редакция: чт, 07 ное 2019, 13:18 от bratan

# 916
  • София
Не, продавачи на медицинска техника, на финансови инструменти и т.н.
Който за каквото си мисли Grin

# 917
Ама какво се оправдаваш и обясняваш на братан от форума, бе.
А, имам много свободно време днес, та реших с малко повече изречения.

# 918
  • София

Ама какво се оправдаваш и обясняваш на братан от форума, бе. Мале, ако имам такъв мъж, ще го изритам по гъза, честно Sweat Smile. Приносът за семейството не се изразява само в банкноти. Ако аз не съм създала определен уют и време на мъжа ми да изкарва достатъчно пари за цялото семейство, да за ЦЯЛОТО семейство, няма как да се получи. Той мисли същото. Аз работя, де. За да не се налага да му искам за превръзки и фризьор Innocent

Честно, не виждам защо му се дразните на Братан, като той ни бие с нашите камъни по нашите глави!?
ССФ се изхвърля непрекъснато как работи/гребе наравно с мъжа, как мъжът трябвало да бъде натоварен с пускането на прахосмукачката, а не с мъжка работа, като явно, изкарването на повече пари не спада към нея.
По повод уюта, дори се стигна дотам, да се обяснява от съфорумки, че не било задължение на жените да го създават, щото сме еднакви с мъжете......
И като капак, искането нашите заплати да са си за нас, а на мъжа-за семейството.
Е, с такива глупави, без извинение, постановки, на мъжете идеално им пасват стройните теории на Братан.

# 919
  Абсурд, той това изказване го наръкопляска, не знам защо точно него даваш за пример.

Моите пет стотинки по темата са - кой каквото го влече, само да са щастливи, независимо дали тя ще изкарва парите, а той ще върти засуканите гозби, равновесие и либов да има.

Общи условия

Активация на акаунт