Кралски работи и клюки - август 2019г

  • 82 078
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 1 005
  • София
  • Мнения: 7 854
Ми щом се харесват младите па да си се вземат. Grinning

# 1 006
  • Мнения: 47 963
Такъв змиярник е в тоя двор. И що за глупак би допуснал толкова лаишки грешки. Ако имах техните пари и влияние, надявам се да имах повече въображение и мозък

# 1 007
  • Down south
  • Мнения: 7 673
Наистина отвратително
 Epstein плащал дългове на Сара (води ли се Duchess of York)


Скрит текст:
At one point, Ferguson took a significant amount of money from Epstein in order to repay a debt she owed a former assistant.
At the time it was considered a favor, but after Epstein’s initial arrest in 2011, Ferguson released a statement saying that she would repay him as soon as possible.

осигурявал секс робини и кой знае още какво. И това е, само което плува на повърхостта, кой знае още колко зловещи неща има  Rolling Eyes





Скрит текст:
Virginia Roberts, centre with Prince Andrew, alleged that she’d been recruited as an Epstein ‘sex slave’ when she was 17 and said she was allegedly inducted into this harem by Ghislaine Maxwell, right. Roberts claimed that Epstein had introduced her to Prince Andrew

# 1 008
  • Мнения: 3 622
Между другото, Андрю ми най- харесва външно от всички мъже в Двореца!
Ма...те на...!

# 1 009
  • Мнения: 10 389
А може би събирането на Андрю и Сара е, за да не могат да свидетелстват един срещу друг? Или гледам много филми? Grinning
Nature Zap Събрани или разделени никой за нищо не може да ги пита защото са
част от кралското семейство,те не дават най-обикновени интервюта какво остава да ги разпитват.

# 1 010
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Между другото, Андрю ми най- харесва външно от всички мъже в Двореца!

И тийнеджърките така ... Или дори по-младите от тях ...

Сори за черния хумор!

# 1 011
  • Мнения: X
И аз се ограмотих за аферата Епщайн.
Отвратително е, а Андрю не знам как ще се измъкне от тази каша. Събирането със Сара грам няма да му помогне.
Май ще се окаже истина предположението, че лицемерните ройъли хвърлят на кучетата Меги и шумят около нея, за да не се говори за техните мръсни истории. Оргиите на Андрю, изневерите на Уилям, кой знае още какво има. Малко да разровиш и почва яко да вони.
Къде по-удобно е да се обсъждат изсмукани гафове на Съсексова, тя е нова, няма семейство и гръб и айде по пързалката.
Чак ме догнусява от тях...Fearful

# 1 012
  • Мнения: 3 622
Между другото, Андрю ми най- харесва външно от всички мъже в Двореца!

И тийнеджърките така ... Или дори по-младите от тях ...

Сори за черния хумор!
Ми... незнам!

# 1 013
  • Мнения: X
Изглежда най-прилично, сравнен с другите, особено с Чарлс, но по отношение на съмнителните истории, с които е свързан е на равна нога с останалите двама - за Чарлс и ,,видните,, му приятели разбрахме вече, а за третия брат помня една доста позорна история с жена му Софи, когато работеше в някаква фирма първите години от брака и  е злоупотребявала с връзките си с двореца, за да угоди на някакъв клиент. Тук беше много по-подробно разнищена историята, някой ако помни да постне.
А за Анддрю не зн защо се чудите как щял да се измъкне, след като вече е факт и нямало достатъчно док-ва. Единствената щета е накривената репутация.

# 1 014
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Епщайн-гейт е на мнооооооого много години. Едно време се водеше конспиративна теория ... и бе осмивана (вкл. и от мен) като дъвка за алтернативните медии. След известно време, някъде преди 4-5 години, и на мене почна да ми светва, че има нещо вярно, защото много сериозни хора започнаха да говорят за това.

После дойде Подеста-гейт ... Хилари ... Тръмп ...

И замириса. Иначе е ясно, че Андрю ще излезе чист и невинен като небесен ангел от цялата история.


А Епщайн е бил едно време учител ... Ужас и безумие просто.


Последна редакция: пт, 23 авг 2019, 22:35 от Eleonora_27

# 1 015
  • Мнения: 4 076

...Май ще се окаже истина предположението, че лицемерните ройъли хвърлят на кучетата Меги и шумят около нея, за да не се говори за техните мръсни истории. Оргиите на Андрю, изневерите на Уилям, кой знае още какво има. Малко да разровиш и почва яко да вони.
Къде по-удобно е да се обсъждат изсмукани гафове на Съсексова, тя е нова, няма семейство и гръб и айде по пързалката...
Никой не хвърля Мегън на кучетата по-добре от самата Мегън.Това е съвсем отделен филм,комедия и пародия.
Изневерите на Уилям или Кейт доколкото са с пълнолетни и по взаимно съгласие,са си тяхна лична работа и не са за затвора.Посочи съпруг или съпруга,които в даден момент да не са изневерили или поне да не им се е искало.
Преди се писа за аферите на Андрю с модели.Кой да знае,че са напълнолетни.На снимката Андрю ми е противен,чак гнусен,въпреки,че може да съм повлияна от написаното.Друго ми е интересно:тези не толкова малки...лолитки,да не кажа друго,едва ли на 17 не са знаели с какво ще се занимават.Може би са решили,че така и така го правят,поне да изкарат пари и да завържат полезни познанства,а сега вият като чакали.
Интересно кой очисти,без значение как, Епщейн.Ако така радикално си оправят сметките,ще се замисля и за Даяна.
На ви една дукеса(на Йорк).Иначе големи титли и голям резил..

# 1 016
  • Мнения: X
Това, че Уиндзорите се възползват от хейта срещу Меган и дори го толерират не съм си го измислила. Има статии по въпроса.
Изневярата на Уилям още малко и ще бъде изкарана добро дело..Не е престъпление, да, но е удар срещу имиджа на монархията. И те го знаят.
Какво ли още има, което не знаем..rolling_eyes:

Последна редакция: сб, 24 авг 2019, 08:01 от Анонимен

# 1 017
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
За Андрю и Епщайн се знае поне ..., ако не и по-рано от 2015-та година. Това, че тука в темата не се е обсъждало, не означава, че тоя скандал не е от много отдавна.

Това е сняг от вчера, както се казва, но малко се раздуха тлеещия от години огън, защото Епщайн го самоубиха в затвора.

# 1 018
  • Мнения: 8 578
За изневярата на Уилям няма солидни доказателства. Може и да го е направил, може и да не е, може да е било с онази маркиза, може и с друга. А случая с Андрю е нещо съвсем различно.
А за хейта по Меган - кралското семейство от време оно мълчи, когото и да плюят. Не се сещам някога да са адресирали писаниците на медиите и да са се опитвали да защитят някой от родата.

# 1 019
  • На морето!
  • Мнения: 5 749
Факт е, че ако я нямаше ММ, пикантните новини около съвършеното семейството на престолонаследника щяха да се раздухват много повече.
Хари винаги е бил бунтар и нетипичен като майка си, а Уилям послушен и носещ бремето на престолонаследник като баща си. Съответно такива са и семействата им.
Смешно ми става вече как подхвърлят залци на британците, за да отклонят вниманието от Брекзит и чутовните скандали с роялите. Масата, заедно с бг мамите, веднага се връзва и започва да "хвърля камъни" по чернокожата, посредствена американска актриса.

Общи условия

Активация на акаунт