Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 201 443
  • 4 741
  •   1
Отговори
# 2 940
  • Мнения: 239
Аз пък забелязвам че винаги когато Ели пътува сама си публикува сантиментални  снимки на които тагва Майкъл сякаш да му напомня за себе си ...

А той даже не я е лайкнал.

# 2 941
  • Мнения: 239
Пепе към Ивана - котаната ми е много по-добра от котаната ти! Joy

Ще ми пуснете ли линк към видеото на тази Анелия да я видя - няма я на първа страница. Kissing Heart

Aneliya's channel

Колко съм разочарована за Гериту, чаках к видеото с голямо нетърпение цял ден, също като един нейн верен 13-годишен фен Grinning

Да не би да се е изпокарала и с тях? Тя Гергана е много безцеремонна и както много често не се съобразява какво говори..

# 2 942
  • София
  • Мнения: 17 775
Да, какво са си заголили чарковете. И двете имат ужасни фигури.

# 2 943
  • Мнения: X
Аз пък забелязвам че винаги когато Ели пътува сама си публикува сантиментални  снимки на които тагва Майкъл сякаш да му напомня за себе си ...
Зависима е като наркоман.

# 2 944
  • Мнения: 1 870
Малко да се върна на темата от предни страници.

Тези снимки на Пепон и Ели и отскачането им по женски на морето през една-две седмици - ми напомнят на един мой период преди 10-ина години. Тъкмо бях скъсала с дългогодишно гадже, с който нещата просто не вървяха и ми се живееше. Добре си изкарах и не съжалявам, бях млада необвързана и млада не-майка. Grinning

Та, не искам да вкарвам интриги, само правя паралел.

# 2 945
  • Мнения: 3 743
Пепе към Ивана - котаната ми е много по-добра от котаната ти! Joy

Ще ми пуснете ли линк към видеото на тази Анелия да я видя - няма я на първа страница. Kissing Heart

Положението с котана стана "Ох, котьо" 😂

https://youtu.be/eKY790NpaVM - ей ти я Анелия. 😘

# 2 946
  • Мнения: X
Пепе към Ивана - котаната ми е много по-добра от котаната ти! Joy

Ще ми пуснете ли линк към видеото на тази Анелия да я видя - няма я на първа страница. Kissing Heart
Котаната на Пепа има ли мърч ммм? Не!Като направи мърч ще видим коя е по по най.

# 2 947
  • Мнения: X
Положението с котана стана "Ох, котьо" 😂

https://youtu.be/eKY790NpaVM - ей ти я Анелия. 😘
Благодаря!

Леле, щях да заспя още на втората минута Sleeping Толкова протяяяяяжно, монотоооооннооо.....

# 2 948
  • Мнения: X
Крахът на една кариера. JoyJoyJoy

# 2 949
  • Мнения: 2 323
О, така ли си пишат Пулса служебните имейли? Защо ли не се изненадвам Grinning Grinning

# 2 950
  • Ilkeston
  • Мнения: 187
Някой може ли да даде линк към поста, под който се тагват хора за участие в мастършеф. Изрових инстаграм и не го открих. 😒

# 2 951
  • Мнения: 4 379
Крахът на една кариера. JoyJoyJoy

Скрит текст:

Какво е станало, та да провокира такава рекация? Звучи направо страшно не само да не се допуска там, но и незабавно уволнение на тези, които го пуснат или не забележат, че е там. Че това причина ли е за уволнение?

# 2 952
  • София
  • Мнения: 17 775
О, така ли си пишат Пулса служебните имейли? Защо ли не се изненадвам Grinning Grinning
В какъв смисъл?

# 2 953
  • Мнения: 4 717
Ричката сега ще избухне - ред сълзи, ред клетви.

Тайна и семейството й са в "old city of Poland". Тия деца ще хванат пневмония защото това видео е снимано поне Март/ Април - вали студен дъжд, хората са с якета и затворени обувки, а Тайнини с джапанки и по потници. Поне не ядоха бонбони в това видео.

Пепа изобщо не я виждам какъв толкова проект има да подготвя в Бургас. За мен се е разчепила от лигня и си търси кой да я разклати на един бумеранг  не-инстаграмърски.

# 2 954
  • Мнения: 239
Оле, тоз Ричард и Инстаграма си е изтрил. Вчера си имаше.....

Да видим утре видеото на Любо за него, интересно какво го чака...

Прецака се сам

Общи условия

Активация на акаунт