Хайде, ЯНУАРЧЕ покажи колко силно риташ ти

  • 29 811
  • 721
  •   2
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 696
JLo за стрии на коремчето и дупето използвам Elancyl  (там нямам стрии, към момента), за гърдите използвам стягащия серум за бюст на Mustela (тук имам стрии и няма да мога да дам оценка). Това което знам, че най-важното е там където кожата ви се разтяга най-много трябва да хидратирате с лосион и омазнявате с олио или масло.

Последна редакция: пт, 09 авг 2019, 09:31 от Ray Of Light

# 46
  • Англия
  • Мнения: 18
Здравейте, момичета,
аз съм от януарските майки 2019, но всъщност станах декемврийско майче 2018 😆
Искам да ви попитам, знаете ли някоя мама която да има нужда от помощ за дрешки? Имам доста останали, които са си за зимно бебенце. Ромперчета, бодита, пижамки, одеялца, имам и ел. помпа на медела..Повечето са обличани по веднъж, има и по-тънички като за пролетта и лятото. Мога да кача снимки.
Живея в Англия, но не е проблем да ги изпратя. Не ми се ще да ги давам тук, сантиментална стойност има всичко 😍
Желая ви спокойна бременност и много сладки и здравички бебешочета 🌷🍀😘

# 47
  • Мнения: 6 814
Може да ги дарите в някой дом за дечица

# 48
  • Англия
  • Мнения: 18
Вече се намери мама, на която да ги изпратя. 🌷🍀😍

# 49
  • Мнения: 83
obsessi0n чудесен жест, браво!

Аз се мажа с палмърс за сега и съм доволна. На моменти даже забравям, защото не съм качила и още не е почнала да ми се разтяга кожата. За гърдите обачеее почнах да се оглеждам и май и аз съм се спряла на Мустела, че взеха да отиват към стъпалата 😁😁😁 аз стрии си имах от предишно внезапно напълняване. Боря се да не излезнат нови - имам отзад на кръста, дупето, отстрани на бедрата и по сгъвките на краката дори. Та сега се молим да не увиснат тези мои две прелести с които спечелих таткото и да не се нацепя 😂 ама Божа работа дето се вика 😁😁😁

# 50
  • Мнения: 499
Хей,мамчета Simple Smile като гледам добър отбор на мъжки майки сме се сформирали Simple Smile моята втора ФМ мина онзи ден при доц.Димитрова във Фемина. Всичко изглеждаше чудесно,но бебо не спря да шава 😁 доста трудно му направи няколко фотосесии. Посетих и фетална ехокардиография. Силно препоръчвам д-р Спасов също във Фемина,ако на някоя й се наложи Simple Smile 19+5 г.с. бях , казаха,че се вижда всичко добре. Аз съм +3 килца,каъо главно раста на корем.. Simple Smile здрави да сме ! Целувкиии ❤

# 51
  • Мнения: 4 660
Днес бях на преглед изненадааа казаха окончателно е момиче Heart
Толкова много се радвам, че е момиче Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 696
kikair прекрасни новини, много се радвам за теб. 💕🤗💕

# 53
  • Мнения: 499
Днес бях на преглед изненадааа казаха окончателно е момиче Heart
Толкова много се радвам, че е момиче Hug

Честити розови гащиии 💗

# 54
  • София
  • Мнения: 235
Здравейте, записах си час за втора фетална морфология при доц. Димитров във МЦ Фемина бяхме доволни при първата. Записах часа онлайн, като изчислих, че ще съм във 21 +4 дни, дали не е много късно? Как мислите, не са ми се обадили от там дали да се обадя да питам? Четох че до 22 се прави.... Иначе моето рита от около месец в момента съм 18с. +5 и на моменти е доста активно, пак ще е палаво Simple Smile, като братчето си.

# 55
  • Мнения: 156
Здравейте, мили дами! Flowers Cherry Blossom

Днес открих тази прекрасна тема и се записвам да следя с интерес!
Аз също очаквам януарче, на първата ми ФМ го оцениха като момиченце, та се включвам в момичешкия отбор Ribbon

# 56
  • Мнения: 20
Здравейте на всички бъдещи мами! След 2 месеца следене на темата, най-накрая реших да се запиша и аз. На 25 съм, първа бременност с термин 15.01. В сряда съм на преглед и се надявам вече да разберем какъв ще е пола на бебо.

# 57
  • Мнения: 499
Здравейте, записах си час за втора фетална морфология при доц. Димитров във МЦ Фемина бяхме доволни при първата. Записах часа онлайн, като изчислих, че ще съм във 21 +4 дни, дали не е много късно? Как мислите, не са ми се обадили от там дали да се обадя да питам? Четох че до 22 се прави.... Иначе моето рита от около месец в момента съм 18с. +5 и на моменти е доста активно, пак ще е палаво Simple Smile, като братчето си.

Не е изобщо късно. Моята я направиха в 19+4 г.с. и сега се притеснявам дали пък не отидох рано,но навсякъде пише,че се прави в периода 19-23г.с. Аз също бях във Фемина,но при доц.Димитрова( исках при нея и само тогава имаше час) Предният или същият ден ще ти се обадят за потвърждение. Simple Smile

# 58
  • Варна
  • Мнения: 261
Отдавна не бях влизала тук, а тя вече и новата тема има 4-5 странички Simple Smile Страхотна се е получила! Записвам се с удоволствие!

# 59
  • Мнения: 204
По темата със зъбите - моите венци направо са се отлепили от зъбите. Почистването на зъбен камък е напълно безопасно, на мен ми го изчистиха, даже ми оперираха и мъдреца, защото от болка исках да си сложа въжето. дори и мъдрец да ви извадят - може. Има упойка, която се прилага на бременните жени, така че не се тревожете. Но не го отлагайте! Проблемът със зъбите по време на бременност не е за пренебрегване.

Общи условия

Активация на акаунт