Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Доминиканска република /Пунта Кана/ - /тема 3/

• 12 456
  • 153
  •   1
Отговори
# 150
  • Отвъд алеята зад шкафа
Galactic, благодаря за линка към испански туроператор. Не намирам там обаче хотела, който ме интересува. Така или иначе запазих през бг фирма, с полет от София. Пращам бабата с внуците на плаж и няма да ги карам да се прекачват през Мадрид и да се притесняват излишно.
 В Букинг ми дава следната цена за точно този хотел, стая и точно тези дати, като това е без самолетни билети:

Ако бях аз с ММ да пътувам, щях да се възползвам от два пъти по-ниска цена, предлагана от Испания, но за възрастна жена и деца предпочитам да тръгнат от София с директен полет.

# 151
Букинг къртят, както винаги Grinning

Може ли и на мен въпросният испански туроператор?
Ето с тази агенция пътувахме ние. Полетите са от Мадрид.

Последна редакция: нд, 07 ное 2021, 20:57 от diziler

# 152
  • Отвъд алеята зад шкафа
Букинг къртят, както винаги Grinning

Може ли и на мен въпросният испански туроператор?
Ето с тази агенция пътувахме ние. Полетите са от Мадрид.

Ето цената на човек от испанския сайт:

За един и същ хотел, стая, хора и дати:

1859 х 3   = 5577 евро с полет от Мадрид.

През бг агенция е 5340 евро с полет от София.

# 153
Здравейте. Харесала съм Хилтън Ла Романа Фемили ризорт. Вчера попаднах на темата и видях, че хотелът е популярен тук. Имам няколко въпроса към посещавалите го.
Струва ли си наемането на Премиум тип настаняване? Основно заради допълнителната зона на плажа се замислям за него. Не сме фенове на басейните и при наличието на прекрасен плаж едва ли ще ползваме басейни. Ние сме с деца и няма да ползваме допълнителният ресторант за закуска, който е само за възрастни.
Имате ли наблюдения дали местата на плажа са ограничени? Намират ли се лесно шезлонги или трябва рано сутрин да се заемат хубавите места? Попаднах на мнение в Трипадвайзър, че сенчестите места свършвали още в 7 сутринта. Тичането рано сутрин да си оставиш хавлията не е моят спорт Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт