Доминиканска република /Пунта Кана/ - /тема 3/

  • 28 941
  • 364
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 10 513
Тарталета, изброила съм възможните сценарии с бг застраховка.
Този на зет ти е един от тях.

# 196
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Да, да, аз на Иво отговарях, че не е задължително да плащаш и после да чакаш възстановяване на сумата от застрахователя.

# 197
  • Мнения: 118
Ако застрахователят има представител в съответната държава и той осъществи координацията с болницата, или тя се съгласи да приеме застраховката,
Да, и ако тази държава е някаква екзотика тип Малдиви, Доминиканска, Занзибар или Куба.... Силно ме съмнява да има такъв представител. Значи тука не говорим за някакво обезводняване, повръщане или дрискане, което ще ти струва 200-300 долара. Тях спокойно ще си ги платиш и без застраховател. Говорим за по-мейджър инцидент.
От препатили съм чувал че е най добре да направиш с местна застр компания, тогава няма да има никакъв проблем.

# 198
  • Мнения: 10 513
Ти си чувал, пък аз го работя това.

# 199
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Глупости дрънкаш, Иво, съжалявам.

# 200
  • Мнения: 11
Здравейте, имате ли мнение за хотел Impressive Punta Cana? Предстои ни пътуване до там и мисля, че ще се спрем на този хотел Simple Smile Много ще се радваме на мнения и съвети, също така ако някои знае дали е разрешено да се снима с дрон, ще се радвам да сподели. Относно ковид как са мерките, имаме сертификати за бреболедуване, но не знам дали важат. Благодаря предварителни за всички съвети Simple Smile

# 201
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 707
Здравейте, имате ли мнение за хотел Impressive Punta Cana? Предстои ни пътуване до там и мисля, че ще се спрем на този хотел Simple Smile Много ще се радваме на мнения и съвети, също така ако някои знае дали е разрешено да се снима с дрон, ще се радвам да сподели. Относно ковид как са мерките, имаме сертификати за бреболедуване, но не знам дали важат. Благодаря предварителни за всички съвети Simple Smile
Ако сте с чартър, нямате нужда от друго в посока Доминикана. За връщането ще ви трябва PCR тест, направен до 72 часа преди прибиране. В хотелите го предлагат.
Със сертификат и тест няма да стоите в 10 дена карантина.
Вариант 2: прибирате се, стоите 3 дена карантина, правите PCR и карантината отпада.
Вариант 3: 10 дена карантина.
Горното важи, ако сте с чартъра.

# 202
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Момичета, трябва да избираме между BAHIA PRINCIPE GRAND BAVARO, CLUB HOTEL RIU BAMBU и CATALONIA BAVARO BEACH.
Имате ли отзиви за някой?

# 203
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Аз, от втория.

# 204
  • Мнения: 2 661
И аз от третия (от нашите). Супер доволни от хотела, но Privilege стая. Казаха, че от стандартните се оплаквали. Плажът е супер, водата обаче е мътна. Повече им харесало в Ла Романа.

# 205
  • Мнения: 39
Момичета, трябва да избираме между BAHIA PRINCIPE GRAND BAVARO, CLUB HOTEL RIU BAMBU и CATALONIA BAVARO BEACH.
Имате ли отзиви за някой?

Аз от CATALONIA BAVARO BEACH. Стая Privilege room. Плажът е страхотен. Водата беше леко мътна първия ден, но това изобщо не ни попречи да се насладим на Карибите.

# 206
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 238
Bahia Principe е хубав. Ние бяхме в Bahia Principe Aquamarine. Много сме доволни.

# 207
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Момичета, трябва да избираме между BAHIA PRINCIPE GRAND BAVARO, CLUB HOTEL RIU BAMBU и CATALONIA BAVARO BEACH.
Имате ли отзиви за някой?
Т.е. от третия, че си редактирала. Бяхме в Каталония. Оплаквам се само от почистването на стаите. Но не бяхме привилейдж. Сестра ми ходят редовно, високото ниво си е високо ниво. Изкарахме си наистина страхотно и със сигурност бих повторила.

# 208
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Момичета, още един въпрос. Абсолютно неука съм в работата с агенции - получихме оферта от агенция за едно пътуване с Луксутур - смятате ли, че е по-добре да запазя директно с Луксутур? Каква всъщност е ролята на агенциите като посредници? Дали би ми създало това някакви проблеми, в случай че не можем да заминем?

@Тарталета, не съм, не съм Grinning но благодаря, беше ми полезно, към него сме се насоличи. Но май ще сменим този в ДР с Мексико. Grinning

# 209
  • Great Britain
  • Мнения: 2 207
Ние бяхме без агенция,купихме си пакет online.В Пунта Кана бяхме.Летяхме от Лондон.Екскурзии наоколо предлагат в всеки хотел.Остров Саона с катамаран от Пунта Кана е най уникалното изживяване на което се насладихме.Уникален рай.

Общи условия

Активация на акаунт