Доминиканска република /Пунта Кана/ - /тема 3/

  • 29 157
  • 364
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2
Здравейте , някой пътувал ли до Доменикана с тази  агениция https://www.dominicanatours.eu

# 226
  • София
  • Мнения: 113
Здравейте , някой пътувал ли до Доменикана с тази  агениция https://www.dominicanatours.eu

За априлските ваканция 2020 бяхме резервирали и платили всичко през този сайт. Когато март затвориха света заради ковида, веднага се свързаха с нас и ни върнаха парите до стотинка и на трите семейства които щягме да пътуваме заедно. Мога да кажа, че в това отношение са много коректни.

# 227
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Планирахме почивка в Пунта Кана догодина с още две приятелски семейства. Вече имаме билети през Мюнхен и избраният хотел е
https://www.sirenishotels.com/hoteles-punta-cana/grand-sirenis-punta-cana-resort/ Той вече мачът е свирен /и капаро сме платили/, но някой почивал ли е в този хотел.
Плажът е Uvero Alto. Аз съм позитивно настроен човек и никога не мисля за проблеми, но все пак е хубаво да съм подготвена. Смея да кажа /малко ме е срам/, че се притеснявам от акули. Има ли реална опасност от среща с тези сладури по тези плажове Simple Smile

# 228
  • Down south
  • Мнения: 7 678
По кое време на годината ще ходите?
Има различни видове акули.  Там големи съм виждала само в местата, в които можеш да "плуваш" с тях.

ПП Сега мина Фиона и има доста поражения Sad

# 229
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
По кое време на годината ще ходите?
Има различни видове акули.  Там големи съм виждала само в местата, в които можеш да "плуваш" с тях.

ПП Сега мина Фиона и има доста поражения Sad
От 2 март.

# 230
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Чудесно!
Няма да има урагани в буквален смисъл  Sunglasses само тук-там заблудени американски ученици/студенти, заведени/изпратени там на пролетна ваканция Simple Smile
Понякога носят ураганен заряд Stuck Out Tongue Winking Eye

ПП Март и април са тукашните  пролетни ваканци, нещата на места стават грозни, но предимно във Флорида и Мексико. Доминиканската Република идва малко далеч, но все пак, имайте предвид, че може да има и такива гледки.

# 231
  • Мнения: 91
Здравейте тази година избрахме Египет за почивка октомври, но догодина искаме да опитаме нещо по екзотично и сме се насочили към Доминикана.Обаче се чудим дали да изберем агенция или сами да си организираме почивката.Ако може малко допълнителна информация- скъпо ли е там -храна екскурзии и такива неща,безопасно ли е за туристи,трябва ли да следим за определен период от годината (плануваме февруари или март)Въобще всякаква информация ще ми бъде от полза 🍀🍀🍀

# 232
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Чудесно!
Няма да има урагани в буквален смисъл  Sunglasses само тук-там заблудени американски ученици/студенти, заведени/изпратени там на пролетна ваканция Simple Smile
Понякога носят ураганен заряд Stuck Out Tongue Winking Eye

ПП Март и април са тукашните  пролетни ваканци, нещата на места стават грозни, но предимно във Флорида и Мексико. Доминиканската Република идва малко далеч, но все пак, имайте предвид, че може да има и такива гледки.
Нас изришно ни предупредиха да не ходим през април поради горната причина и сега съм изненадана, че има ваканции и през март.Нищо де,надявам се, че ако се наложи ще понесем това неудобство.

# 233
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Пролетната ваканция тук е разтегливо понятие, има-няма два месеца, много народ, много нещо 😎
Работата е там, че дори Adults only resorts accept човеци на 16. Алкохол е разрешен над 18, но практически всички могат да пият и го правят. Това докарва неприятните моменти.
Само heads up, може въобще да не се срещнете със spring breakers.
Приятно плануване на ваканцията. Плануването и четенето на ревюта, са много приятни моменти.

# 234
  • SF
  • Мнения: 21 164
Е, вие ако се пазите от ваканции на ученици по света, не знам кога и как бихте си планирали своята.

Аз бях там точно през този период и се влюбих в държавата. Грозни ученици не съм видяла или поне не съм гледала внимателно за тях.
Плаж с пясък като пудра захар, прекрасни цветове на морето, топла вода, разкошни изгреви над океана, палми, яхти, снимки, вкусна храна, бачата, нощен забавен живот - това видях аз. Пък може да съм нацелила и период между 2 ваканции, без да знам. Късмет.

# 235
  • Мнения: 661
Здравейте тази година избрахме Египет за почивка октомври, но догодина искаме да опитаме нещо по екзотично и сме се насочили към Доминикана.Обаче се чудим дали да изберем агенция или сами да си организираме почивката.Ако може малко допълнителна информация- скъпо ли е там -храна екскурзии и такива неща,безопасно ли е за туристи,трябва ли да следим за определен период от годината (плануваме февруари или март)Въобще всякаква информация ще ми бъде от полза 🍀🍀🍀

Здравей, миналата година организирах всичко сама. Букнах хотел през Букинг излезе 3000 лв за 14 нощувки 2-ма възрасти 5 звезди ол инклузив, билетите отделно взехме. Храната е чудесна, избора повече от богат. Към хотела предлагат различни екскурзии. Доминикана е разкошна.
По-повод времето за посещение, преди години бяхме края на Май до края на Юни,не е валяло и времето беше чудесно. Не му мислете ученици, ваканции и подобни, наслаждавайте се на почивката и всичко хубаво там. ✈🌴🌊

# 236
  • Мнения: 91
Здравейте тази година избрахме Египет за почивка октомври, но догодина искаме да опитаме нещо по екзотично и сме се насочили към Доминикана.Обаче се чудим дали да изберем агенция или сами да си организираме почивката.Ако може малко допълнителна информация- скъпо ли е там -храна екскурзии и такива неща,безопасно ли е за туристи,трябва ли да следим за определен период от годината (плануваме февруари или март)Въобще всякаква информация ще ми бъде от полза 🍀🍀🍀

Здравей, миналата година организирах всичко сама. Букнах хотел през Букинг излезе 3000 лв за 14 нощувки 2-ма възрасти 5 звезди ол инклузив, билетите отделно взехме. Храната е чудесна, избора повече от богат. Към хотела предлагат различни екскурзии. Доминикана е разкошна.
По-повод времето за посещение, преди години бяхме края на Май до края на Юни,не е валяло и времето беше чудесно. Не му мислете ученици, ваканции и подобни, наслаждавайте се на почивката и всичко хубаво там. ✈🌴🌊
Благодаря за инфото,а помните ли хотела ви как се казва и дали сте имали някакви проблеми с настаняване и резервациите?

# 237
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Ако сте без деца, погледнете adults only секциите на съответните хотели. По-скъпа опция, но определено има разлика от останалите нива.

Ходили сме 4 или 5 пъти, не останах особено впечатлена, но аз съм very picky и съответно не съм добър критерий Kissing Heart

Погледнете Hard Rock Hotel, Live Aqua Beach Resort Punta Cana, Secrets също.

# 238
  • Мнения: 661
Разбира се, Маджестик Елеганс беше нашия.

# 239
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Ако сте без деца, погледнете adults only секциите на съответните хотели. По-скъпа опция, но определено има разлика от останалите нива.

Ходили сме 4 или 5 пъти, не останах особено впечатлена, но аз съм very picky и съответно не съм добър критерий Kissing Heart

Погледнете Hard Rock Hotel, Live Aqua Beach Resort Punta Cana, Secrets също.
Уникален хотел и резорт!

Общи условия

Активация на акаунт