Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 авг. 2019, 00:02 ч.

За децата с увреждания в училище

• 2 782
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
Mama Ru, може ли да споделиш по каква схема си давала Алора и Седивитакс?
Аз давам на моят по препоръка на хомеопат вечер Кюетюд по 5 мл. През деня обаче в градината има моменти в които е много превъзбуден, трудно се концентрира и обмислям сутринта също да включа нещо за успокояване.
Благодаря ти предварително!

# 61
Давах от двете по 5мл сутрин и вечер. Съобразено с килограмите на детето. Тя е поднормена на тегло. Не е уау ефект, а по-скоро с натрупване.

# 62
  • London
Аз съм доволна от Пирацетам, за деца с обсесивно компулсивно разстройство в аутистичния спектър помага да се менажира поведението по-добре, както и повиши концентрацията за неща, които не са в специалните им интереси. Синът ми какво ли не е пил от добавките, но това реално най-много му действа, няма странични ефекти при нас, но и аз давам под дозата, която е предвидена за неговите години.

Аз пък нямам никаква грижа с даскалото….. там е трета година....от 3 годишен, градината и тн са на едно място с училището. Нито веднъж не са ме извикали или нещо да е имало проблем, знам че беше наводнил градината миналата година, но го разбрах след няколко месеца от случката, никой не е правил на въпрос. Пуснал някакво кранче и не го затворил. И с деца проблеми нямаме, дори момичетата доста го харесват.... красив е човека, а и тази негова странност да е все различен и в беля им се вижда готина на мацките хахах. Сега например хората с якета зимни вече той по риза се появява на двора....и мацките оооо той не си слага якето и вече в захлас колко е куул. Опасни сме от женския пол обаче.

# 63
Аз давам Ноотропил на дъщеря ми. Заради килограмите по половин хапче сутрин. Бяха го предписали на мен, но като прочетох листовката се убедих, че ЛЛ правилно се е ориентирала преди няколко години, но тогава нямаше кой да го дозира. Да, пирацетам се дава и на хора след инсулт. Определено добре се отразява.

Общи условия

Активация на акаунт