Хотелите във Велинград - 11

  • 42 644
  • 784
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 397
В Спас също имаше някакви жалки напъни на клавирни и певачка преди години.

Ако на тихата и приятна джас или блус музика в Свети Спас казвате "жалки опити",значи не знам какво би задоволило вкуса Ви. Ненатрапчива и приятна - така бих я определила! Поне за моя вкус е така!

# 301
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Anelia20, напълно те подкрепям. "Живата музика" преди време в Свети Спас, лека и приятна, интелигентна, няма общо с бг представите за жива музика. Много жалко, че я няма вече.

# 302
  • Мнения: 236
Във Велинград има ли хотел с топъл външен басейн, който работи целогодишно?
И ако може да е на прилична цена, а не 5+ звезди.
Бюджетен и приемлив според мен хотел е Аура,с действително топла минерална вода. Има външен целогодишен малък басейн и външно джакузи с температура на водата 37-38гр. поне.

# 303
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Роял спа също имат малък външен много топъл басейн.

# 304
  • Мнения: 1 358
Вече трети ден чета абсолютни безсмислици за нещо, което видиш ли можело да се случи. Язък ви за постовете, ако Велина не стане Арте. Направо ме отказвате да чета темата.

# 305
  • Мнения: 19 483
Роял спа също имат малък външен много топъл басейн.
Роял спа са друг ценови клас, доста по-скъп е хотелът от Аура.

# 306
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Вече трети ден чета абсолютни безсмислици за нещо, което видиш ли можело да се случи. Язък ви за постовете, ако Велина не стане Арте. Направо ме отказвате да чета темата.

Нищо не си прочела...... Не, че съм изненадана. Чул те Господ, Велина да не стане Арте.

# 307
  • Мнения: 2 132
Чета и аз три дена и чак не смея да пиша...Ма дано, чул ни оня отгоре, Велина да не стане Арте 2...

# 308
  • Мнения: 4 382
E, спестете вече драматичните излизания от сцена Simple Smile

# 309
  • Мнения: 19 483
Да, доста мелодраматично стана, чак пък не смеете да пишете....А тя дискусията приключи отдавна между другото.

# 310
  • Мнения: 678
И аз не посмях да пиша в темата, как “да не стане Велина в Арте” и защо ли пък да не стане се питах. Дизайна на Арте е като хотели в Австрия, Швейцария...и лично на мен и моето семейство много ни допадна.

# 311
  • Мнения: 1 397
И аз не посмях да пиша в темата, как “да не стане Велина в Арте” и защо ли пък да не стане се питах. Дизайна на Арте е като хотели в Австрия, Швейцария...и лично на мен и моето семейство много ни допадна.

Подкрепям!
Иначе и аз не посмях да си кажа 😁😁😁

# 312
  • Мнения: 19 483
Аз ще дам един аргумент за това защо да не стане - Имаме си едно Арте и цял кюп скъпарски хотели с триъгълни стаи и много остъкляване, както и с ВИП посетители. Хайде за плебса да остане едно кътче с квадратни стаи, борова гора, чист въздух и достатъчно басейни. А, и цените.....също така. Не ме нападайте, всеки си пише желанията и мненията нали? Та моля разни тънкообидни персони с префинени възприятия да не коментират вкуса ми.

# 313
  • Мнения: 1 397
Аз ще дам един аргумент за това защо да не стане - Имаме си едно Арте и цял кюп скъпарски хотели с триъгълни стаи и много остъкляване, както и с ВИП посетители. Хайде за плебса да остане едно кътче с квадратни стаи, борова гора, чист въздух и достатъчно басейни. А, и цените.....също така. Не ме нападайте, всеки си пише желанията и мненията нали? Та моля разни тънкообидни персони с префинени възприятия да не коментират вкуса ми.

Хотела не е на баща ми,така че няма защо да съм тънкообидна на тази тема! Странно ми е,че от няколко дни се водят някакви дебати за и против Арте ,сякаш това е най-неприятния хотел на света! Дано да са достатъчно умни и да запазят очарованието на Велина, а именно гората,и с това да се отличава от масата други хотели.

# 314
  • Мнения: 19 483
А точно ти защо се припознаваш в поста ми интересно? И  да, дано да запазят това, което е сега, не да го омутрят, че в Макси ми става лошо от изкуствените цветя.

Общи условия

Активация на акаунт