Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Светът на Дж. Р. Р. Мартин и Песен за огън и лед - 32

• 21 905
  • 636
  •   1
Отговори
# 630
Защото за добро или лошо те са създали някаква база, как да изглежда един герой в ума на милиони хора. Нормално е да се работи с тези представи и малко или много да се придържат към този образ. Впрочем, не става дума само за филма, рисунките не приличат на нищо рисувано до момента - нито в Света на Огън и Лед, нито в Амок, нито пък са използвани образите на актьорите, а специално за Джайм и Церсей не отговарят и на това което четем в книгите...това на мен ми е проблем.

П.С. Хексе, прав си и за едното и за другото, но това не променя факта, че Гарлан не съотвества. Цялата литература на Мартин го описва като много едър мъж. Има структурата на баща си. А тук е тънък-тънък. Ей такиа неща ме дразнят.

# 631
  • Вестерос
Много са яки рисунките. Джайм е върхът, точно така си го представях!

Весела Коледа!

# 632
  • Варна
П.С. Хексе, правa си и за едното и за другото, но това не променя факта, че Гарлан не съотвества. Цялата литература на Мартин го описва като много едър мъж. Има структурата на баща си. А тук е тънък-тънък. Ей такиа неща ме дразнят.
Mи не.. Мартин го описва просто като по-висок от Лорас..
Цитат
Сир Гарлан Тирел, с пет години по-голям от сир Лорас, беше по-високо и брадато копие на по-прочутия си малък брат. Беше с по-яки гърди и по-широк в раменете, и макар лицето му да беше симпатично, липсваше му поразителната красота на сир Лорас.
Баща му Мейс е описан по-скоро като дебел:
Цитат
Мейс Тирел, владетеля на Планински рай, някога силен мъж, но вече затлъстял, макар и все още чаровен.

# 633
"Беше с по-яки гърди и по-широк в раменете" - както казах  той е едър мъж (не дебел). Този на рисунката е клечо.

Весела Коледа

Последна редакция: пт, 25 дек 2020, 16:32 от Лорд Сняг

# 634
  • Русе

Весела Коледа на всички!

# 635
  • Варна
"Беше с по-яки гърди и по-широк в раменете" - както казах  той е едър мъж (не дебел). Този на рисунката е клечо.

Весела Коледа
Сравнен с Лорас.. По-скоро трябва да се отбележи, че Лорас е нарисуван твърде мъжествен..

Весела Коледа!

# 636

Общи условия

Активация на акаунт