Светът на Дж. Р. Р. Мартин и Песен за огън и лед - 32

  • 33 190
  • 751
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 456
Джофри
The illborn king Smile

# 676
  • Варна
  • Мнения: 17 845
Мноооого добре..
Като си помисля за Джофри се сещам как Санса оприличаваше устните му първо като много красиви, после на дъждовни червеи.. Художникът ги е докарал.

# 677
  • Варна
  • Мнения: 1 226
Супер е! Нито един от героите нарисувани до тук няма нищо общо с телевизонните, което се случва с повечето подобни. Много истински! И това, че са черно-бели според мен още повече въздейства.

# 678
  • Мнения: 17 404
Да, стилът е различен, но също е доста оригинален

# 679
  • Вестерос
  • Мнения: 38 199
Вижте кой ще играе Морска змия. 🤦🙄🙄

# 680
  • Варна
  • Мнения: 17 845
И аз с това идвах..
След като са различни раси Веларион и Таргариен, би трябвало да е по-лесно...или по-трудно с копелетата.

# 681
  • Вестерос
  • Мнения: 38 199
Не знам, ама не е нормално това...

# 682
  • Мнения: 8 578
Аз очаквах, че ще направят някой герой чернокож. Все едно ми е на мен. Актрисата на Алисънт Хайтауър много ми харесва. Представях си я по подобен начин. Таргериен стават. Не са някакви големи красавци като в книгите, но важното е да играят добре.

# 683
  • Мнения: 17 404
Катов видях цели три поста в темата  в мен изгря надежда, че Вековете идват...уви, нямаме да дочакаме докато е жив Мартин

# 684
  • Варна
  • Мнения: 1 226
Ренира не беше първа красавица май, дори в книгите. Или поне като млада е била, пък после след всички бременности... Алисън май и там я боцкаше.

Джон, ти си бил по-голям оптимист и от мен Simple Smile
Забелязах тази година за първи път от толкова време никой не пожела Вековете за новата година. Това означава ли, че ще вземе да се подлъже и да я издаде? Каква е вероятността? Ако е 1 на милион, тя се падала 9 от 10 пъти Simple Smile

# 685
  • Мнения: 17 404
Ренира като млада е била (красива), нали и Деймън и Кристън Коул са й обръщали голямо внимание. Деймън й е носел и бижута, дори баща й я е избрал за лична виночерпка като е била тийнеджърка, тогава е била много красива. След бременностите рязко е погрозняла (поне според книгите) - издула се е яко, още повече че дошла на власт на късна възраст и започнала да папка - включително от нерви.

Мисля, че вече всички отписахме Вековете. Аз вече не чакам да излезе нещо на тази тема докато е жив  Мартин, но ....надеждата умира последна.

Впрочем тук е мястото да си посипя главата с  пепел и да призная, че съм сгрешил. Вярвах, че е готов ако не с двете книги, то с едната и ще я издаде до месец, след края  на филма. Уви след като разбрах, че той пренаписва не само шеста книга, но и спойлерните глави съм в бездната. Astonished Hushed Явно от Мартин няма да видим продължение.
Надеждата ми бе той да пусне Вековете, а седма книга някой друг да я дописва, но откак има коронавирус окончателно умря и тази надежда. Joy
Извинявам се за всичките ми твърдения, че книга 6 е готова и Мартин чака филма, за да я издаде.

Маскара, аз съчетавам в себе си идеалиста,умереният оптимист, песимиста-циник и прагматика ...и аз не знам как го постигам Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: ср, 12 май 2021, 13:07 от Лорд Сняг

# 686
  • Мнения: 262
И аз вярвах, но уви. Не може ли поне да си наеме двама, трима ентусиасти и те да пишат вместо него.Както направи със Светът.

# 687
  • Мнения: 17 404
И аз често съм се чудил но май отговора е "не". Със Светът е давал само общи насоки на много от местата и те са пишели. В книга с множество диалози и описания, трябва да се спазва строг стил и не върви да има друг човек.
Аз по-скоро съм се чудел защо не пусне това което е написал, а останалото да го дописва някой след него ако ще да е след 10 години. Ама не, явно егото му е високо и го е страх, че ще му се смеят, от което става по-зле положението

# 688
  • Мнения: 9 596
Не знам как попаднах на тоя и на Ротфус. И да пуснат нещо не знам дали ще го чета. Сериала го гледах до там, където Аря отиде в Бравос. Не знам как свършва историята, май не ми е и интересно.
Короната беше шансът му  да напише нещо, но явно мързелът надделя.

# 689
  • Мнения: 1 396
Аз вече започвам да се замислям дали няма уговорка с HBO да не издава книгата определено време след края на сериала.... Направо е абсурдно иначе да не се опита поне малко да задоволи глада на феновете.

Общи условия

Активация на акаунт