Клуб "Полицейска съпруга" - 7 тема

  • 72 532
  • 792
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 196
Няма...звъним до откат, никой не вдига, вече седмица...

# 16
  • Мнения: 397
Здравейте. Знаете ли дали е необходимо да се предостави уверение, че детето е ученик при навършване на 18 год.? За настаняване в почивна станция.

# 17
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Здравейте. Знаете ли дали е необходимо да се предостави уверение, че детето е ученик при навършване на 18 год.? За настаняване в почивна станция.
Аз лично не знам, може би трябва да звъннете в почивната база, за която имате карта, или в Почивно дело.
Ние днес се върнахме от Тилия - от трите бази, на които сме били - Тилия, Зеленика - Китен, Орфей - Велинград, Тилия си ми остава фаворит - прекрасно обслужване в стола и на рецепциите, служителките винаги бяха усмихнати и любезни, храната - вкусна и изключително разнообразна, а порциите забележителни по размери, особено в сравнение с тези в Зеленика. За парка, около базата - няма място за сравнение с нито една от другите две бази. Успяхме и да разменим стаята за апартамент. Самият курорт ми се видя променен - нови страхотно красиви  хотели, по-старите лека полека ги затварят, според мен с течение на времето ще стане изискан и красив курортен комплекс.
За да съм обективна, ще кажа и отрицателното - за 7 дни изчистиха апартамента само веднъж, кошчетата изхвърляха всеки ден.

# 18
  • Мнения: 397
Благодаря за отговора. Вече имам информация. За Лазур в Несебър се изисква удостоверение както за ученик, така и за студент, ако детето е навършило 18г.

# 19
  • Мнения: 152
Здравейте! От 29.08 сме в Несебър. Ще носим копие на удостоверенията за раждане на двете деца и за сключване на граждански брак. Нещо друго ще трябва ли да представяме? Искам да попитам-дали ще можем да отидем по-рано и да паркираме колата в базата , а да се настаним следобяд?

# 20
  • Мнения: 2 023
Здравейте! От 29.08 сме в Несебър. Ще носим копие на удостоверенията за раждане на двете деца и за сключване на граждански брак. Нещо друго ще трябва ли да представяме? Искам да попитам-дали ще можем да отидем по-рано и да паркираме колата в базата , а да се настаним следобяд?
Откъм документи е това. Ще можете да паркирате и да се настаните по-късно. Вие бяхме към 8-9 сутринта, намерихме място на паркинга, но ни настаниха чак в 16 часа.

# 21
  • Мнения: 4 196
Обикновено паркингът е претъпкан. Ако успеете да си намерите място ще паркирате, ако не - не.
Настаняването не се случва преди 14 ч., а  може и по-късно дори.

# 22
  • Мнения: 18 503
Здравейте!
Знаете ли дали има няккави преференции при ипотечен кредит за служители на Мвр. ? Какви са условията?
 Проучвам въпроса. Има ли значение Каква са облекченията. ?Ако някой наскоро теглил е наясно? Разбира се съпруга ми ще си проучи и на място как стоят нещата. Но и аз търся информация,че в близко бъдеще ни предстои. Благодаря на всички,които ще се включат.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 238
Здравейте момичета! Посещавали ли сте скоро някоя от базите в Боровец и Долна баня? Какви са условията?
Благодаря!

# 24
  • у нас
  • Мнения: 1 862
Базата във Велинград не беше ли ремонтирана наскоро? 🤔 (зачетох се в коментари напред)

# 25
  • София
  • Мнения: 3 443
Никой не казва.НИто за Велинград, нито за ДОлна баня...Трета година чакам да разбера какво се случва със слуха за  басейна там.Ще взема  да се отбия някой път като съм в района и да проверя лично Simple Smile

# 26
  • у нас
  • Мнения: 1 862
Никой не казва.НИто за Велинград, нито за ДОлна баня...Трета година чакам да разбера какво се случва със слуха за  басейна там.Ще взема  да се отбия някой път като съм в района и да проверя лично Simple Smile
сега след като спомена и си давам сметката че и аз преди много време питах за Долна Баня и чаках отговор бая време. Аз съм била само в Тилия, която е може би и най-обсъждана. За планинските няма инфо.

# 27
  • Мнения: 18 503
Аз живея в близост до Долна Баня. Съпруга ми също е сружител на МВР. Имаме познати и колеги негови полицая от Долна Баня. Мога да ги попитам. Ние често ходим във Велинград,но в интерес на истината аз никога не съм се интересувала от базите там и в Долна Баня (има ли,няма ли). То голям смях,щото ми е в района,пък наистина не знам. Ще попитам и ще ви пиша. Кажете какво точно ви интересува и ще поразпитам.

# 28
  • у нас
  • Мнения: 1 862
Мен лично как са базите, храната, място за игра на деца, в Долна Баня ставя ли за начинаещи скьори? Велинград - прословутия басейн работи ли? Има ли ходходящи места за шейни и забавления на най-малките?

# 29
  • Мнения: 18 503
Имало е басейн преди,вече няма в базата в Долна баня. Така ми кажа мъжа ми. За базата каква е ще поразпитам.

Общи условия

Активация на акаунт