Египет /Тема 9/

  • 51 637
  • 747
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 3 672
Здравейте отново.
Моля някой пътувал до Египет с Онекс тур да сподели мнение
Спрели сме се на тази оферта от 07. Април
https://www.onextour.bg/tour/luksozen-kruiz-po-reka-nil-i-pochiv … 0_Adult-2_Child-0
А имам една седмица да реша
Запазихме круиза от 24 март
Ще ходим само две двойки без деца...за тях остава юни в Анталия, а за нас всички забележителности на Египет!
Надявам се всичко с агенцията да е наред, оказа се че мои близки са пътували за Коледа с тях в Египет и са много доволни.( момичето е в сферата на туризма и щом тя е рискувала, и ние ще пробваме).

# 451
  • Мнения: 1
Здравейте, някой пътувал ли е до Египет с "Чайка Травел" Бургас? Имат много изгодни оферти за Египет за хотел "Desert Rose Resor" 5. Не намирам никаква информация.

# 452
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Здравейте отново.
Моля някой пътувал до Египет с Онекс тур да сподели мнение
Спрели сме се на тази оферта от 07. Април
https://www.onextour.bg/tour/luksozen-kruiz-po-reka-nil-i-pochiv … 0_Adult-2_Child-0
А имам една седмица да реша
Запазихме круиза от 24 март
Ще ходим само две двойки без деца...за тях остава юни в Анталия, а за нас всички забележителности на Египет!
Надявам се всичко с агенцията да е наред, оказа се че мои близки са пътували за Коледа с тях в Египет и са много доволни.( момичето е в сферата на туризма и щом тя е рискувала, и ние ще пробваме).
Аз запазих с Караджъ, както казах, при резервацията ми казаха, че си е тяхна прогрсма..Попаднах на по-стари ммения, че Караджъ, заедно с Бохемия и още някоя друга фирма, се движат заедно, явно няколко фирми правят обща програма...Направих си труда и разгледах, стигнах до следното заключение за момента - Караджъ, Бохемия, АБВ травелс и Онекс имат еднакви дати за полет и програмите им за 6+1  , Хургада+Кайро, са абсолютно едни и същи..Явно ще се движат заедно клиентите им...
В тази връзка - нвкой за полета на 14.04 за Хургада? 😉

# 453
  • Мнения: 125
Здравейте! Някой да е попадал на изгодна програма за март? Да не е круиз. Просто ми трябва предимно полет от София, не съм претенциозна. А и ми е проблем, че съм сама. Може ли съвети? Благодаря!

# 454
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Здравейте! Някой да е попадал на изгодна програма за март? Да не е круиз. Просто ми трябва предимно полет от София, не съм претенциозна. А и ми е проблем, че съм сама. Може ли съвети? Благодаря!
Мисля, че и Абакс и Тез Тур за дати 21.03 и 28.03 (по спомени) са пуснали намалени оферти за определени хотели - погледнете!

# 455
  • София
  • Мнения: 2 419
От известно време има директни полети Истанбул - Луксор, ако някой се интересува.

# 456
  • Мнения: 125
Здравейте! Някой чувал ли е нещо за Арена травел?

# 457
  • Мнения: 6
Здравейте! Ние ще пътуваме с АБАКС на 11.04 от Варна до Кайро и Хургада. Искам да попитам за допълнителните екскурзий, които предлагат на място в Хургада. Интересувам се от Travel24, дали някой се е възползвал от тяхните екскурзий на място ? И по конкретно за сафари Дискавери с Travel24 за 25$ и това, което предлагат от Абакс (Badawya Vip)  за 99лв. дали има разлика , освен, че на първото са руско говорящи? Също и за вечерното шоу звук и светлина в Кайро, дали се предлага на място и на каква цена? Благодаря предварително!

# 458
  • Мнения: 1
Здравейте!
При посещението в Кайро пирамидите отблизо ли могат да се видят или отдалече?
И някакви мнение за този хотел "King Tut Aqua Park Beach Resort"?

# 459
  • Мнения: 918
Съвсем отблизо. Даже се катерят по тях да си правят снимки. После се гледат и отдалеч.

# 460
  • Мнения: 25
Здравейте,вчера си направихме резервация за King Tut Aqua Park Beach Resort,полета ни е на 14.04.2020г.1 нощувка в Кайро + 6 в Хургада.Дали ще става морската вода за плуване,април?Или максимално да записвам екскурзии?

# 461
  • Мнения: 1 652
22-23 градуса е водата тогава. Ако не духа много, ще става и за плаж.

# 462
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Здравейте,вчера си направихме резервация за King Tut Aqua Park Beach Resort,полета ни е на 14.04.2020г.1 нощувка в Кайро + 6 в Хургада.Дали ще става морската вода за плуване,април?Или максимално да записвам екскурзии?
С коя агенция? И ние летим на 14.04 от София, но летим към Хургада по програма - първо са ни 6-те нощувки и после Кайро и от Кайро на 21.04 се връщаме към София..

Розова маслинка, трябва, че ние отиваме основно заради почивката. Допълнителни мислим само джип-сафарито...

# 463
  • Мнения: 25
И нашата програма започва с Хургада,а последния ден е Кайро с организирана програма до Пирамидите.Фирмата е АВС Травъл,а вие в кой хотел сте?

# 464
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
И нашата програма започва с Хургада,а последния ден е Кайро с организирана програма до Пирамидите.Фирмата е АВС Травъл,а вие в кой хотел сте?
Е, значи заедно ще летим 😉...Аз съм с Караджъ турс, а хотела е Албатрос Джънгъл аквапарк:
https://www.booking.com/hotel/eg/jungle-park.bg.html?aid=323176; … total;ucfs=1&

Общи условия

Активация на акаунт