Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 авг. 2019, 12:49 ч.

Каква храна си носите на работа от вкъщи

• 4 472
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
Аз съм на тиквички с кисело мляко. Обожавам ги в жегите. Simple Smile
Може и малко парче пица да хапна, ама в такива теми - човек не смее да каже, че яде и пица. Grinning

# 76
Аз съм на тиквички с кисело мляко. Обожавам ги в жегите. Simple Smile
Може и малко парче пица да хапна, ама в такива теми - човек не смее да каже, че яде и пица. Grinning

всички тайно ще ти завиждат Laughing
днес съм семпла - омлет с доста масло и домашна шунка + краставици, домати, чушка. имам и една рикота и малко плодове, в случай на нужда.

# 77

Като се съберат 2 -3  овесоядни в офиса и омажат тоалетната другите сме потърпевши. Аман от перисталтиките и подобни превземки.

А на страдащите от СРЧ разрешено ли е да ходят на работа?

# 78

Звучи прекрасно, може ли да споделите подробности около домашната шунка? Blush

# 79

Звучи прекрасно, може ли да споделите подробности около домашната шунка? Blush

купувам я от едни познати Wink но обмислям закупуването на шунковар.

# 80
В кулинарния подфорум има цяла тема за домашните шунки. Един от потребителите има блог, в който има страхотни рецепти не само за шунка. Тоя човек е Бог на Месото. Ето го блогът https://batimiti.blogspot.com/

# 81
да, знам, имам и рецепти. аз съм правила няколко пъти на фурна /с накисване, с инжективане и т.н./.

# 82
zenata, thewishmaster, благодаря Ви, дами, за подробните обяснения. Домашната шунка е абсолютно непозната територия за мен, но много привлекателна, защото вкъщи много обичаме шунка и сега се амбицирах да опитам да направя Blush

# 83
И на мен домашна шунка ми звучи много интересно. Simple Smile

Днес съм на бъркани яйца със сирене и домат. Simple Smile

# 84
Днес си нося:кроасан,гризки,сода и ядки,защото нямах време да готвя🤶

# 85
Здравейте, аз преди всичко съм тук за да черпя идеи, но забелязах, че някои неща, които аз си правя, не са споменавани още, та реших да ги споделя с вас. Много обичам засищащи салати и разядки, така че наблягам на тях. Правя си разядки с авокадо, хумус, риба тон, салати с рулца от раци. Аз лично не се ограничавам от хляба, така че всичко мажа на филия. Понякога си взимам и едно бурканче лютеница или айвар (това е само за хората, които разполагат с хладилник на работа) и сирене и си мажа директно на място. Дано да съм била полезна на някого. 🤗

# 86
Днес си направих супер лесна салата с червена леща и булгур, овкусена със зехтин, магданоз, кимион и червен пипер. Simple Smile

# 87
  • близо под тепетата
Днес съм на салата - зеленийки,домат, краставица, червен лук, маслини и люта чушка, пълнозърнест хляб и останал от снощи телешки бахур Flushed Laughing
За утре съм решила да е същата салата + бейби царевички и ситен булгур (всичко смесено) + хлябчето.
Правя 90-дневната диета, та не ми е много богато менюто Yum

# 88
Вкъщи има супа  боб. Днес за работа си сипах в купа, която се затваря добре. Понеже времето е по-хладно, не съм я прибирала в хладилник на работа, та от сутринта до сега е станала на стайна температура и не беше необходимо да я претоплям.

Общи условия

Активация на акаунт