Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 авг. 2019, 15:32 ч.

Втори клас 2019/2020 - тема 1

• 17 371
  • 620
  •   2
Отговори
# 615
Госпожата плати лиценза за Зум и не прекъсва, връзката е добра, вървят нещата. Хубавото е, че се виждат, който има камера. Шерва се екранът със задачите.

# 616
  • София
Влязох, за да прочета как е при другите и виждам, че наистина е до желание на учителя. Това САМОобучение никак не ми харесва. Поне при нас на такова ми прилича, защото въобще не е дистанционно обучение. Вечер към 19:00 часа получаваме задачите за другия ден...направете това, направете онова, снимайте това...до 13:30 нещата за класната, до 17:30 домашните за господина им от занималнята. Имам чувството, че по цял ден учиме и то е така, защото аз работя от вкъщи, междувременно помагам на близначките, които са втори клас със заданията за деня, а майка ми да е жива и здрава се занимава с първокласничката. Уикенда гледах да дообяснявам, че през седмицата видях кой къде какви проблеми има. Така и не разбрах защо госпожата им по английски език никаква я няма, питах...никой не ми отговаря. Тя трябваше да си направя някакъв план какво и как да им давам и да вървим по учебника.Тоест госпожата по английски никаква я няма, но междувременно старателно пък правим някакви хартиени глупости, лепим, снимаме. Класната ме пита в Школо правят ли упражненията по физическо, които е дала...аз викам на моите момичета ще кажем, че сме ги правили, а те ...как ще я лъжем и скокнаха да скачат...ужас. Нямам думи, моля се за ваканция, ще има ли няма ли да има, но ще съм много щастлива , ако спре това за малко.

# 617
Лиана, много добре ви разбирам... при нас днес съобщиха следното: "ЕДНА ЧУДЕСНА НОВИНА - учениците ще имат часове по музика 🎼🎹🎧🎤, по изобразително изкуство 🌿, по физическо възпитание и спорт♟ и по технологии и предприемачество🍵🍧!!! Така че ще си имаме ВСИЧКИ най-любими предмети за децата." Изправи ми се косата... до сега ми беше зор от комбинацията на работа с БЕЛ, четене, математика, околен свят и английски, сега съвсем ще цъфна...

# 618
И при нас е САМОобучение - днес баснята "Орел, рак и щука" на 80-81 стр от читанката-четене и упражненията, и описание на растение- 54 и 55 стр от уч.тетродка. по мат.сме на деление и умн.с 6-упражнение.

Седнахме да ги пишем. Отделила съм час-два, не повече. Правим , снимам и пращам.

След като мин.седмица се мотахме по цял ден и не можах дори да сготвя, тази съм решила да е стегнато и в определен времеви отрязък. 😊

# 619
  • София
И аз като  teta75...и малко повечко успяхме да се организираме и да влезем в ритъм. Но те и моите се подмотват...само да седна да отговоря на някой мейл или да правя нещо...и те се замотават.
В един момент като свършат ги пускам и трите на лаптопите...и е блажена тишина Simple Smile Simple Smile

# 620
  • София
И при нас е самообучение. Получаваме файлове в уърд със задачите за деня, имаше диктовка в аудио файл, една-две презентации в Пауър пойнт, един тест в школо и това е.

Общи условия

Активация на акаунт