Магията на изтока - тема 58

  • 14 951
  • 735
  •   1
Отговори
# 285
  • BG
  • Мнения: 4 456
От Статус, да. New  е симпатяга, не му знаех името, на сега като го каза, ще го запомня. В Water boyy само съм го гледала.

# 286
  • Мнения: 9 188
New си го гледала и в Sotus.Аз и в Kiss Me Again+Water Boyy и вероятно и в
Dark Blue Kiss през октомври.

Нямаше ли някой който гледаше тайско?От новите момичета,които се разписаха в миналата тема.
Къде се загуби?

# 287
  • MJF
  • Мнения: 8 584
Предлагам ви японски епос на лед:
Hyoen 2019
докато не са го изтрили от тубата.

# 288
  • Мнения: 6 747
Хелоуууу, дружки newsm47.

Изгледах Watcher. Хареса ми. Чист криминален трилър без излишни лиготии и ненужно натрапена романтика. Чудесна актьорска игра.

Hotel Del Luna също приключи. Не ме грабна още от началото и така си остана до края. Просто го превъртях на бързи обороти. Въпреки добрия каст нещо му липсваше на този сериал, а финалът му беше.... Thinking... накратко казано.... корейски. В последните секунди с камео участие се появи Ким Су Хьон и това май е първото му появяване на екран след казармата.

Наваксах с последните излезли епизоди и на Историчката. Интересен ми е, макар и да не е нещо изключително. Но при тази суша на исторически сериали при корейците и на това съм доволна.

От прочетеното за новия сериал на Шиуон и И Донг Ук мисля да го пропусна. Не ми се гледат психарски истории, а и по принцип не си падам по тях.

Рос, като почитател на Хоя, погледна ли Hip Hop King? Струва ли си да го захващам или да не си губя времето?

# 289
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ех, Така на японски, оркестра версия  Heart Eyes


Нямам търпение някъде да се появи целия концерт.
Имам да наваксвам доста Crazy

# 290
  • Мнения: 9 188
Ех, Така на японски, оркестра версия  Heart Eyes
Woww
Това и на мен ми хареса Heart

# 291
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
Рос, като почитател на Хоя, погледна ли Hip Hop King? Струва ли си да го захващам или да не си губя времето?

Че той няма превод на английски. Къде ще го гледаш? Излъчени са 4 епизода от 6, но превод на инглиш все още няма, затова и не съм го започвала.

Много добро решение за Шиуон и И Донг Ук. Аз дори първи епизод не изтърпях.
Зарязах и всичко корейско, което следях (уж). И аппа Хони е ясен, не можах да изтърпя повече от два епизода. I Wanna Hear Your Song също отиде в кофата. Опънаха ми нервите с корейските си глупости. Рейн също отиде и той в канала.
Secret Boutique отсега отказвам да го следя. Ще бъде тежка корейска мелодрама с Ким Сун А с 90 % екранно време, а Ким Дже Йонг ще пърха за по няколко минутки около нея. Не, мерси съм. Ще пропусна.

Оставам засега в очакване на 28 септември и сериала на Чи Чанг Ук, но и там няма нищо сигурно.

# 292
  • DE
  • Мнения: 9 068
ONE OK ROCK - Pierce, може и да съм пускала изпълнението от великия концерт на Yokohama Arena 2013г., но никога не е в повече.
Постановка, изпълнение, как изглеждат... Heart Eyes


Наскоро се бях сетила за това изпълнение и си го слушах, много любимо.

# 293
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
Tuon, днес не бях отваряла Туитър и сега чета.

Та, чети и се смей и ти.
Ан Дже Хьон как не я е отстрелял досега, не знам. Тая е луда за връзване, че и списък му е правила, който той да изпълнява. Бааааа....
Върхът е "попечителството" над котката, хаха. Няма такива психари.

Ku Hye Sun Shares List Of Rules She Asked Ahn Jae Hyun To Follow … ng Their Marriage

Ku Hye Sun Says She Cannot Divorce Ahn Jae Hyun Due To Cat Custody Issues

# 294
  • Мнения: 6 747
Даже не съм погледнала, че няма субтитри за този Хип-хоп Крал. Значи отпада.

Тези още ли не са се кротнали с този развод. ДжанДи-то заора съвсем дъното. Мярна ми се някъде, че се отказвала от шоубизнеса. Ма, то, кой ли ще я потърси вече след цялата излагация.

Така и компания са разкош. Pierce е отдавна в плейлистата ми.
Дане, като ти попадне целият концерт да не ни забравиш тук, че и ние да му се порадваме.

# 295
  • Мнения: 9 188
Специално влезнах в стара версия,за да ползвам някои емотикони (дано се видят)  rotfImao rotfImbo  Joy
 Joy Joyhahaha#Shocked
Аз мислех,че ги озаптиха,ама
Интересен списък
Не пий,не бъди упорит,не пий,не вреди на другите,не пий,прибирай се на време,не пий,чисти на котката,не пий,прибирай си нещата,не пий hahaha
Clean up your food and dishes after eating (don’t pile them in the sink). Shocked Ако имаха миална нямаше да се стигне до развод.
А той  Flutter миличкият нищо не искал.Горкият.Скромно корейско момче.

Драмата с котката не я разбирам.Те се карат за нея,кой да я отглежда???Тя е взета за заложник? Котката иска да избяга и да живее спокойно в корейско село,а не я пускат?
 Oha!Свобода за котката.

# 296
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
Каква семейна драма би се получила само, м? И в дъното на всичко ще е... котката, хаха.
Ан Дже Хьон със сигурност горчиво съжалява, че е свързал живота си с тази психопатка. Все сме виждали корейски разводи през годините, но като този - не.

Шо, в събота в Япония започна излъчването на нов кратък сериал (5 епизода).
Бързо получи английски превод на първи епизод, така че мисля да го гледам сега, то и като няма друго на тази суша.... Ще го качат и за теб, но знаеш, бавно става, стига тези в онлайн-сайтовете да се стреснат.
Sagideka е заглавието и като погледнах каста, ти познаваш отлично и петимата актьори на първия ред, а дори познаваш по един-двама от втория и третия ред. Да не повярваш, хехе.

# 297
  • MJF
  • Мнения: 8 584
Eee тъкмо ожалих една котка и видях че са ме подценили.
 Naughty аз и от третия ред познавам, ето например Shiro Ito го гледах във въпросния филм за манговото дърво   Wink Laughing
 Hug
Ок, ще се оглеждам.
Чакай като споменах ботаниката, какво растение е това на Гон-сан на терасата, май някаква краставица бе или пъпеш някакъв , ей не се сещам?

# 298
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
Не е краставица, а момордика (bitter melon).

# 299
  • MJF
  • Мнения: 8 584
Мда, прочетох и разгледах. Е не случайно с краставица-пъпеш го запомних  Laughing. Както го поднесе Наги някъде в първите епизоди баш на пъпеш ми напомни  Laughing. Добър лиан за южна тераса във всеки случай.

Общи условия

Активация на акаунт