Магията на изтока - тема 58

  • 14 961
  • 735
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 6 755
freedoms, не разбрах кой уби Бом Джи, но и не съм се замсляла. Така или иначе, след като се разкри истинската му същност, мисля, че имаше доста хора, които биха го "поръчали". Не бих изключила дори и баща му, който всъщност се опита да прехвърли вината върху него в съда.

Финалът на Хотел Дел Луна е точно.... никакъв. Нищо няма да загубиш, ако не го догледаш. Единствено няколко секундната поява на новия собственик в лицето на прясно уволнилия се от казармата Ким Су Хьон.

Погледна ли Graceful Family? Видях, че руснаците го превеждат. На мен ми харесва за сега и то най-вече заради главната героиня.

# 331
  • София
  • Мнения: 562
2в1, да права си, всеки би могъл, защото той навреди на доста хора, та може дори да е и приятелят му.

Изгледах първите 4 серии на  Graceful Family - харесва ми за сега и се чудя как тая шефка е иззела цялата власт и тя коли и беси.Много е страшна, не и трепва окото да излъже, изманипулира, убие и всичко за каквото се сетиш. Щерката от Америка ме кефи, не се страхува да каже или направи каквото си иска. Гледам че има две нови серии, но още не съм гледала дали имат превод на руски.

# 332
  • Мнения: 762
2в1, да права си, всеки би могъл, защото той навреди на доста хора, та може дори да е и приятелят му.

Изгледах първите 4 серии на  Graceful Family - харесва ми за сега и се чудя как тая шефка е иззела цялата власт и тя коли и беси.Много е страшна, не и трепва окото да излъже, изманипулира, убие и всичко за каквото се сетиш. Щерката от Америка ме кефи, не се страхува да каже или направи каквото си иска. Гледам че има две нови серии, но още не съм гледала дали имат превод на руски.
И аз го следя интересен ми е и то много....имат превод на руски 5-6 епизод...следващ обаче чак на 18-ти доколкото разбрах.

# 333
  • Мнения: 6 755
Graceful Family се излъчва в сряда и четвъртък и то по частен канал. Английският превод излиза малко по-бавно от обикновено, след 1-2 дена, а не до няколко часа, както е при основните канали. От там се забавя и руския превод, но пак са сравнително бързи.

Другата седмица ще пропуснат епизодите заради празника Чусок. Възможно е и други телевизии да не излъчат някои от сериалите си.

Последна редакция: сб, 07 сеп 2019, 22:38 от 2в1

# 334
  • Мнения: 9 192
Heart Eyes
Амазон ще прави сериал по "Колелото на времето" Heart
Daniel Henney ще бъде в една от главните роли - Лан Мандрагоран.В книгата е описан като студен човек,с безизразно лице и сини очи,което не ми се вписва в образа на Даниел,но няма значение.Лан е последния жив наследник на изгубеното кралство  Малкиер и страж на Моарейн (поне в началото) в ролята Розамунд Пайк,по късно става страж на Нанив,също и нейн съпруг.
В ролята на преродения дракон Ранд ал-Тор е Джоша Страдовски, Маркъс Ръдърфорд ще изиграе Перин,Зоуи Робинс - Нинив, Барни Харис в ролята на Мат Каутон:heart: ,а Мадлийн Мадън като Егвийн.
Скрит текст:

 Madeliene Madden (Egwene), Barney Harris (Mat), Josha Stradowski (Rand), Marcus Rutherford (Perrin), and Zoë Robins (Nynaeve)
Новината е от три дни,но чак сега я откривам:blush:
Много се радвам за Даниел и възможността на участва  в подобна продукция,но сърцето ми е свито,защото осъзнавам как ще орежат романа.

# 335
  • Мнения: 5 223
Изгледах 7 епизод на Наги. Признавам си, че доста от първоналчалния ми ентусиазъм за този сериал се изпари и ако го догледам до финал, ще бъде само заради Исей Такахаши, който наистина е невероятен. Между другото, знае ли се колко епизода са общо?

# 336
  • Мнения: 9 192
ThirTEEN Terrors
Всеки епизод си е самостоятелна история и не е кой знае какъв хорър.Смисъл .... може спокойно да си гледаш епизод и да си заспиш без да те е страх,че нещо може да излезе от гардероба. Misc Ghost
13 еп. всъщност е кратката версия на филма „The Blue Hour“ с Gun и Oab.Двамата играят и в сериала.
Дори си направих труда да видя филма (преди епизода в сериала),защото хорър с БЛ не бях гледала.Почти на 99,9%съм сигурна,че епизода не е сниман,а просто са използвали подходящите кадрите от филма.


Искам розов сериал като 2 Moons и Love by Chance.
Да тече сладост от всеки епизод,сякаш всичко е обвито в захарен памук и всички да са щастливи все едно закусват бонбони.Толкова сладък,че да хванеш диабет докато го гледаш.Chocolate Bar

# 337
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 539
Шо, твоят двусезонен сериал, който ти изпили нервите тази година Anata no Ban Desu приключи вчера в Япония и то с най-висок рейтинг от всички сериали за тази година.
Ударили са над 19 %, ама то може и да е защото в Япония вилнее тайфун, има големи дъждове, та, хората са си стояли вкъщи и са гледали кой е убиеца, хаха.

Но имам и една неприятна новина - buttzilla се отказа да превежда последните епизоди, защото бил зает и работел по 12 часа. Нямал време.
Все пак онзи другия преводач се появи отново, след като buttzilla се отказа и обяви, че ще довърши превода на английски на последните епизоди (пусна вчера дори 16-ти), само че по правилата няма право да довършва друг проект, ако самият преводач сам не му разреши. И стана една...
Двата сезона с с общо 20 епизода, така че остава да се надяваш някой светъл ден, в бъдещето, някой да се смили и да преведе последните епизоди.

# 338
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Егати и гледането. Ето защо японците не трябва да правят повече от 12 серии сериал.  Crossing Arms
 Wink
Аз като комета сега минавам само. Нищо не съм гледала. Тепърва ще видя кой , какво ми е приготвил- превел , качил и пр. докато се мотая миналите дни  :blush.
Пуснах си за загрявка китайската царевица, виждам и други работи по градината, сега едни тикви ми пълнят окото и душата.

Още не съм си на машините но благодарение на архива ни в първия пост на всяка тема , проверих в двата ми основни ресурса. Като гледам само Наги 8 са ми приготвили. Не виждам качено нищо ново от Anata no Ban Desu- последните 2 серии дето гледах, бяха онези дето ги бе превел втория преводач. Но очаквах да речем последния епизод 10 на това за работното време. Може да е превед но не качен той. Като се докопам до машините си ще видя. Мда, значи само Наги 8 който ако ме оставят на мира за малко после ще изгледам.
rossonera ме успокои, че вече няма да  хока Гон, но ме изненада че пък Шинди му е станал постоянен гост. Тези двамата взаимно полезно време ще проведат. Вервайте ми  Naughty Laughing Mr. Green Wink.
Дълга психологическа подготовка ни спретнаха за майката на Наги , така че мисля че съм готова да видя какво чудо е тя.  Mr. Green Wink

Последна редакция: пн, 09 сеп 2019, 16:55 от Шошулчо

# 339
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 539
Тя преводачката на Watashi Teiji de Kaerimasu гледаше да пусне последния епизод на тъпотията Coffee& Vanilla, 'щот е някаква тийнейджърка и я тресе историята. А, тя е една история, едно чудо. Преводачи, не можем да си ги избираме.
До дни трябва да пусне и финала на Watashi Teiji de Kaerimasu.

Гледай Нагито 8. Само чакам и бутам до финала на този кошмар, заради Шинджи и останалите приятни съседи.
Тъпото и безграбначно Наги пак извъртя номер на Сакамото-сан, ако бях на нейно място - смачквам я.
Бизнес ще въртят, пари обеща, договор подписаха, жената разчиташе на нейната дума, а тя, тъй като е безгръбначна амеба и не може да каже нищо на майка си (истинска провинциална хиена), пак Сакамото-сан изяде горчивата краставица.
Бааа... Опъва ми до край нервите. Лигла, която само търси съжаление от околните за собствените си грешки, които не спира да прави.
Заклевам се, тази японска героиня - Нагито, е дъното. Намразих актрисата Хару Куроки, дори и в някакъв момент да ми е била симпатична.
И вече имам някаква фобия, срещна ли жена с такава къдрава коса. Сериозно.
Къдрава японка. Смях. Добре, че е по манга.

# 340
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Мне, седнах да гледам Наги 8 но не става, прекъсват ме вече два пъти а стигнах само до сцената дето Гон и Мама се срещнаха- а то е в началото на епизода. Значи сценариста ме чу , доволна съм. Просто щеше да е престъпление ако тез двамцата не ги запознаеха. А и Наги като отиде на терасата ококорена и в душевно терзание и вместо Гон се появи Шинджи все едно с изражение на лицето все едно е напълно нормално той да е там  hahaha hahaha. Е поне на 2 пъти се посмях от сърце на тези първи 8-9 минути. Утре ще си  продължа.

# 341
  • BG
  • Мнения: 4 456



Искам розов сериал като 2 Moons и Love by Chance.
Да тече сладост от всеки епизод,сякаш всичко е обвито в захарен памук и всички да са щастливи все едно закусват бонбони.Толкова сладък,че да хванеш диабет докато го гледаш.Chocolate Bar
The best twins, Make It Right: The Series-два сезона е, но не е чак толкоз рози и шоколоад, The Ambiguous Focus- не е захаревн памук хич, но става, War of High School The Series - не знам как е, но сега ще го видя, каня му се мнооого отдавна.

# 342
  • Мнения: 9 192
Гост, Make It Right: The Series го гледах,не е кой знае какво. The best twins само първия епизод,но незнам защо го зарязах.Китайският може и да го погледна,нищо,че не е розов.
War of High School ,товз не ми харесва  "Harem"-от аниметата знам,че харем не обичам,а и никъде не са тагнали романтика.

3 Will Be Free
След това клипче оценявам youtube,който от известно време ми го препоръчва

# 343
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 539
Tuon, Хони аппа вече ще става 할아버지 арабаджи - дядо, хаха.
Зарязах сериала след първите два епизода, но вчера в Туитър ми попаднаха постове за макнето на VIXX - Хьок, което участва и е в ролята на гадже на дъщерята.
Реших да изгледам вчерашния пети епизод. И какво се оказа, че доведената дъщеря е трудна, в 11 седмица и реши да задържи детето.
Хони е ни жив, ни умрял, хаха. Много се смях. Дядо Хони, хаха. 4 деца + внуче, хаха. Отиде му секси имиджа.

Къде е корейският сериален морал? Какво става с тази страна? Какви са тия бременности на ученички, а Хони дядо? Хаха.

# 344
  • Мнения: 9 192
Scream
Хони е дядо Joy Joy Joy
Такива новини не се съобщават така.Замалко да си разлея чая. Blush
Може да се борят отрицателен естествен прираст на населението.

Корейският морал е като черните дупки.Знаем,че съществува,но никой не ги е виждал.

Общи условия

Активация на акаунт