Магията на изтока - тема 58

  • 14 882
  • 735
  •   1
Отговори
# 360
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Последното котешко нещо , което гледах на японския фронт бе с 2 котки, този филм изглежда да е с повече. Като ми дойде котешката муза на мен кучефила ще го погледна.  Simple Smile

От Sakura's OyakoDon продължавам с друга социална human drama - Swindle Detective. Изгледани двата качени епизода. Също актуална и сложна тема.

# 361
  • Мнения: 5 142
Последното котешко нещо , което гледах на японския фронт бе с 2 котки, този филм изглежда да е с повече. Като ми дойде котешката муза на мен кучефила ще го погледна.  Simple Smile


Доколкото помня, Росонера го беше коментирала в темата преди време. Всъщност филмът не е нищо особено, но е приятен за гледане, ако обичаш котки.

# 362
  • DE
  • Мнения: 9 068
На някой му се гледаше Ямапи  newsm78
Намерих това http://doramatv.live/v_ruke ново е, преведено е, sci-fi, Ямапи Heart Eyes
Останаха ми два епизода на "Ванилия и шоколад" като го довърша мисля да продължа японската серия с Ямапи.
Свикнала съм японските ГГ да са наивни, но преправянето на гласчето с почти детска, лигава интонация направо ме влудява. Кой им каза на тия хора, че това е сладко Sick #Crazy  ooooh! Дамата почти не показва никаква емоция освен опуления поглед, който е еднакъв при всяка ситуация, за сметка на това младежа направо излъчва сексапил през екрана. Всяко мръдване на веждата или полуусмивка са разбираеми Heart Eyes

# 363
  • BG
  • Мнения: 4 456
Затова и го зарязах, заради тая скована дървенячка, която изглежда и много по-голяма от него, пълен провал е драмата.

# 364
  • Мнения: 9 131
На мен ми се гледа Ямапи,но в края на резюмето на In Hand пише "creatures and diseases",а болестите много ме притесняват.

Ванилия и шоколад е =  Coffee & Vanilla, в който главните физически се обичат още в първи епизод?

# 365
  • DE
  • Мнения: 9 068
Да бе, обърнала съм ги обратно ooooh! Blush Laughing
Обаче страст показва само младежа Mr. Green

# 366
  • Мнения: 9 131
Не,не,аз да съм сигурна,че става въпрос за точния сериал,че може и някой друг да има.

Че от кога азиатките в драмите се очаква да покажат страст,а?А?
Не случайно имаше нещо за целувка тип умряла риба и държането на ръка като символ на най-висша любов.
Обаче още ми е непонятно как са се решили за секс още в първия епизод????

# 367
  • DE
  • Мнения: 9 068
Напоследък японците са се разгащили, откриват сексуалната революция Grinning Няколко сериала загледах където се почват още в първите епизоди. Е, скромно, по азиатски, но е показано, че си лягат заедно и то не с якетата Mr. Green
За сметка на това китайците стават все по стерилни  Tired Нещо се бъгнаха тия хора или партията майка налага тъпата си цензура ooooh!

# 368
  • BG
  • Мнения: 4 456
Секса е само загатнат, всъщност го няма видимо, то все едно двама да се погледнат и в следващия кадър да ги видиш  увити с чаршафи-е, има ли секс според теб?

# 369
  • DE
  • Мнения: 9 068
Абе аз не държа толкова на подробностите, понякога дават мърдащите чаршафи Laughing

# 370
  • BG
  • Мнения: 4 456
Абе аз не държа толкова на подробностите, понякога дават мърдащите чаршафи Laughing
Не става въпрос за подробностите, все пак някакво желание и приивличане да се покаже, една страстна целувка трябва да има, иначе е просто нелепо и смешно.

# 371
  • Мнения: 9 131
Напоследък японците са се разгащили, откриват сексуалната революция :
Според мен просто до сега не им стискаше.Все пак са измислили хентай-я.
При китайците - партията майка не дава.

Joy Joy Joy
"мърдащите чаршафи" Joy

Секса е само загатнат, всъщност го няма видимо, то все едно двама да се погледнат и в следващия кадър да ги видиш  увити с чаршафи-е, има ли секс според теб?
Еееее,то ако го покажат ще +18
Гост,ти си свикнала много с тайландците.

# 372
  • DE
  • Мнения: 9 068
Те и тайландците се стискат, повече страст показват когато квачките се хванат коса за коса, иначе в леглото най-много някой ГГ да налети да изнасилва или само да я понатисне ГГ ooooh! Laughing
Обаче те май се целуват реалистично.

# 373
  • BG
  • Мнения: 4 456
Те и тайландците се стискат, повече страст показват когато квачките се хванат коса за косa...
Не е вярно, и точно това ги отличава от японци/корейци/китайци, макар, че винаги има много изключения.
Но да се върнем на японците- винаги си е зависело от актьор/актриса. Например в Kakafukaka се справиха, и то много добре, въпреки, че също не са показвали подробности. Както и в един училищен, който е на светлинни години от Кафето, казваше се Scum's Wish.

# 374
  • Мнения: 9 131
Аз да се похваля с квачки не съм гледала до сега.Stuck Out Tongue Winking Eye
Тази година,но в Wanida си имаше.

Дам,целувките са реалистични,но и на много страстни сцени попаднах при тайландците.
Примерно Wolf си е с подчертано секс тематика.Мисля да го изгледам следкато мозъчето ми спре да е розова пихтия,която иска да гледа само любоФФ Blush

Уточняваме,че говорим главно за сериалите,нали?Защото при филмите е много по-различно.

Общи условия

Активация на акаунт